KŪRYBIŠKAS SPAUSDINIMAS

Spausdinkite prisiminimus juos kurdami: pasirinkite sau tinkamiausią nešiojamąjį nuotraukų spausdintuvą

„Canon“ gamina įvairius kompaktiškus nuotraukų spausdintuvus, kuriuos galite lengvai naudoti namuose ar keliaudami. Sužinokite, kuris iš jų labiausiai atitinka jūsų poreikius.
Juodas „Canon SELPHY CP1500“, žalias „Canon SELPHY Square QX10“, žalsvai mėlynas „Canon Zoemini S2“ ir rausvojo aukso spalvos „Canon Zoemini 2“ išdėstyti pilkame fone, aplink juos – spaudiniai, lipdukai ir priedai.

Nešiojamieji spausdintuvai – tai smagus būdas išsaugoti prisiminimus bei jais dalytis ir dar daugiau. Nuo lipdukų spausdinimo, kad galėtumėte suasmeninti savo įtaisus, iki iškarpų albumų kūrimo, gyvenimo dokumentavimo ar atvirukų, kurie bus siunčiami į visą pasaulį, kūrimo – „Canon“ nešiojamieji nuotraukų spausdintuvai gali būti naudojami įvairioms kūrybinėms užduotims.

Jie siūlo įvairių formatų, popieriaus matmenų, funkcijų ir technologijų, kad atitiktų jūsų spausdinimo poreikius, priklausomai nuo to, ką norite spausdinti ir ką norite daryti su galutiniu rezultatu.

Apžvelkime modelių palyginimą ir ką kiekvienas gali pasiūlyti dėl nešiojamumo, popieriaus tipo, spaudinių dydžio ir kt., kad galėtumėte rasti tinkamiausią spausdinimo partnerį.

„Canon Zoemini“ asortimentas

Rausvojo aukso spalvos „Canon Zoemini 2“ padėtas ryškiai mėlyname fone šalia balto ir žalsvai mėlyno „Canon Zoemini S2“.

„Canon Zoemini“ fotoaparatai ir spausdintuvai yra puikiai nešiojami, todėl idealiai tinka spausdinti, kad galėtumėte vietoje dalytis kuriamais prisiminimais.

Pakankamai maži, kad tilptų į laisvą kišenę ir sveriantys mažiau nei daugelis išmaniųjų telefonų, antrosios kartos „Canon Zoemini“ modeliai puikiai tinka spausdinti keliaujant. Jei susitinkate su draugais, skaitmenines nuotraukas per kelias sekundes galite paversti fizinėmis nuotraukomis ir jas padovanoti kaip ypatingos progos atminimo ženklą. Jie taip pat puikiai tinka festivaliams, išvykoms ir kt. – bet kurioje vietoje, kur norėtumėte iškart užfiksuoti akimirką ir mėgautis spaudiniais.

Kad ir kur būtumėte, galite išnaudoti visas galimybes, kurias suteikia popieriaus lipniomis nugarėlėmis lapai, puikiai tinkantys mėgstamiems kadrams priklijuoti prie bet ko, pradedant šaldytuvu ir baigiant gėrimų buteliukais. Dėl „Canon“ spausdinimo technologijos „ZINK™“ („Zero Ink“) nėra jokios netvarkos ir vargo, pakuotė yra minimali, o programėlė „Canon Mini Print“ suteikia visišką kūrybinę kontrolę ir leidžia išgauti būtent tokį vaizdą, kokio norite.

„Canon Zoemini S2“

Ranka laiko baltą „Canon Zoemini S2“, o kita ranka iš jo išima spaudinį. Fone matyti keletas spausdintuvo popieriaus pakuočių ir užrašų knygutė su dviem išspausdintais lipdukais ant viršaus.

Naudodami programėlę „Canon Mini Print“, galite prieš spausdindami pridėti nuotraukų rėmelių, filtrų ir piešinukų. Taip pat yra parinkčių, skirtų valdyti „Canon Zoemini S2“ fotoaparatą telefonu, naudojantis tiesioginiu vaizdu „Live View“ ir laikmačio parinktimis, kai norite atsidurti kadre.

Nepaisant kompaktiškos konstrukcijos, „Canon Zoemini S2“ yra visiškai autonominis. Jį maitina nuosavas vidinis akumuliatorius, kurio įkrovos pakanka 25 nuotraukų spaudiniams išspausdinti vieną kartą įkrovus, nereikia nei rašalo kasečių, nei dažų juostelių pakuočių. Naudojant ZINK technologiją, visa chemija, reikalinga nuotraukų atspaudams išryškinti, yra integruota į popierių, kuris yra 50 x 76 mm dydžio ir yra įdedamas į spausdintuvą maišeliais, kuriuose telpa 10 lakštų.

„Du viename“ tipo „Canon Zoemini S2“ taip pat turi integruotą 8 MP skaitmeninį fotoaparatą ir veidrodėlį asmenukėms komponuoti bei žiedinį apšvietimą, skirtą papildomai apšviesti. Jame taip pat yra „microSD“ kortelių anga, ne tik integruota atmintinė, todėl galite saugoti, taip pat ir spausdinti nuotraukas.

„Bluetooth“ ryšys suteikia galimybę susieti spausdintuvą su išmaniuoju telefonu ir naudojant programėlę „Canon Mini Print“ matyti tiesioginį vaizdą ir tiksliau sukadruoti vaizdus bei turėti galimybę juos tinkinti pasitelkiant kūrybinius filtrus ir apdailos variantus.

„Canon Zoemini 2“

Ranka laiko rausvojo aukso spalvos „Canon Zoemini 2“, o kita ranka iš jo išima lipduko popieriaus lapą su dviem apvaliais lipdukais su nuotraukomis.

Abiem „Canon Zoemini 2“ ir „Canon Zoemini S2“ modeliais galima spausdinti apvalius lipdukus, naudojant fotopopierių „Canon ZINK™ ZP-Circle“.

Dar lengvesnio nei „Canon Zoemini S2“ spausdintuvo „Canon Zoemini 2“ svoris sumažintas iki absoliutaus minimumo, nes jame nėra integruoto fotoaparato. Be to, jam įkrauti reikia mažiau laiko, o naudojantis programėle „Canon Mini Print“ galima visiškai išnaudoti išmaniuoju telefonu ar planšetiniu kompiuteriu padarytas nuotraukas, taip pat bakstelėjant pasiekti nuotraukų failus „Facebook“, „Instagram“, „Google“ nuotraukų, „Dropbox“ ar „iCloud“ paskyrose.

Programėlė „Canon Mini Print“ orientuota į smagius dalykus, joje galima pridėti piešinėlių ir antraščių, taip pat sukurti kelių spaudinių koliažus. Vėlgi, ZINK technologija užtikrina aukštos kokybės nuotraukų spaudinius ant 50 x 76 mm formato popieriaus su nulupama, perdirbama nugarėle, o spaudiniai yra atsparūs nešvarumams, plyšimui ir vandeniui.

Abu spausdintuvai „Canon Zoemini“ suteikia galimybę sukurti apskritus lipdukus, taip pat įprastus stačiakampius spaudinius, kurie puikiai tinka ženklinti daiktus namuose ir naudoti vaikų mokykliniuose projektuose.

„Canon Zoemini“ specifikacijos

Spausdintuvo dydis

121 x 80,3 x 22,4mm

120 x 84 x 21,5 mm

Svoris

188 g

177 g

Galimos spalvos

Žalsvai mėlyna, balta, rausvojo aukso

Tamsiai mėlyna, perlų baltumo, rausvojo aukso

Spausdinimo trukmė

maždaug 50 sek.

maždaug 50 sek.

Spaudinio tipas

ZINK

ZINK

Spausdinimo skiriamoji geba

314 x 600 tašk./col.

313 x 500 tašk./col.

Kamera

8 MP

Nėra

Įkrovimo laikas

Iki 120 min.

Iki 50 min.

Vieno įkrovimo talpa

25 atspaudai

20 atspaudų

Vidinė saugykla

512 MB

Nėra

Papildoma saugykla

„microSD“, iki 256 GB

Nėra

Programėlė

„Canon Mini Print“

„Canon Mini Print“

Popieriaus formatas

50 x 76 mm
33 mm iškirpti apvalūs lipdukai

50 x 76 mm
33 mm iškirpti apvalūs lipdukai

„Canon SELPHY“ asortimentas

Du „Canon SELPHY CP1500“ spausdintuvai ryškiai rausvame fone šalia dviejų „Canon SELPHY Square QX10“ spausdintuvų.

„Canon SELPHY“ asortimento kompaktiški spausdintuvai sklandžiai veikia su jūsų išmaniaisiais įrenginiais ir atveria kūrybinių galimybių pasaulį.

Spausdintuvuose „Canon SELPHY“ naudojama dažų sublimavimo spausdinimo technologija, o ne ZINK, kad būtų užtikrinta aukščiausia nuotraukų spausdinimo kokybė ir maždaug 100 metų saugojimo ilgaamžiškumas. Todėl jie veikia su kitokio tipo specializuotu fotopopieriumi ir, nors vis tiek nereikia jaudintis dėl skysto rašalo, juose naudojamos kasetinės juostelės. Spausdintuvuose „Canon SELPHY“ taip pat yra nuotraukų automatinio vaizdo optimizavimo parinktis, kuri aptinka ir ištaiso vaizdo trūkumus, sureguliuoja šviesumą ir spalvas, taip pat sumažina nepageidaujamų iškraipymų.

Norint atspausdinti kiekvieną spaudinį, popierius keturis kartus praeina pro spausdintuvą, ant jo vienas po kito dedami žalsvai mėlynos, rausvai raudonos ir geltonos spalvos dažų sluoksniai, po to – apsauginė blizgi danga. Skirtingai nuo rašalinių spausdintuvų, ant viena kitos galima uždėti skirtingas dažų spalvas, nereikia rašalo lašelių išdėstyti greta vienas kito, todėl galima išlaikyti labai smulkias detales.

„Canon SELPHY Square QX10“

Spausdintuvas „Canon SELPHY Square QX10“ padėtas rausvame fone, aplink jį – spaudiniai, iškarpų albumas ir priedai. Ranka išima spaudinį iš spausdintuvo.

Visiškai nešiojamas „Canon SELPHY Square QX10“ puikiai tinka spausdinti iš mobiliojo telefono per vestuves, vakarėlius ir kitus renginius.

Pora rankų deda rašalo kasetes į spausdintuvo „Canon SELPHY Square QX10“ šoną.

„Canon SELPHY Square QX10“ naudojamas į angą įkišamos dažų sublimavimo rašalo ir popieriaus kasetės, todėl nėra išsikišančių dalių. Jis gali išspausdinti iki 20 spaudinių su visiškai įkrautu akumuliatoriumi.

Visiškai nešiojamame „Canon SELPHY Square QX10“ yra vidinis akumuliatorius, taip pat vidinės popieriaus ir dažų sublimavimo juostelės kasetės. Todėl jis puikiai tinka neštis bet kur ir spausdinti aukštos kokybės 68 mm kvadratinius nuotraukų spaudinius, kur tik norite. Ir nors patys vaizdai yra kvadratiniai, fotopopierius yra šiek tiek didesnių 72 x 85 mm matmenų, todėl turite galimybę po vaizdu užrašyti antraštę.

Kaip ir „Canon ZINK“ fotopopieriaus atveju, spausdintuvui „SELPHY QX10“ skirti lapai turi nulupamą nugarėlę, po kuria yra lipnus paviršius, kad galėtumėte klijuoti spaudinius ant praktiškai bet kokio paviršiaus, todėl jie idealiai tinka iškarpų albumams kurti. Naudodami integruotą „Wi-Fi“ ryšį galite greitai ir paprastai spausdinti belaidžiu būdu iš išmaniojo įrenginio bet kurioje vietoje, nenaudodami „Wi-Fi“ interneto taško. Programėlė „Canon SELPHY Photo Layout“ suteikia kūrybiškumui panašų greitį ir paprastumą, todėl galite taikyti įvairias išdėstymo parinktis, antspaudus ir paraštes.

„Canon SELPHY CP1500“

Spausdintuvas „Canon SELPHY CP1500“ su šeimos nuotrauka spaudinių dėkle. Šalia jo – keletas nuotraukų spaudinių, spausdintuvo popieriaus pakuotė ir ranka, laikanti išmanųjį telefoną, kurio ekrane matyti programėlė „SELPHY Photo Layout“.

„Canon SELPHY CP1500“ labai paprasta sujungti su išmaniaisiais įrenginiais ir suderinamais fotoaparatais per „Wi-Fi Direct“, jo integruotame spalviniame LCD ekrane gali būti rodomas QR kodas, kurį galima nuskaityti išmaniaisiais įrenginiais, kad būtų galima greitai prisijungti.

Spausdintuvas „Canon SELPHY CP1500“, kurio spaudinių dydis yra iki 100 x 148 mm, vis dar yra kompaktiškas ir lengvai nešiojamas. Jis greitai ir be vargo atspausdina atviruko dydžio spaudinius su rašomąja antrąja puse, kurioje yra adresų laukeliai, ir dvigubai greičiau spausdinti kreditinės kortelės dydžio spaudinius.

Kaip ir „SELPHY Square QX10“, jame yra „Wi-Fi Direct“ ryšys, skirtas belaidžiu būdu spausdinti iš išmaniųjų įrenginių, taip pat USB-C prievadas, skirtas lengvai prijungti kompiuterius, fotoaparatus ir USB atmintines, bei SD / SDHC / SDXC lizdas, skirtas spausdinti tiesiai iš atminties kortelių. Jame taip pat yra 8,9 cm spalvinis LCD ekranas, kad būtų lengviau naudoti. Vėlgi, dažų sublimavimo spausdinimas užtikrina fotolaboratorijos kokybės spaudinius, kurių ilgaamžiškumas siekia iki 100 metų1.

Tačiau, skirtingai nei „SELPHY Square QX10“, spausdintuvas „SELPHY CP1500“ gali spausdinti ant įvairių dydžių, įskaitant atvirukus, kreditinės kortelės dydžio lapų ir mažų lipdukų lapų: ši galimybė pasiekiama naudojant skirtingas popieriaus kasetes. Pavyzdžiui, norint spausdinti kreditinės kortelės dydžio (54 x 86 mm) nuotraukas ir etiketes, reikės popieriaus kasetės PCC-CP400.

Programėlė „SELPHY Photo Layout“ suteikia galimybę greitai sukurti tinkintas nuotraukas, atvirukus, mažus lipdukus ir knygų skirtukus tiesiai iš savo mobiliojo telefono ar planšetinio kompiuterio, nes yra daug popieriaus ir dažų sublimavimo kasečių parinkčių, skirtų spausdintuvui „SELPHY CP1500“. Su šiuo modeliu spaudiniuose taip pat galite pridėti QR kodą, kurį gavėjai galėtų nuskaityti savo išmaniuoju įrenginiu ir iškart būtų nukreipti į internetinį albumą, vaizdo įrašą ar tinklalapį.

„Canon SELPHY“ specifikacijos

Spausdintuvo dydis

102 x 143 x 31 mm

182 x 58 x 133 mm

Svoris

445 g

850 g

Galimos spalvos

Juoda, balta, rožinė, žalia

Juoda, balta, rožinė

Spausdinimo trukmė

43 sek.

23 sek. (54 x 85 mm)
41 sek. (100 x 148 mm)

Spaudinio tipas

Dažų sublimavimas

Dažų sublimavimas

Spausdinimo skiriamoji geba

287 x 287 tašk./col.

300 x 300 tašk./col.

Maitinimo elementas

Vidinė įkraunamoji baterija

Papildomai pasirenkama

Prijungiamumas

Parengta belaidžiam ryšiui

Belaidis ryšys, USB, SD/SDHC kortelė

LCD ekranas

Nėra

8,9 cm

Programėlė

„SELPHY Photo Layout“

„SELPHY Photo Layout“

Popieriaus formatas

72 x 85 mm, 68 x 68 mm spausdinama sritis

100 x 148 mm
54 x 86 mm
54 x 54 mm
22 x 17,3 mm

Ant pilko paviršiaus padėti „Canon SELPHY CP1500“, „SELPHY Square QX10“ ir „Canon Zoemini 2“, o po kiekvienu spausdintuvu – atspausdintas spaudinys.

Kad ir kokiais būdais norėtumėte parodyti savo nuotraukas, rasite jums tinkamą „Canon“ kompaktišką spausdintuvą.

Išdėstyti spausdintuvams „Canon SELPHY“ ir „Canon Zoemini“ skirti spausdinimo popieriaus variantai, po jais padėti išspausdinti kiekvieno popieriaus pavyzdžiai.

„Canon SELPHY CP1500“ galima naudoti keturių formatų popierių, įskaitant atviruko ir kreditinės kortelės formato, kreditinės kortelės dydžio lipdukus, kvadratinius lipdukus ir mažus lipdukus, o „SELPHY Square QX10“ galima naudoti 72 x 85 mm formato popierių su 68 x 68 mm spausdinama sritimi. „Canon Zoemini S2“ ir „Canon Zoemini 2“ spausdina ant 50 x 76 mm lipdukų, taip pat 33 mm iškirptų apvalių lipdukų.

Labai lengva mėgstamas nuotraukas pamesti didžiulėje skaitmeninių vaizdų kolekcijoje, paslėpti telefonuose bei kituose išmaniuosiuose įrenginių ir daugiau niekada jų nepamatyti. „Canon“ nešiojamieji spausdintuvai leidžia greitai, paprastai, efektyviai ir smagiai kurti fizines nuotraukas, lipdukus, atvirukus ir kt. be to, užtikrinsite, kad joms bus skiriamas deramas dėmesys.

Matthew Richards
 1. Kai laikomos albume. Atliekant paspartintą testavimą, darant prielaidą, kad temperatūra – 23 °C/73,4 °F, drėgmė – 50 %.

Susiję gaminiai

Susiję straipsniai

 • KŪRYBIŠKAS SPAUSDINIMAS

  Mano pirmieji metukai spausdintose fotografijose

  Portretų fotografė Jemella Ukaegbu dalijasi geriausiais patarimais, kaip užfiksuoti ir išsaugoti kūdikio pirmųjų metukų akimirkas.

 • SPAUSDINIMAS IR RANKDARBIAI

  Sprogstančios dėžutės kūrimas

  Lini Trinh dalijasi savo popierinės „sprogstančios“ dėžutės, pagamintos naudojant „Canon SELPHY CP1500“, kūrimo procesu.

 • Ant tamsaus medžio stalo padėtas atverstas kelionių dienoraštis, šalia – keletas išspausdintų nuotraukų, rašiklis, lipni dekoratyvinė „washi“ juostelė ir antspaudai. Puslapiuose pilna spalvingų užrašų, piešinių ir nuotraukų.

  KŪRYBIŠKAS SPAUSDINIMAS

  Tarsi profesionalo kurtas kelionių dienoraštis

  Paverskite „Canon Zoemini S2“ užfiksuotas atostogų akimirkas individualiu menišku dienoraščiu.

 • „Canon Zoemini S2“

  KŪRYBIŠKAS SPAUSDINIMAS

  Kūrybinės idėjos naudojant „Canon Zoemini“ modelius

  Išlaisvinkite kūrybiškumą naudodami nešiojamąjį momentinį fotoaparatą ir kišeninį spausdintuvą