Feature Hero Module
alt text goes here

SELPHY
Kompaktiški nuotraukų spausdintuvai

Kurkite ir spausdinkite puikias ilgalaikes nuotraukas iš savo išmaniojo telefono, skaitmeninio fotoaparato, SD kortelių ir kitų laikmenų – su pastangų nereikalaujančiu SELPHY kompaktišku nuotraukų spausdintuvu.

SELPHY Square QX10

„Canon SELPHY SQUARE QX10“

Išsaugokite ypatingas akimirkas gražiai išspausdintose nuotraukose, kurias belaidžiu ryšiu galite kurti bet kur.

Featured article1

Spausdintuvai

Fast lab quality

Sparčiai spausdinami laboratorijos kokybės spaudiniai

Pademonstruotos funkcijos teikiamos ir kituose SELPHY spausdintuvuose, kuriuose įjungtas „Wi-Fi“ ryšys, ir programėlėje „Canon PRINT“.

Žiūrėti vaizdo įrašą

Spausdinimas iš išmaniųjų įrenginių

Jei ieškote geriausio išmaniesiems telefonams pritaikyto SELPHY nuotraukų spausdintuvo, rinkitės SELPHY CP1300. Juo galima greitai ir paprastai spausdinti belaidžiu būdu iš išmaniųjų telefonų ir planšečių su „Android“ ir „iOS“ – tiek tiesiogiai, tiek naudojant programėlę „Canon PRINT“.

Smart Device Printing

SELPHY laikmenų diapazonas pritaikytas įvairiems spausdinimo uždaviniams. Kiekvienas ras sau tinkamą būdą spausdinti nuotraukas, nuo atvirukų iki kvadratinių lipdukų; jie puikiai tinkami spausdinti iš išmaniųjų telefonų.

ID photos

Dokumentų nuotraukos

Kurkite ir spausdinkite dokumentų nuotraukas asmeninio naudojimo ar darbo reikalams naudodami dokumentų nuotraukų spausdinimo funkciją. Rinkitės iš plačiai naudojamų standartinių dydžių arba nustatykite pritaikytą dydį. Tokio paties arba kitokio dydžio lapuose galite spausdinti po kelias dokumentų nuotraukas.

Square Prints

Kvadratiniai spaudiniai

Puikiai tinka dekoracijoms ir kūrybiniams projektams, kuriems naudojamos nuotraukos iš populiarių išmaniųjų telefonų programų ir kompaktinių fotoaparatų.

Credit Cards

Kredito kortelės

Kredito kortelės dydis puikiai tinka mažesniems rėmeliams ir nuotraukoms, kurios laikomos piniginėje ar rankinuke.

Mini Stickers

Maži lipdukai

Naudokite mažuosius lipdukus smagiems ir kūrybiškiems profesiniams projektams bei puošimo reikmėms.

Rašalo ir popieriaus rinkiniai

SELPHY rašalo ir popieriaus rinkiniai tiksliai kiekybiškai pritaikyti norimam nuotraukų skaičiui, taigi bet kada galite juos abu paprastai pakeisti vienu kartu. Norint spausdinti ant KC serijos laikmenų, reikalinga atskirai parduodama kortelės formato popieriaus kasetė.

Mažos ir fiksuotos spaudinių sąnaudos

Pixel to Print

Nuo pikselio iki spaudinio

SELPHY spausdintuvais galite daryti įvairaus formato spaudinius, naudodami maketinio spausdinimo funkciją išdėstyti kelias nuotraukas viename puslapyje arba naudodami atsitiktinio maketo funkciją kurti nuostabius koliažinius spaudinius su spalviniais efektais. Kad gautumėte geriausią rezultatą, patobulinkite spaudinių kokybę naudodami automatinio vaizdo optimizavimo funkciją.

Vaizdo optimizavimas

Vaizdo optimizavimo funkcija aptinka ir pakoreguoja vaizdo netikslumus, sureguliuoja veidų šviesumą ir spalvas, sumažina nepageidaujamą triukšmą, taigi spaudiniai būna dar aiškesni ir sodresni.

Vaizdo optimizavimas, pilka

Image optimize
Dye Sub

Dažų sublimavimas

Dažų sublimavimo technologija leidžia tiekti fotolaboratorijos lygio kokybės spaudinius, kurie laikomi albume neišbluks iki 100 metų. Speciali apsauginė danga užtikrina visišką spaudinių sausumą ir atsparumą vandeniui, pirštų atspaudams bei įbrėžimams.

100 metųDažų sublimavimas

Spausdinkite iš bet kokio įrenginio, būdami bet kur

Kad ir kur laikote savo nuotraukas, galite nesunkiai jas išspausdinti SELPHY spausdintuvu. Spausdinkite nuotraukas tiesiogiai iš išmaniojo įrenginio, fotoaparato, atminties kortelių, USB atmintukų ar kompiuterio. Naudodami programėlės „Canon PRINT“ funkciją „Party Shuffle“ belaidžiu būdu kurkite unikalius koliažus, naudodami vaizdus iš keleto išmaniųjų telefonų.

Print Anywhere

Paprasta neštis – kad ir kur vyktumėte

SELPHY spausdintuvai yra tokie maži ir lengvi nešiotis, kad galite juos pasiimti su savimi vykdami atostogauti, lankyti giminių ar į vakarėlius ir bet kada nieko nelaukę išspausdinti nuostabių prisimintinų akimirkų.

Easy to Carry

Palaikymas

Pasisemkite įkvėpimo, užsisakykite jau dabar

Niekada nepraleiskite naujausių „Canon“ pasiūlymų, patarimų ir praktinių vadovų, naujienų ir kvietimų į vietos renginius.

Užsisakykite jau dabar

„iPad“, „iPhone“ ir „iPod touch“ yra „Apple Inc.“ prekių ženklai, registruoti JAV ir kitose šalyse. „AirPrint“™ ir „AirPrint“ logotipas yra „Apple Inc.“ prekių ženklai

„Android“™, „Google Cloud Print“™ ir „Picasa“™ yra „Google Inc.“ registruoti prekių ženklai

„Windows“® ir „Windows“ logotipas yra „Microsoft“ įmonių grupės prekių ženklai