Canon Zoemini C and Canon Zoemini S on a table with a notebook with pictures stuck to it.

Nufotografuokite, pagražinkite ir išspausdinkite – kurkite naudodami lipniąsias „Canon Zoemini“ nuotraukas.

Išlaisvinkite savo kūrybiškumą naudodami nešiojamąjį momentinį fotoaparatą ir kišeninį spausdintuvą.

Geri kadrai nėra skirti vien tik trumpalaikiams „patinka“. Naudodami „Canon Zoemini“, „Canon Zoemini S“ arba „Canon Zoemini C“, galite bet kur nufotografuoti*, pagražinti ir išspausdinti – todėl savo kūrybos vaisiais galite iškart mainytis, dalytis ir juos parodyti.

Naujausias BFF

Visada šalia – dėl plonos konstrukcijos šis mažas prietaisas visada tilps rankinėje ar kišenėje, kad būtumėte pasirengę bet kam!

Pasirinkite vieną iš madingų spalvų ir priderinkite kišeninį spausdintuvą prie savo stiliaus. Išlikite klasiški su rausvai auksiniu, baltu ar juodu „Canon Zoemini“ arba „Canon Zoemini S“, arba drąsiai rinkitės kamanės geltonumo, mėtos žalumo, jūros mėlynumo arba kramtomosios gumos rausvumo „Canon Zoemini C“.

3 different colours of Canon Zoemini S and Canon Zoemini C on a table.

Įsigijus šį tobulą priedą, laikas visiškai pasinerti į naująjį „Canon Zoemini“ gyvenimo būdą – peržvelkite šias įkvepiančias idėjas.

1. Nufotografuokite

2 young women - one taking a photo with Canon Zoemini S, one taking a selfie in a bathtub filled with colourful balls.

Su „Canon Zoemini S“ ar „Canon Zoemini C“ asmenukių veidrodėliu visada pavyks padaryti tobulą kadrą. Nutaisykite pozą, išsišiepkite ar priimkite į kadrą bičiulį, kad sukurtumėte tobulą tos akimirkos nuotrauką. Reikia šiek tiek pakoreguoti šviesą? Įjunkite „Canon Zoemini S“ šviesos žiedą, kad asmenuke būtų išties verta dalytis.

Jei norite sukurti nuostabią grupinę nuotrauką, išbandykite programėlės „Canon Mini Print“ nuotolinio užrakto funkciją su „Canon Zoemini S“. Išsirikiuokite, išspausdinkite ir nuotrauką parodykite visiems draugams.

2. Suteikite savitumo

A picture of 4 young people jumping in the air with speech bubbles and other AR text added.

Naudokite programėlę „Canon Mini Print“** ir suteikite savo „Canon Zoemini“ ir „Canon Zoemini S“ kadrams papildomo savitumo. Stilizuokite naudodami skirtingus rėmelius ir filtrus arba pridėkite smagių AR efektų, keverzonių ar užrašų, kad vaizdas priverstų šypsotis.

3. Pasilikite

2 girls sticking printed pictures on a board.

Kišenei tobulai pritaikyti „Canon Zoemini S“ ir „Canon Zoemini C“ visada bus po ranka ypatingai akimirkai įamžinti. Atgaivinkite ją mažoje 2x3 col. nuotraukoje lipnia nugarėle, kuri puikiai tilps rankinėje ar piniginėje, arba papildys jūsų dienoraštį.

Tegul šis momentinis fotoaparatas tampa neatsiejamu jūsų kelionių draugu. Fotografuokite patikusias vietas ir reginius, o jų nuotraukas klijuokite šalia kitų suvenyrų, taip kurdami spalvingą kelionių iškarpų knygą. Brūkštelėkite šalia savo prisiminimus ir pastabas, kad turėtumėte mažą laiko kapsulę, į kurią bus smagu pažvelgti ir parodyti savo draugams.

Rengiate gimtadienio šventę? Pabandykite sukurti atsiminimų lentą, kuriai visi fotografuosis ir spausdinsis nuotraukas. Kiekvieną nuotrauką galima prilipinti, kad ja pasigėrėtų visi, o vėliau visas jas sukaktuvininkas galės parsinešti namo.

4. Pagražinkite

Guitar case with a picture of 4 young people stuck to it.

Išsiskirkite iš kitų, padailindami savo daiktus lipniomis momentinėmis nuotraukomis. Nuplėškite lipnią nugarėlę nuo puikiausių savo asmenukių ir grupinių nuotraukų ir papuoškite jomis miegamojo sienas. Pagrąžinkite savo veidrodį glamūrine nuotrauka arba savitai paženklinkite nešiojamąjį kompiuterį, rankinę ar telefoną.

Jei esate nusiteikę linksmam ir kūrybiškam projektui, padarykite koliažą ar nuotaikingą rinkinį iš savo ir bičiulių nuotraukų arba sukabinkite savo mėgstamiausias akimirkas ant lempučių girliandos.

5. Paženklinkite

Young woman sitting and holding Canon Zoemini S and a girl holding Canon Zoemini C and a colourful doughnut.

Paverskite paprastas etiketes unikaliomis vardinėmis kortelėmis, kuriomis žymėsite kalėdines arba gimtadienio dovanas. Išrinkite geriausius draugų kadrus ir jais stilingai bei įsimintinai pažymėkite dovanas. Ypatingomis progomis dekoruokite ir kurkite atvirukus naudodami savotiškus kadrus ir gražias asmenukes, arba naudokite specialius kadrus asmeniniams kvietimams sukurti.

Momentinės nuotraukos gali padėti ir tvarkantis. Surūšiuokite batus ir sudėkite papuošalus arba sezoninius drabužius į dėžes. O kad prisimintumėte, kas kiekvienoje dėžėje yra, tiesiog nufotografuokite jų turinį ir priklijuokite nuotrauką išorėje. Štai ir sutvarkyta!

6. Vaizdas pasako daugiau nei žodžiai

Person holding a smartphone with a picture and another one printing pictures on Canon Zoemini.

Norite kažką pasakyti? Pabandykite nufotografuoti ir iškart išspausdinti mielą nuotrauką asmeninei padėkos žinutei ar meilės laiškeliui! Nustatykite 2x2 col. dydį ir padarykite portretą su „Canon Zoemini S“ arba „Canon Zoemini C“. Apačioje parašykite prasmingą mintį, raštelį arba palikite piešinuką.

7. Susikurkite išvaizdą

A girl taking a selfie with Canon Zoemini C in her room.

Patobulinkite savo stilių naudodami asmeninę įvaizdžių knygą. Pasidarykite asmenukę, kai atrodote tobulai, ir priklijuokite ją ant spintos, kad visada žinotumėte, ką rengtis. Eksperimentuokite ir su šukuosena – pabandykite elegantiškai susikelti plaukus, susisukti senovinio stiliaus garbanas arba supinti įmantrią pynę – tada iškart pasidarykite nuotrauką, kurią galėsite pasilikti būsimiems stiliaus patarimams. Nuotraukomis galėsite keistis ir dalytis su draugėmis, kad gautumėte taip svarbią antrąją nuomonę!

8. Norų sąrašas

Pamatėte kažką, kas patiko? Nufotografuokite tuos neįtikėtinus batus ir sukurkite savo norų sąrašą, kuriuo galėsite remtis jūs ir jūsų draugai, kai ateis laikas pasilepinti, arba kuriuo galėsite pasidalyti su artimaisiais, jei norėsite jiems pagelbėti artėjant jūsų gimtadieniui!

*„Canon Zoemini S“ ir „Canon Zoemini C“ turi integruotą fotoaparatą

**Atsakomybės ribojimo pareiškimas: mobilusis įrenginys turi būti „Bluetooth®“ ryšiu prijungtas prie „Canon Zoemini“ arba „Canon Zoemini S“ ir prie programėlės „Canon Mini Print“, kurią galima nemokamai atsisiųsti iš „App Store“ ir „Google Play“. Suderinama su mobiliaisiais įrenginiais, kuriuose veikia „iOS 9.0“ arba naujesnė versija, ir „Android“ įrenginiais, kuriuose veikia „Android 4.4“ arba naujesnė versija.

Autorė: Claire Price

Susiję straipsniai
Zoemini S2 print story

MOMENTINIAI FOTOAPARATAI

Užfiksuokite ritmą naudodami „Canon Zoemini S2“

Paverskite akimirkas atsiminimais naudodami „du viename“ mažų nuotraukų spausdintuvą iš „Canon“

Express your style with print

MOMENTINIAI SPAUSDINTUVAI

Išreikškite save nuotraukose

Sužinokite, kaip mados tinklaraštininkė Izzy Manuel naudoja „Canon Zoemini S2“, kad jos nuotraukos atgytų.

A person writing in a scrapbook, the pages filled with photos and stickers.

KŪRYBIŠKAS SPAUSDINIMAS

Saviraiška kuriant meninius dienoraščius

Dienoraščių kūryba gali tapti būdu kūrybiškumui atskleisti ir psichikos sveikatai sustiprinti.

Susiję gaminiai

Susiję straipsniai

Skiltis „Pasisemkite įkvėpimo“ – tai pagrindinis naudingų fotografijos patarimų, vadovų pirkėjams ir įdomių pokalbių šaltinis, kuriame yra visko, ko reikia norint rasti geriausią fotoaparatą ar spausdintuvą ir įgyvendinti savo naują kūrybinę idėją.

Atgal į visus patarimus ir metodus