Feature Hero Module
alt text goes here

SELPHY
Kompaktiški nuotraukų spausdintuvai

Kurkite ir spausdinkite gražias ilgaamžes nuotraukas iš savo išmaniojo telefono, skaitmeninio fotoaparato, SD kortelių ir kitų laikmenų – su pastangų nereikalaujančiu SELPHY kompaktišku nuotraukų spausdintuvu*.

SELPHY Square QX10

„Canon SELPHY SQUARE QX10“

Išsaugokite ypatingas akimirkas gražiai išspausdintose nuotraukose, kurias belaidžiu ryšiu galite kurti bet kur.

Žiūrėti daugiau

Featured article1
Selphy CP1300

„Canon SELPHY CP1300“

Stilingas nešiojamasis spartus „Wi-Fi“ spausdintuvas puikiai tinka kuriant unikalias nuotraukas iš suderinamų išmaniųjų įrenginių, fotoaparatų ir kt. įrenginių

Žiūrėti daugiau

Featured article1
Fast lab quality

Sparčiai spausdinami laboratorijos kokybės spaudiniai

Sparčiai spausdinami fotolaboratorijos kokybės spaudiniai tiesiai iš išmaniojo telefono per mažą nuotraukų spausdintuvą.

Žiūrėti vaizdo įrašą

Kurkite ir spausdinkite nuotraukų koliažus su programėle „SELPHY Photo Layout“

Spausdinkite tiesiogiai iš savo išmaniojo telefono per nešiojamąjį nuotraukų spausdintuvą naudodami nemokamą nuotraukų montažo programėlę ir galėsite kūrybiškai papildyti savo nuotraukas įvairiais spaudukais, filtrais, rėmeliais, tekstais, perdengimais ir išdėstymais.

Sužinokite daugiau

Create and print photo collages with SELPHY Photo Layout app

Spausdinkite iš bet kokio įrenginio, būdami bet kur

Kad ir kur laikote savo nuotraukas, galite nesunkiai jas išspausdinti SELPHY CP1300 spausdintuvu. Spausdinkite nuotraukas tiesiogiai iš išmaniojo įrenginio, fotoaparato, atminties kortelių, USB atmintukų ar kompiuterio. Naudodami programėlės „Canon PRINT“ funkciją „Party Shuffle“ belaidžiu būdu kurkite unikalius koliažus, naudodami vaizdus iš keleto išmaniųjų telefonų.

Sužinokite daugiau

Print from any device - anywhere

Paprasta neštis – kad ir kur vyktumėte

SELPHY spausdintuvai yra tokie maži ir lengvi nešiotis, kad galite juos pasiimti su savimi vykdami atostogauti, lankyti giminių ar į vakarėlius ir bet kada nieko nelaukę išspausdinti nuostabių prisimintinų akimirkų.

Easy to Carry

SELPHY laikmenų diapazonas pritaikytas įvairiems spausdinimo uždaviniams. Kiekvienas ras sau tinkamą būdą spausdinti nuotraukas, nuo atvirukų iki kvadratinių lipdukų; jie puikiai tinkami spausdinti iš išmaniųjų telefonų.*

ID photos

Dokumentų nuotraukos

Kurkite ir spausdinkite dokumentų nuotraukas asmeninio naudojimo ar darbo reikalams naudodami dokumentų nuotraukų spausdinimo funkciją. Rinkitės iš plačiai naudojamų standartinių dydžių arba nustatykite pritaikytą dydį. Tokio paties arba kitokio dydžio lapuose galite spausdinti po kelias dokumentų nuotraukas.

Square Prints

Kvadratiniai spaudiniai

Puikiai tinka dekoracijoms ir kūrybiniams projektams, kuriems naudojamos nuotraukos iš populiarių išmaniųjų telefonų programų ir kompaktinių fotoaparatų.

Credit Cards

Kredito kortelės

Kredito kortelės dydis puikiai tinka mažesniems rėmeliams ir nuotraukoms, kurios laikomos piniginėje ar rankinuke.

Mini Stickers

Maži lipdukai

Naudokite mažuosius lipdukus smagiems ir kūrybiškiems profesiniams projektams bei puošimo reikmėms.

Dye Sub

Dažų sublimavimas

Dažų sublimavimo technologija leidžia tiekti fotolaboratorijos lygio kokybės spaudinius, kurie laikomi albume neišbluks iki 100 metų. Speciali apsauginė danga užtikrina visišką spaudinių sausumą ir atsparumą vandeniui, pirštų atspaudams bei įbrėžimams.

100 metųDažų sublimavimas

Rašalo ir popieriaus rinkiniai

SELPHY rašalo ir popieriaus rinkiniai tiksliai kiekybiškai pritaikyti norimam nuotraukų skaičiui, taigi bet kada galite juos abu paprastai pakeisti vienu kartu.**

„SELPHY SQUARE QX10“

SELPHY CP1300 ir SELPHY CP1000

Vaizdo optimizavimas

Kad gautumėte geriausią rezultatą su savo SELPHY CP1300, patobulinkite spaudinių kokybę naudodami automatinio vaizdo optimizavimo funkciją. Vaizdo optimizavimo funkcija aptinka ir pakoreguoja vaizdo netikslumus, sureguliuoja veidų šviesumą ir spalvas, sumažina nepageidaujamą triukšmą, taigi spaudiniai būna dar aiškesni ir sodresni.

Vaizdo optimizavimas, pilka

Image optimize

Visi serijos spausdintuvai

Būkite įkvėpti

#FreeYourStory

Būkite drąsūs. Būkite išraiškingi. Būkite originalūs. Parodykite gyvenimą pro savo objektyvą. Tai gali būti nuotrauka, spauda ar juosta – norime pamatyti unikalų jūsų užfiksuotą jūsų požiūrį į pasaulį.

Sužinokite daugiau

Free Your Story Canon PowerShot G7 X Mark III

Pagalba SELPHY naudotojams

Atsisiųskite tvarkykles, programinę įrangą ir vadovus, taip pat pasiekite techninės priežiūros internetu ir trikčių diagnostikos paslaugas.

Pagalba SELPHY naudotojams

Support Selphy

Pasisemkite įkvėpimo, užsisakykite jau dabar

Niekada nepraleiskite naujausių „Canon“ pasiūlymų, patarimų ir praktinių vadovų, naujienų ir kvietimų į vietos renginius.

Užsisakykite jau dabar

*Visas galimas funkcijas žr. konkretaus modelio gaminio puslapyje.

**Norint spausdinti KC serijos laikmenose, reikalinga atskirai parduodama kortelės formato popieriaus kasetė.

„iPad“, „iPhone“ ir „iPod touch“ yra „Apple Inc.“ prekių ženklai, registruoti JAV ir kitose šalyse. „AirPrint“™ ir „AirPrint“ logotipas yra „Apple Inc.“ prekių ženklai

„Android“™, „Google Cloud Print“™ ir „Picasa“™ yra „Google Inc.“ registruoti prekių ženklai

„Windows“® ir „Windows“ logotipas yra „Microsoft“ įmonių grupės prekių ženklai