PROGRAMINĖ ĮRANGA

Profesionalams skirta spausdinimo ir maketavimo programinė įranga

Naudokite „Canon“ serijos „imagePROGRAF PRO“ spausdintuvą kartu su programa „Professional Print & Layout“ ir išskirtinai našiai kurkite spalvingas, kupinas detalių ir gražių atspalvių nuotraukas. Naudodamiesi pažangiomis spausdinimo nuostatomis, galėsite greitai išspausdinti tiksliai jūsų lūkesčius atitinkančias ir jūsų darbo kokybę atskleidžiančias nuotraukas.

Atsisiųsti naujausią versiją

Image

Įdiegimas

„Windows“ ir „Mac“ („iOS“) sistemose veikianti programa „Professional Print & Layout“ įdiegiant programinę įrangą automatiškai pridedama prie suderinamų nuotraukų programų. Tuo pat metu galima įdiegti ir „Print Studio Pro“, kad galėtumėte pasirinkti programinę įrangą pagal savo poreikius.

ATSISIŲSTI

Suderinami spausdintuvai

Pasinaudokite visomis „Print & Layout“ galimybėmis su šiais profesionalams skirtais spausdintuvais.

„Professional Print and Layout“ paleidimas

Visų pirma atidarykite vaizdą (ar kelis vaizdus) programoje „Adobe Photoshop“, „Photoshop Elements“ arba „Lightroom Classic“. Jei naudojate programą „Canon Digital Photo Professional“, tiesiog pasirinkite pageidaujamus vaizdus jų aplanke. Programą galima atidaryti ir vieną.

Pagrindinio ekrano vaizdas

Naudodami greitą, sklandų ir tikslų „Professional Print & Layout“ darbo procesą, galėsite spausdinti greitai ir gauti optimalios kokybės rezultatus. Pažangi naudotojo sąsaja turi patobulintų funkcijų paprastoms ir efektyvioms spausdinimo nuostatoms sukurti, kad visą dėmesį galėtumėte skirti savo pagrindiniam darbui, o paprasta ir nuosekli spausdinimo procedūra užtikrina paprastą naudojimą.

Image

1. Vienas spausdinimo nuostatų langas

Raskite visas pagrindines nuostatas, pvz., spausdintuvo pasirinkimo, laikmenos tipo, kelių vaizdų išdėstymo, popieriaus formato ir kokybės, ir peržiūrėkite detales atskirai išplėsdami kiekvieną skirtuką.

Image

2. Tiksliai suderintas maketas

Pasirinkite spausdinimą be kraštinių arba jas apkirpkite tiksliai nurodydami skaičius ar stumdydami slankiklius.

Image

3. Spalvų valdymas

Pasirinkite ICC profilius ir atvaizdavimo režimą, kad ekrane matomas optimalus vaizdas atitiktų išspausdintus rezultatus.

Image

4. Spausdinimas

Paruoškite nuotraukas spausdinti pasirinkdami jų kopijų skaičių.

Image

5. Greitas pasirinkimas

Įrašykite dažnai naudojamas nuostatas, kad galėtumėte greitai paleisti spausdinimą, arba įveskite savo asmeninius pasirinkimus.

Naujas nuotraukų spausdinimo lygis

Išlaikykite atspalvius, ryškumą ir tiksliai atkurtas spalvas, naudodamiesi šia patikima ir dinamiška programine įranga. Šis puikus įrankis turi integruotą DPRAW spausdinimui išties aukšta skiriamąja geba ir HDR spausdinimo funkciją ryškiam akcentų atkūrimui*, todėl suteikia nuotraukoms papildomo gilumo.

*Tik fotoaparatams „Canon EOS“.

Image

HDR spaudiniai

RAW vaizdais parodykite pasaulį taip, kaip matote jūs. Naudodami „Professional Print & Layout“ HDR spausdinimo funkciją galite išnaudoti platų ir dinamišką RAW nuotraukų diapazoną ir sukurti labiau realybę atspindinčias nuotraukas. Plačios šios programinės įrangos vaizdo apdorojimo galimybės puikiai veikia su „Adobe RGB“ ir padeda sukurti gražesnius vaizdus nei su bet kokia kita vaizdo apdorojimo programine įranga.

Image

DPRAW

Suteikite nuotraukoms gylio ir tekstūros su „DPRAW Print“. Naudodama informaciją DPRAW formatu* įrašytose RAW nuotraukose, „Professional Print & Layout“ gali atkurti ryškumą, kad vaizdai būtų išraiškingi ir gyvi. Tinkamai sufokusuoti pikseliai yra paryškinami, o netinkamai sufokusuoti pikseliai nėra akcentuojami. Taip užtikrinami sklandūs atspalviai be spalvinio triukšmo, kuris paprastai būdintas ryškumo filtrams.

* „Canon EOS 5DMKIV“ ir „Canon EOS R“

Image

ICC profilis

Naudokite ICC profilį, kad galėtumėte išnaudoti visas serijos „imagePROGRAF PRO“ galimybes. Dėl patobulinto spausdintuvo dizaino ir paprastai naudojamo juodų taškų kompensavimo galima dar labiau patobulinti spalvų atkūrimą. Vaizdo atspalviams pakoreguoti tiesiog pasirinkite juodos spalvos kompensavimą, kad tamsiausias nuotraukos ICC profilio taškas atitiktų tamsiausią spausdintuvo ICC profilį.

„Print Studio Pro“

„Canon“ priedas „Print Studio Pro“ yra puiki darbo srautų valdymo priemonė, padėsianti pereiti nuo pradinio atvaizdo iki galutinio spaudinio. Specialiai profesionalų lygio „Canon“ spausdintuvams sukurta unikali programinė įranga lengvai suteikia jūsų spaudiniams profesionaliai atrodančią išvaizdą.

Sužinokite daugiau

Image

Jums taip pat gali būti įdomu...