KŪRYBIŠKAS SPAUSDINIMAS

Pademonstruokite savo stilių: kaip sukurti jūsų asmenybę atspindinčią erdvę

Kūrėja Susannah Arul naudojo spausdintuvą „Canon SELPHY Square QX10“, siekdama atskleisti savo asmeninį stilių gyvenime ir kurdama įspūdingus namų puošybos elementus. Čia ji dalijasi savo patarimais ir pataria, kaip atnaujinti savo namų puošybą pasikeitus skoniui.
Nuotrauka iš viršaus – ant stalo pastatytas spausdintuvas „Canon SELPHY Square QX10“, apsuptais mažais spaudiniais, raštinės reikmenimis, greta jo stovi mažas šviestuvas, gėlių vaza ir augalas.

Gyvenant įtemptą gyvenimą ir turint vis labiau riboti biudžetą, nesunku nepastebėti, kokia svarbi yra mus supanti aplinka. Nesvarbu, ar tai būtų svetainė, kurioje praleidžiame didžiąją dalį vakarų, miegamasis, į kurį einame jaukiai pailsėti, ar patalpa universitete, kuris yra vienintelė mūsų asmenybę atspindinti vieta, – mus supanti aplinka gali turėti didelę įtaką, kad jaustumėmės saugūs kaip namuose, galėtume būti savimi.

Dizainerė ir turinio kūrėja Susannah Arul yra ta, kuri labai gerai žino, kaip svarbu greitai ir ekonomiškai palikti savo antspaudą erdvėje, nepakenkiant stiliui. „Ką tik baigiau universitetą, tada grįžau namo ir vėl krausčiausi, todėl nuolat dekoruodavau ir perdekoruodavau“, – aiškina ji.

Susannah turi tekstilės dizaino laipsnį, įgytą Notingemo Trento universitete, ir šiuo metu dirba grafinio spausdinimo dizainere. Ji kuria interjero puošybą ir gyvenimo būdo turinį socialiniuose tinkluose, kur jos „TikTok“ vaizdo įrašai sulaukia daugiau nei 1,3 milijonų patiktukų. Naujausias Susannos interjero puošybos projektas buvo sukurtas naudojant „Canon SELPHY Square QX10“. „Šis nešiojamasis spausdintuvas yra puiki galimybė suasmeninti savo erdvę“, – sakė ji. „Norėčiau, kad universitete būčiau turėjusi tokių priemonių, mat būčiau galėjusi susikurti jaukią namų atmosferą“, – pridūrė ji.

„SELPHY Square QX10“ leido Susannah per programėlę „Canon SELPHY Photo Layout“ tiesiogiai iš savo išmaniojo telefono išspausdinti dėmesį prikausčiusių nuotraukų. Rezultatas? Meninė ateities vizijų lenta, atspindinti jos gyvenimą ir stilių, taip pat suteikianti įkvėpimo. Čia ji atskleidžia, kaip jūs galite padaryti tą patį.

Išreikškite savo stilių

Žalias „Canon SELPHY Square QX10“ spausdina spalvingą vaizdą. Ant stalo aplink jį yra dar keli spaudiniai, taip pat pieštukinė, gėlės, trys spalvingos dėžutės ir vazoninis augalas.

„Canon SELPHY Square QX10“ yra kompaktiško dydžio – vos 14,3x10,2x3,1 cm – ir keturių spalvų: juodos, baltos, rausvos ir žalios. Tad juo galima sukurti šaunių namų puošybos elementų, o pats spausdintuvas yra pakankamai mažas, kad tilptų bet kokioje erdvėje, ir pakankamai stilingas, kad derėtų prie kiekvienos spalvų schemos.

Susannah apibūdina savo dabartinę interjerą kaip eklektišką, spalvingą ir maksimalistinį. „Yra daug kambarinių augalų, raštų ir meno spaudinių, spindinčių burbulų ir daug kitų kūrinių, kuriuos pasigaminau pati ar nutapiau“, – sako ji. „Visada jaučiau, kad dekoruojant svarbu viską išbandyti, kad mano kambariai atrodytų kaip mano. Bet jei jūsų stilius yra minimalistinis, to ir gana.

Išspausdinau kai kurių praėjusių metų laimingiausių akimirkų nuotraukas ir sudėliojau jas ant sienos, kad šios akimirkos man suteiktų pozityvių minčių“, – tęsia ji. „Taip pat išspausdinau estetiškų spalvų ir raštų nuotraukų iš „Pinterest“ ir savo nuotraukų galerijos, kad nuolat jausčiau įkvėpimą. Tai padėjo sukurti nuotraukų galeriją, kuri ne tik mane įkvepia, bet ir prisideda prie mano kambario estetikos kūrimo.

Kai jus pagauna įkvėpimas, veikite kuo greičiau ir tiesiog kurkite iš visko, kas jums nešandžiaugsmą“, – pataria Susannah pradedantiesiems kūrėjams ir dizaineriams. O kai viską sudėsite į visumą, tai ir bus laimė.“

„Spalvų paletės ir stiliai patys pradės atsirasti“, – priduria Susannah. „Tada naudodami spausdintuvą „Canon SELPHY Square QX10“ galite juos paversti realybe.“

Tobulėjimas

Fotografiją redaguojančio asmens nuotrauka stambiu planu programėlėje „Canon SELPHY Photo Layout“.

Atsisiuntus programėlę „Canon SELPHY Photo Layout“ ją paprasta naudoti. Prieš paspausdami spausdinimo mygtuką, galite adaptuoti maketus ir pasirinkti iš šešių perdengimų. Be to, ji tiesiogiai prisijungia prie „Canon SELPHY Square QX10“ per „Wi-Fi“, todėl nereikia jokių besipainiojančių kabelių.

Žmogus klijuoja mažą spaudinį ant kreminės spalvos sienos šalia spalvingo plakato. Ant stalo priešais sieną pastatytas „Canon SELPHY Square QX10“ prie raštinės reikmenų ir vazoninių augalų.

„Canon SELPHY Square QX10“ suteikia puikių galimybių eksperimentuoti ir atrasti savo stilių, kurį galėsite keisti bet kada, kai tik pasikeis jūsų skonis ir interesai. „Nesilaikau jokių interjero dizaino stilių, taisyklių ar fengšui“, – sako Susannah. „Tiesiog apsupu save mėgstamais dalykais, kurie man teikia džiaugsmą.“

Kuriant naujus prisiminimus ir naujas idėjas „Canon SELPHY Square QX10“ leidžia lengvai keisti naudojamas nuotraukas, atsižvelgiant į nuotaiką ar metų laiką. Galite pradėti nuo pozityvumo ir įkvėpimo, kaip ir Susannah, ir galbūt pereiti prie energingo vasaros pojūčio, po kurio vyksta šilta, nostalgiška kontempliacija, kaip ateinantys žiemos mėnesiai. „Canon SELPHY Square QX10“ vidinis akumuliatorius baterija gali išspausdinti iki 20 spaudinių vienu įkrovimu, todėl puošybos elementų kūrimas su „Canon SELPHY Square QX10“ yra greitas ir ekonomiškas būdas patobulinti savo erdvę be ilgų kelionių apsipirkti ir per didelių finansinių investicijų.

„Man patinka, kad spausdintuvas yra toks paprastas naudoti, todėl vos pajutę įkvėpimą galite iškart juo pasinaudoti ir sukurti tai, ko norite“, – sako Susannah.

Programėlėje „Canon SELPHY Photo Layout“ taip pat yra daugybė būdų suteikti savo kūriniams savitumo – antspaudų, rėmelių, tekstų, perdengimų ir išdėstymų. Naudodami „SELPHY Square QX10“ galite spausdinti nuotraukas su poraštėmis užrašams, taip sukurdami tokią išvaizdą, kuria mėgausitės. „Tekstą rašiau ant nuotraukų, norėdama akcentuoti laimingus prisiminimus, o antspaudus naudojau mažiems piešinėliams ant nuotraukų uždėti. Ant kelių taip pat užrašiau datą“, – sako Susannah.

Dalykitės savo kelione

Siena išklijuota meniškais plakatais, mažais spaudiniais su smagiai laiką leidžiančiais žmonėmis ir įkvėpimo suteikiančiais atvirukais.

„Įkvėpimas gali užklupti bet kada, tad būkite atviri naujoms kūrybinėms idėjoms“, – pataria Susannah. „Tai gali būti nuotrauka, matyta socialiniuose tinkluose, tiesiog atvirukas su gražiu spaudiniu ar jus įkvepianti spalvų paletė“, – sako ji.

Kartu naudojami spausdintuvas „Canon SELPHY Square QX10“ ir programėlė „Canon SELPHY Photo Layout“ suteikia daug galimybių kurti socialinės žiniasklaidos turinį, kuris puikiai tiko Susannah projektui. „Manau, kad spausdintuvas yra puiki priemonė socialinei žiniasklaidai perkelti į realų gyvenimą“, – sako ji. „Užuot kaupę įkvėpimo suteikiančius vaizdus virtualioje lentoje, galite sukurti tikrą. Galiu dalytis įkvėpimu su savo sekėjais, o mano kambaryje sukurti gražūs koliažai visada atrodo tobulai.“

Kiekvienas spausdintuvas „SELPHY Square QX10“ pateikiamas kartu su pakuote „Canon“ XS-20L kvadratinio fotopopieriaus lipniu pagrindu, kuris suteikia galimybę lengvai priklijuoti nuotraukas ant sienų, nešiojamųjų kompiuterių ar užrašų knygelių ir taip pat lengvai jas nuklijuoti, kai norisi ką nors pakeisti ar atsiradus naujam įkvėpimui, kuriuo norite pasidalyti su savo sekėjais, kaip tai padarė Susannah savo „TikTok“ vaizdo įraše. „Labai patogu spausdinti ant lipnaus popieriaus, nes tuomet galima nuotraukas iš karto eksponuoti“, – entuziastingai sako ji.

Galutinis rezultatas

Mažais spaudiniais apklijuotas rausvas veidrodis atremtas į kreminės spalvos sieną, kuri taip pat apklijuota spaudiniais bei keliais ryškių spalvų plakatais.

„Esu dizainerė, todėl nuolat renku niekučius, kurie man suteikia įkvėpimo, o šis projektas man buvo puiki galimybė juos surinkti, išspausdinti ir pademonstruoti vienoje vietoje“, – sako Susannah.

Žalias spausdintuvas „Canon SELPHY Square QX10“ padėtas ant stalo priešais šviestuvą ir veidrodį. Virš jų esanti siena padengta spalvingais plakatais ir spaudiniais.

„Canon SELPHY Square QX10“ spausdina ryškius 68x68 mm vaizdus ant aukštos kokybės fotopopieriaus su vandeniui atspariu apsauginiu sluoksniu ir porašte užrašams.

„Galutinis rezultatas jau atrodo kaip interjero dalis – spalvos, raštai ir maksimalistinis dizainas puikiai papuošia mano kambarį. Man patinka jo dviguba funkcija, kaip vizijų lenta ir puošnus meno kūrinys“, – sako Susannah. „Pasirinkau erdvę, kurią žinojau, kad naudosiu kasdien. Sienos galerija supa mano stalą – vietą, kurioje atlieku dizaino ir socialinės žiniasklaidos turinio kūrimo darbus, o rytais ruošiuosi dienai. Nuotraukos driekiasi nuo sienos, aplink mano tualetinio staliuko veidrodį, todėl jei nejaučiu didelio pasitikėjimo savimi ar motyvacijos, apžvelgiu praėjusių metų nuotraukas, kuriose užfiksuotos pasididžiavimą kėlusios akimirkos. Kiekvieną dieną sėdėdama prie darbo stalo, kad ir ką bedaryčiau, semiuosi įkvėpimo.“

Smagi ir stilinga Susannah vizijų lenta puikiai dera prie esamos interjero puošybos ir suteikia įkvėpimo ne tik jai, bet ir jos sekėjams. Nesvarbu, ar esate profesionalus ar pradedantysis dizaineris, ieškantis paprasto būdo tyrinėti savo meniškąjį stilių, o kilus naujoms idėjoms jį karts nuo karto keisti, „Canon SELPHY Square QX10“ siūlo puikų būdą atskleisti ir iš karto pademonstruoti savo kūrybiškumą.

Kat Halstead

Susiję gaminiai

Susiję straipsniai