KŪRYBIŠKAS SPAUSDINIMAS

Spausdindami atgaivinkite savo šeimos istoriją

Spausdintas brangias šeimos akimirkas lengviau prisiminti, bet ar verta ties tuo sustoti? Ženkite dar toliau ir išbandykite mūsų penkis kūrybinius patarimus!
Trys maži vaikai sėdi ant lovos, kartu žiūrėdami į spausdintas šeimos nuotraukas.

Fotografuoti šeimą šiais laikais jau yra praktiškai per lengva. Išmanieji telefonai ir kiti įrenginiai yra nuolatiniai mūsų palydovai, fiksuojantys kiekvieną mūsų vaikų gyvenimo sekundę. Šie vaizdai dažnai paskęsta telefono skaitmeninės saugyklos gelmėse ir retai kada vėl yra peržiūrimi. Bet yra būdų šiuos brangius prisiminimus turėti arčiau.

Leti yra labai užsiėmusi keturių vaikų – nuo vienerių iki aštuonerių metų amžiaus – mama. Nors ji aktyviai veikia „Instagram“ tinkle, jai visada labai patikdavo spausdintos nuotraukos. „Seniau nešdavome fotojuostą į prekybos centrą ir nekantriai laukdavome spausdintų nuotraukų. Dabar to nebėra, nes viskas yra debesyje arba telefone. Ir nors nuotraukos yra, bet realiai jų niekada nematome.“

Apsiginklavę spausdintuvais „Canon SELPHY Square QX10“ ir „Canon SELPHY CP1300“ bei fotoaparatu „Canon EOS 250D“, Leti, jos vyras Zacas ir jų vaikai atrado begalę būdų papasakoti savo istorijas ir iš naujo atrasti spausdinimo džiaugsmą, o čia jie dalijasi savo kūriniais.

1. Palaikykite ryšį suasmenintais atvirukais

Moteris, prie stalo klijuojanti šeimos nuotrauką ant kortelės.

Leti spausdina šeimos nuotraukas su „Canon SELPHY CP1300“ ir naudoja jas atvirukams, kuriuos siunčia šeimai ir draugams, sukurti. Tai tikrai prideda asmeniškumo.

Moteris su jai ant kelių sėdinčia dukrele, padedanti jai įdėti į voką atviruką.

Atvirukų kūrimas su lipniais „Canon SELPHY Square QX10“ spaudiniais – išties paprastas užsiėmimas, kuriame gali dalyvauti visa šeima.

Namuose sukurtų atvirukų siuntimas yra puikus būdas palaikyti ryšį su šeima ir draugais. Leti manymu, nuotraukos suteikia asmeniškumo ir artumo jausmą, net kai esi fiziškai toli. „Perku tuščius atvirukus ir vaikai gali naudodami „SELPHY CP1300“ papuošti juos savo spaudiniais“, sakė ji. „Taip mes galime sukurti kažką ypatingo ir išskirtinio, kažką, kuo perteikiame istoriją ir kalbame tiesiai žmogui – seneliams, tetoms ir dėdėms, draugams ar dar kam nors.“

Leti planuoja naudodama spausdintuvą sukurti vaikų gimtadienio kvietimus ir turi puikią idėją dėl padėkos kortelių. „Galėtume nufotografuoti su gautomis dovanomis žaidžiančius vaikus ir panaudoti tas nuotraukas kaip asmenines padėkos korteles“, sakė ji. Leti turi plačią toli gyvenančią šeimą, todėl nuolat kurdama fotoatvirukus ji gali išties padėti palaikyti artimą ryšį.

2. Žymėkite savo šeimos augimą

Vyras, padedantis savo dukrai priklijuoti nuotrauką ant ilgos varlės pavidalo ūgio liniuotės.

Spausdintuvu „SELPHY Square QX10“ išspausdintos lipnios nuotraukos puikiai tinka klijuoti ant ūgio liniuotės. Tai smagus būdas mažiesiems šeimos nariams stebėti savo augimą.

Ant lovos sėdintys du maži vaikai su „Canon“ SELPHY Square QX10“, „Canon EOS 250D“ ir jų mama, kuri laiko telefone atvertą programėlę „SELPHY Photo Layout“.

Lengva grįžti laiku atgal ir pasirinkti ankstesnių metų nuotraukas, o tada jas tiesiogiai išspausdinti su „SELPHY Square QX10“ naudojantis programėle „SELPHY Photo Layout“.

Leti vaikams patinka žiūrėti, kokį ūgį jie pasiekė, ir visada patiko, kai jų ūgis buvo žymimas ant sienos. Naudodama nuotraukas Leti šią tradiciją pakėlė į naują lygį. „Nupirkau ūgio liniuotę ir prikabinau ją prie sienos. Kai tik kyla noras, vaikai gali nufotografuoti vienas kitą ir išspausdinti nuotraukas su „SELPHY Square QX10“. Taip pat galime grįžti laiku atgal naudodami prisiminimų funkciją mobiliajame telefone, o su programėle „SELPHY Photo Layout“ vaikai gal lengvai išsirinkti ir išspausdinti nuotraukas.

Pasinaudodami keliais „Canon“ svetainės „Creative Park“ dizainais savo ūgio liniuotę galite susikurti ir išsispausdinti patys.

„Jie mėgsta spausdintuvą „QX10“, nes jį labai paprasta naudoti. Jis pakankamai mažas, kad tilptų jų rankose, ir jis be vargo susijungia su telefonais ir kitais įrenginiais belaidžiu ryšiu. Puiku ir tai, kad jis turi savo įkraunamą bateriją, todėl jį galima bet kur naudoti be elektros lizdo.

Šis spausdintuvas spausdina kvadratines nuotraukas, kuriose yra pakankamai vietos paraštėje pridėti antraštę. Tai puikiai tinka fotografavimo datai ir ūgiui užrašyti. Taip pat galima nuplėšti nugarėlę ir priklijuoti nuotraukas ant ūgio liniuotės.

3. Papuoškite spaudiniais namus

Dvi ant žemos lentynėlės įrėmintos portretinės nuotraukos šalia braškės paveikslėlio, vaivorykštės spalvų žaislo ir „Canon SELPHY CP1300“.

Su „SELPHY CP1300“ galima išspausdinti kokybiškas 6x4 col. nuotraukas. Juo taip pat galima spausdinti įvairaus išdėstymo nuotraukų juostas ir netgi lipdukus. 6x4 col. nuotraukų rėmelius lengva rasti, todėl galite be vargo kurti gražius kūrinius, kuriais galėsite papuošti namus arba pradžiuginti šeimą ir draugus.

Blyškios rožinės spalvos spausdintuvas „Canon SELPHY CP1300“ ant balto medinio paviršiaus spausdina nuotrauką, aplink jį pridėta šeimos nuotraukų – dalis rėmeliuose, dalis be jų, taip pat guli fotoaparatas „Canon EOS 250D“ ir kelios rožinės spalvos gėlės.

Leti teigimu, mažųjų supažindinimas su spausdinimu buvo ne tik smagi, bet ir įdomi šeimos veikla. „Galimybė patiems išsispausdinti savo nuotraukas vaikams tikrai buvo didelis įvykis.“

Leti tvirtai tiki, kad nuotraukos turi būti matomos, o ne gulėti kažkur elektroniniame įrenginyje. „SELPHY CP1300“ išspausdina standartinę 6x4 col. nuotrauką vos per 47 sekundes. Juo taip pat galima išspausdinti mažų įvairaus dydžio lipdukų lapus, todėl turite dar daugiau kūrybinių galimybių. Kaip ir su „SELPHY Square QX10“, galite spausdinti tiesiogiai belaidžiu būdu iš išmaniųjų įrenginių, bet CP1300 turi ir atminties kortelės lizdą bei „PictBridge“ prievadą, todėl puikiai tinka fotoaparatu, pvz., „Canon EOS 250D“, darytoms nuotraukoms spausdinti.

„SELPHY CP1300“ turi intuityviai valdomą pakreipiamą ekraną ir galima papildomai įsigyti akumuliatorių, kad būtų galima spausdinti be elektros lizdo.

„Spausdintuvu sukuriamos standartinės 6x4 col, nuotraukos, todėl lengva rasti tinkamą rėmelį ir jų yra labai didelis pasirinkimas“, sakė Leti. „Man patinka įrėminti nuotraukas ir laikyti jas įvairiose namų vietose, nes tada vaizdai tikrai yra matomi. Nereikia įjungti įrenginio ir jų ieškoti – tai gana intensyvus darbas, kuriam vaikai neturi kantrybės.

„Vyresniems vaikams patinka turėti nuotraukas, kuriose jie yra kūdikiai ar mažyliai. Įrėmintos specialių akimirkų nuotraukos taip pat yra puiki dovana šeimai ir draugams. Galiausiai manau, kad įrėminta nuotrauka yra išskirtinis fizinis daiktas, o ne tik dar vienas skaitmeninis vaizdas, pamestas debesyje.“

„SELPHY CP1300“ ir „SELPHY Square QX10“ spaudiniais galite papuošti ir kūdikio kambarį būsimam gyventojui, panaudodami jiems šeimos nuotraukas ir išspausdindami ultragarso kadrą, kol dar neturite pirmosios savo kūdikio nuotraukos.

4. Papasakokite istoriją nuotraukomis

Moters ranka, plėšianti išspausdintos nuotraukos nugarėlę, kad apnuogintų jos lipnų pagrindą ir priklijuotų prie iškarpų albumo viršelio.

„SELPHY Square QX10“ spausdintos nuotraukos turi lipnią nugarėlę, todėl jas lengva priklijuoti iškarpų albume. O kai nėra klijų, nėra ir netvarkos!

Vienas iš tėvų dekoruoja su vaiku skrebinimo albumo su šeimos nuotraukomis viršelį.

Vaikams patiko dalyvauti spausdinimo procese. Daugiau smagių idėjų, kuriomis galėsite papildyti savo nuotraukas, pvz., užrašų, piktogramų ir lipdukų, ieškokite programėlėje „SELPHY Photo Layout“.

Leti vaikai labai mėgsta skrebinti. Šeima yra suplanavusi daug žygių su palapinėmis ir jie visi labai mėgsta fotografuoti savo nuotykius. „Momentinėms nuotraukoms naudojamam fotoaparatui mums nuolat pritrūkdavo popieriaus. Naudodami telefonus arba fotoaparatą, pvz., „Canon EOS 250D“, galime fotografuoti, kiek tik norime, o vėliau tiesiog pasirinkti, kurias iš jų norime spausdinti.

„Spausdintuvas „SELPHY Square QX10“ idealiai tinka skrebinimo albumams“, pridūrė Leti. „Juo spausdinamos 68x68 mm kvadratinės nuotraukos ant didesnių 72x85 mm lapų. Todėl lieka vietos antraštei parašyti. Vaikams labai patinka kuriamas nuotraukas papildyti piktogramomis ir mielais paveikslėliais. Be to, nuplėšus popieriaus nugarėlę atveriamas lipnus paviršius. Ir tai yra puiku, nes skrebinimo albumus galima pildyti tiesiog klijuojant nuotraukas į norimą vietą be jokių lipniųjų juostų ar klijų.“

5. Pasirodykite kadre

Palėpės miegamajame ant vaiko lovos sėdinti pora šypsosi į fotoaparatą.

Vaikams patinka savo kambaryje turėti mamos ir tėtės nuotraukų, o „Canon EOS 250D“ idealiai tinka šeimos portretams kurti, nes yra labai mažas ir paprastai naudojamas, bet turi daug pažangių funkcijų ir sukuria puikią vaizdo kokybę.

Vyras padeda savo dukrai nufotografuoti likusią jų šeimos dalį fotoaparatu „Canon EOS 250D“.

Pakreipiamame fotoaparato EOS 250D ekrane lengva labai intuityviai komponuoti vaizdą – net mažiems vaikams – ir jis yra apverčiamas, todėl puikiai tinka asmenukėms fotografuoti.

Leti manymu, „Canon EOS 250D“ tobulai tinka šeimos gyvenimui. Su juo lengvai susitvarko ir suaugę, ir vaikai. Dar geriau tai, kad jis lengvai įsilieja į visą kūrybos procesą – nuo fotografavimo iki spausdinimo, nes turi integruotą „Bluetooth“ ir „Wi-Fi“. „Vaikams išties patinka būti nuotraukose, darytis asmenukes ir fiksuoti tai, ką daro. Pakreipiamas ekranas tam puikiai tinka, nes jis visiškai apverčiamas ir galima komponuoti kadrą stovint priešais fotoaparatą.“

Leti patiko jos naudotų fotoaparatų ir spausdintuvų universalumas. „Tai išties geri produktai – labai patogūs naudoti, kompaktiški ir išties paprasti, nors kokybė yra įspūdinga. Spaudiniai labai ryškūs ir išlieka amžiams, be to yra tiek daug vaikams įdomių kūrybos galimybių. Be to, jie puikiai tinka ir Zacui bei man. Planuoju sukurti specialų projektą, kuriuo pasidalinsiu su juo per mūsų vedybų metines – jame chronologine tvarka pavaizduosiu mūsų gyvenimą nuo tada, kai susitikome. „Canon“ įranga puikiai tinka norintiems kurti. Man ji labai patinka.“

Autorius: Matthew Richards

Susiję gaminiai

Susiję straipsniai