Mini Print app
alt text goes here

„Canon

Programėlė „Mini Print“

Suasmeninkite savo „Canon Zoemini“ ir „Canon Zoemini S2“ nuotraukas.

Atsisiųskite į „iOS“

Atsisiųskite į „Android“

Suteikite savo nuotraukoms gyvybės

Programėlė „Mini Print“ suteikia galimybę naudotis smagiomis ir meniškomis parinktimis ir tiesioginėmis nuorodomis į jūsų socialinių tinklų kadrus, todėl puikiai tinka kurti unikalius, bendrinamus ir suasmenintus spaudinius iš „Canon Zoemini“ ir „Canon Zoemini S2“.

Fotografuokite ir kurkite

Nusišypsokite, spustelėkite mygtuką ir įamžinkite tobulą akimirką su programėle „Mini Print“, arba pasirinkite iš savo nuotraukų failų ir „Facebook“, „Instagram“, „Google Photo“, „Dropbox“ arba „iCloud“ paskyrų, kad paverstumėte jas šauniais atsiminimais. Kiekviena 2x3 col. nuotrauka lipnia nugarėle išspausdinama naudojant ZINK™ technologiją ir gaunamos nesitepančios, neplyštančios ir vandeniui atsparios nuotraukos, kuriomis galite iškart pasidalyti.

Capture and create

Tobulai!

Suasmeninkite nuotraukas panaudodami programėlės „Mini Print“ stiliaus parinktis. Būkite originalūs – išbandykite rėmelį, pritaikykite filtrą ar patys ką nors nupieškite ar parašykite. Įdomesnei asmenukei galite išbandyti tiesioginius fotoaparato efektus arba AR, kad galėtumėte pasidalinti spaudiniu su papildoma staigmena.

Picture-perfect

Kūrybiniai rinkiniai

Pamankštinkite savo kūrybinius raumenis – surinkite mėgstamiausius kadrus į koliažą, naudodami programėlės koliažo įrankį, arba panaudokite rikiavimo funkciją, kad sukurtumėte išskirtinį lipnų plakatą iš keturių ar devynių kadrų.

Creative collections

Nustatykite

Dar daugiau kūrybinio valdymo su „Canon Zoemini S2“ programėle „Mini Print“. Tobulai asmenukei arba smagiai grupės nuotraukai naudokite programėlės laikmatį arba nuotolinį užraktą. Nustatykite iki 3 sekundžių laikmatį ir naudokite nuotolinį užraktą, kad turėtumėte laiko su draugais nutaisyti pozą.

Tailor-made

Programėlės „Mini Print“ suderinamumas

Programėlė visiškai suderinama su „Canon Zoemini“ ir „Canon Zoemini S2“, ją galima nemokamai atsisiųsti „iOS“ ir „Android“ įrenginiams.

Mobilusis įrenginys turi būti „Bluetooth®“ ryšiu prijungtas prie „Canon Zoemini“ arba „Canon Zoemini S2“ ir prie programėlės „Canon Mini Print“, kurią galima nemokamai atsisiųsti iš „App Store“ ir „Google Play“. Suderinama su mobiliaisiais įrenginiais, kuriuose veikia „iOS 9.0“ arba naujesnė versija, ir „Android“ įrenginiais, kuriuose veikia „Android 4.4“ arba naujesnė versija.

Nufotografuokite ir čia pat išspausdinkite

Paverskite atsiminimus nuotraukomis naudodami kišeninį spausdintuvą – tai nepakeičiamas palydovas visur