SELPHY CP1000

Akimirksniu darykite fotolaboratorijos lygio kokybės spaudinius bet kur ir bet kada. Mažas, elegantiškas ir nešiojamas nuotraukų spausdintuvas su galimybe rinktis keturis skirtingus spaudinių apipavidalinimus ir bet kam paprasta naudoti dvigubo nuotraukų dokumentams spausdinimo funkcija.

SELPHY CP1000 Extra

Pranašumai

  • Kompaktiškas ir nešiojamas nuotraukų spausdintuvas, puikiai tinkantis naudoti namuose ir kelionėse
  • Spartus ir paprastas spausdinimas iš fotoaparatų, USB atmintinių ar atminties kortelių
  • Ilgam išsaugokite prisiminimus tvirtuose fotolaboratorijos lygio kokybės spaudiniuose
  • Pasirenkami skirtingi apipavidalinimai naudojant standartinį fotopopierių
  • Kurkite plačiai priimtus standartus atitinkančias nuotraukas dokumentams

Ypatybės išsamiai

Pažvelkite įdėmiau į Canon SELPHY CP1000

Ypač kompaktiškas nešiojamasis nuotraukų spausdintuvas


SELPHY CP1000 yra itin kompaktiškas ir lengvas nešioti ir sparčiai, patikimai spausdina profesionalaus lygio kokybės nuotraukas, kai tik jums to prireikia.

Paprastas naudoti


Spausdintuvas pasižymi naudotojui pritaikytu dizainu, palenkiamuoju 6,8 cm (2,7 col.) LCD ekranu, kuris palengvina peržiūrą ir siūlo intuityvius meniu su ekrane pateikiamais nurodymais, supaprastinančiais naršymą, todėl spausdinti šiuo spausdintuvu gali bet kas. Lengvai išsaugokite savo mėgstamiausias spausdinimo nuostatas, kad spausdinimo rezultatai būtų pastovūs.

Fotolaboratorijos lygio kokybės spausdinimas


Profesionalaus lygio kokybės ilgaamžės nuotraukos atspausdinamis greičiau nei per 1 minutę.. Dažų sublimavimo technologija užtikrina puikų gylį bei spalvų gradaciją ir neverčia laukti.

Ilgai išliekantys prisiminimai


Speciali danga kiekvieną spaudinį apsaugo nuo užtiškusio ar užlieto skysčio, išblukimo ir, laikant albume, leidžia spaudinius išsaugoti iki 100 metų. Galite netgi pasirinkti iš trijų pusiau blizgaus apipavidalinimo galimybių ir dar geriau apsaugoti spaudinius nuo pirštų atspaudų ir be jokių papildomų eksploatacinių medžiagų išgauti tradicinius laboratorinius spaudinius primenantį stilių.

Jokių staigmenų


SELPHY CP1000 pasižymi mažais spausdinimo kaštais, aukšta kokybe ir patogumu. Be to, galite valdyti spausdinimo procesą žinodami, kiek spaudinių galėsite išspausdinti kiekviena eksploatacinių medžiagų pakuote. Dar mažesniais kaštais galėsite džiaugtis naudodami padidintas eksploatacinių medžiagų pakuotes.

Spausdinkite savaip


Jei norite sparčiai spausdinti, tiesiog prijunkite su „PictBridge“ suderinamą fotoaparatą prie spausdintuvo. Siekiant daugiau įvairiapusiškumo, įrenginys pritaikytas spausdinti iš įvairių atminties kortelių ir USB „flash“ įrenginių.

Dokumentų nuotraukų spausdinimas


Nesvarbu, ar spausdinate darbo, ar namų poreikiams, dokumentų nuotraukų spausdinimo funkcija su veido rėmų nustatymo priemone leidžia sparčiai ir paprastai kurti ir spausdinti įvairių galiojančių dydžių dokumentams skirtas nuotraukas. Dvigubo nuotraukų dokumentams spausdinimo funkcija leidžia viename popieriaus lape spausdinti 2 skirtingų formatų nuotraukas dokumentams, o kartu atspausdinę kirpimo linijas galėsite jas tiksliai iškirpti.

Spaudinių dydžių diapazonas


Šis spausdintuvas suteikia įvairių galimybių dalytis prisiminimais, įskaitant atvirukus, kvadratinius¹ arba kredito kortelės formato spaudinius, kurie visi tiekiami ypač sparčiai.

Patobulinkite savo nuotraukas


Automatinio vaizdo optimizavimo funkcija kartu su aplinkos ir veidų aptikimo funkcijomis užtikrina puikius rezultatus. Ji išmaniai pakoreguoja netobulas atvaizdų vietas, sumažina nepageidaujamą triukšmą, taigi suteikia spaudiniams daugiau aiškumo ir sodrumo.

Spausdinimas kelyje


Spausdinkite keliaudami, vidaus patalpose ar lauke, naudodami pasirinktinai įsigyjamą, patogiai prie spausdintuvo galo pritvirtinamą akumuliatorių NB-CP2L. Įkrovos užtenka 36 atviruko dydžio vaizdams išspausdinti.

Gaminio specifikacijos

Sužinokite daugiau apie „Canon SELPHY CP1000“, jo funkcijas ir pajėgumus.

Fast, lab quality prints

Sparčiai spausdinami fotolaboratorijos kokybės spaudiniai

Large, easy-to-view tilt-up LCD

Didelis patogus atlenkiamasis LCD ekranas

Compatible with SD and CF cards

Pritaikyta naudoti su SD ir CF kortelėmis

Select from glossy or 3 semi-gloss finishes

Pasirinkite blizgų arba vieną iš 3 pusiau blizgių apipavidalinimų

Convenient printing from USB stick

Patogus spausdinimas iš USB atmintinės

Dual ID photo printing with extended size options

Dvigubas nuotraukų dokumentams spausdinimas su išplėstinėmis formato parinktimis

Intelligent correction

Išmanusis koregavimas

Long-lasting Canon quality

Ilgalaikė „Canon“ kokybė

Print on the go

Spausdinkite kelyje

Print only the best part of your image

Spausdinkite tik geriausią vaizdo dalį

  • Kompaktinis nuotraukų spausdintuvas SELPHY CP1000

  • Popieriaus kasetė (atviruko formato)

  • Kompaktinis kintamosios srovės adapteris CA-CP200 B

  • KS kabelis

  • Naudotojo vadovo rinkinys