KŪRYBIŠKAS SPAUSDINIMAS

Įgyvendinkite savo kūrybinius rankdarbių projektus su programėle „SELPHY Photo Layout“

Rankdarbių žinovė ir tinklaraštininkė Emma Jewell parodo, kaip kurti žavingus projektus su programėle „Canon SELPHY Photo Layout“.
Ranka, imanti išspausdintą lapą iš spausdintuvo „Canon SELPHY CP1300“, aplink kurį yra pridėta karoliukų, vėrinių ir spalvinė diagrama.

Rankdarbių žinovė ir menininkė Emma Jewell įkūnija viską, kas blizga – ne tik savo vardu, bet ir iš prigimties. Nuo „Instagram“ sklaidos kanalo, kuris žėri visomis vaivorykštės spalvomis ir turi daugybe rankdarbių idėjų, iki mėnesinio rankdarbių ir kokteilių klubo – Emma aistringai domisi daiktų kūryba, ypač, jei jiems reikia blizgučių.

„Tikiu, kad kiekvienas turi savo mėgstamų rankdarbių, tik galbūt dar nėra jų atradęs“, sakė Emma, kuri turi savo rankdarbių prekių ženklą „Sassy Crafting“ ir prieš penkerius metus tapo savarankiškai dirbančia rankdarbių kūrėja.

Kaip pati save vadina, „spalvų, blizgučių ir daiktų rikiavimo vaivorykštės spalvų seka“ mylėtoja Emma priėmė mūsų iššūkį ir sutiko parodyti, kaip gali būti smagu dirbti su „Canon“ programėle „SELPHY Photo Layout“. Naudodamiesi šia programėle galite ne tik kurti įdomius nuotraukų maketus, bet ir naudoti ją kaip kūrybišką meno ir dizaino priemonę, kurioje galėsite pridėti filtrų, teksto, spaudų ir grafinių elementų ir panaudoti nuotraukas skrebinimui bei smagiems asmeniniams fotoprojektams. Ir kai jau būsite patenkinti savo kūriniais, galėsite savo įkvepiančius fotomontažus išspausdinti nešiojamuoju belaidžiu ryšiu veikiančiu nuotraukų spausdintuvu „Canon SELPHY CP1300“.

Emma parodė, kodėl nemokama „Canon“ nuotraukų koliažų kūrimo programėlė „SELPHY Photo Layout“ ir mažas nuotraukų spausdintuvas „Canon SELPHY CP1300“ yra puikus derinys kūrybiniams rankdarbiams.

1. Idėjų rinkimas

Įvairūs karoliukai ir vėriniai šalia popieriaus su vėrinių ir apyrankių nuotraukomis.

Emma nuo 2014 m. rašo tinklaraštį ir yra kūrusi turinį tokiems prekių ženklams kaip „Hobbycraft“, „Cricut“ ir „Trimcraft“. Ji mėgsta kurti savo unikalius dirbinius, o ne pirkti masinės gamybos prekes.

„Mėgstu skrebinti ir mėgstu kurti išskirtinius drabužius“, sakė Emma, kuri naudojo programėlę „SELPHY Photo Layout“ savo rankdarbių projektų idėjoms rinkti. „Rinkau įkvepiančius dalykus – skirtingus raštus ir spalvas – džinsams, kuriuos norėjau papuošti, taip pat idėjas spalvingam kūriniui ant sienos ir siuvinėtam kosmetikos krepšeliui su karoliukais ir papuošalais su praeito amžiaus paskutinio dešimtmečio plastikiniais karoliukais ir grandinėle.

„Idėjas renku iš visur, įskaitant „Pinterest“. Labai norėjau kažką sukurti su džinsais ir gėlėmis, todėl ieškojau ramunių. Naudodama programėlę viską sudėliojau kartu, kad pažiūrėčiau, ar dizainas dera.“

2. Įkvepiančių idėjų redagavimas

Medžiaginės ramunės, popierius su ramunių paveikslėliais ir ramunėmis papuoštų džinsų nuotrauka ant balto paviršiaus.

Naudojantis programėlės derinių išdėstymu, galima sudėlioti skirtingų dydžių nuotraukas. Naudodama šią parinktį Emma sukūrė ramunių nuotraukų koliažą džinsams, kuriuos ji ketina papuošti.

Medžiaginės ramunės, popierius su ramunių paveikslėliais ir ramunėmis papuoštų džinsų nuotrauka ant violetinio paviršiaus šalia spausdintuvo „SELPHY CP1300“.

Programėlėje „SELPHY Photo Layout“ yra įvairių galimybių pridėti filtrus, spaudus, tekstą ir grafinius elementus, kad galėtumėte kurti savo smagų nuotraukų koliažą.

Programėlė „SELPHY Photo Layout“ siūlo šešis pasirinktinus išdėstymo variantus:

„Select & Print“: sukuriamas vienas vaizdas.

„N-up“: popierius padalijamas po lygiai, kad puslapyje tilptų dvi, keturios arba aštuonios nuotraukos.

„Shuffle“: automatiškai sumaišomos skirtingų proporcijų nuotraukos koliažui sukurti.

„Bookmark“: nuotraukos išdėstomos išilgai, kaip nuotraukų skirtukai.

„Combination“: kartu sudedamos įvairių dydžių nuotraukos (jas galima vėliau išspausdinus iškirpti).

„Label“: naudojant savo nuotraukas galima sukurti kvadratinius spaudinius arba mažas etiketes.


Atsisiuntę naujausią programėlės versiją galėsite kurti dviejų skirtingų dizainų „Bookmark“ išdėstymą, o ne kartoti tą patį vieną modelį. Rankdarbių mėgėjai taip pat galės pasirinkti daugiau spalvų tekstui ir grafiniams elementams bei įdomių kūrybinių galimybių suteikiančią pasirinktinio perdengimo funkciją unikaliam taškinio UV efektui, kad tam tikros vaizdo sritys būtų blizgesnės už kitas.

Emma savo idėjų koliažui panaudojo kelis išdėstymus. „Kai kurioms pridėjau teksto ir lipdukų“, sakė ji. „Ant džinsų uždėjau gėlių lipdukų, kad pažiūrėčiau, kaip tai atrodytų. Programėlėje vienoje iš dalių taip pat galėjau pasirinkti taškuotą foną“, paaiškino Emma. „Naudojau tris nuotraukas ir taškuotą sritį, todėl galėjau panorėjusi pridėti pastabų.“

3. Savo dizaino spausdinimas

Aplink spausdintuvą „Canon SELPHY CP1300“ išdėliotas spalvingų rankdarbių medžiagų ir spaudinių asortimentas.

Emma mėgsta spalvas ir blizgučius, o jos spalvingi kūriniai puikiai tinka „Canon SELPHY CP1300“, kuriuo galima kurti įvairiai padailintus atviruko dydžio spaudinius.

Spausdintuvas „Canon SELPHY CP1300“, kuriuo spausdinamas popieriaus lapas su keturiais skirtingais blizgiais raštais.

Naudojant su „Apple AirPrint“ suderinamą „Canon SELPHY CP1300“ galima kurti smagius kadrus ir juos kabinti ant lentų ir sienų.

Emma'os spaudiniai, kuriuos ji greitai ir lengvai sukūrė su nešiojamuoju nuotraukų spausdintuvu „Canon SELPHY CP1300“, atitiko jos firminį ryškiaspalvį stilių. „Spalvos buvo išties ryškios ir tikrai perteikė visus mano norėtus parodyti atspalvius. Aš netgi išsispausdinau spalvų schemą ir joje spalvos buvo lygiai tokios pačios, kokios buvo rodomos ekrane“, sakė Emma.

„Man patiko „SELPHY CP1300“ spausdinimo sparta. Nuo programėlės iki spausdintuvo nuotrauka nukeliauja greitai ir paprastai. Taip pat buvo lengva kažką pakeisti, jei man kažkas nepatiko ar aš persigalvojau – galėjau tiesiog išspausdinti kitą versiją. Ir man labai patiko 6x4 formato popierius, nes viename lape telpa kelios nuotraukos.“

Programėlė „SELPHY Photo Layout“ yra suderinama ir su nešiojamuoju spausdintuvu „Canon SELPHY Square QX10“.

4. Įkvėpimo rankdarbių projektui paieškos

Kosmetikos krepšelis su ant jo padėtu blizgančiu lapu, virvele ir žvyneliais, šalia yra baltų blizgaus holografinio efekto batų poros nuotrauka.

Gera pradžia kūrybiniam projektui – viena įkvepianti nuotrauka, kaip antai ši pora holografinių batų. „Viskas prasidėjo nuo holografinį elementą turinčių batų“, paaiškino Emma. „Tai pavyzdys aprangos, prie kurios derėtų toks kosmetikos krepšelis.“

Visų pirma pradedantiesiems rankdarbių meistrams Emma pataria naudoti smagią temą ir nuo jos atsispiriant vystyti projektą. „Surinkite kuo daugiau įkvepiančių idėjų“, sakė ji. „Tada pasirinkite vaizdą, nuo kurio pradėsite – tai gali būti spalva, daiktas, kurį norite pakeisti, ar tiesiog kažkokių batų nuotrauka, ir panaudokite tai kaip pradžios tašką.“

Emma‘os idėjos paprastai gimsta tada, kai ji sprendžia problemas ir nori susikurti kažką savo, o ne ieškoti sprendimo parduotuvėje. „Su savimi nešiojuosi užrašinę, kurioje rašausi viską, kas tik šauna į galvą“, sako ji. „Galvoju apie tai, ką norėčiau dėvėti arba naudoti savo namuose. Užuot kažką pirkusi, aš galvoju „Kaip galėčiau tai pasidaryti?“

Jeigu ieškote kūrybinių idėjų rankdarbiams su nešiojamuoju „Canon SELPHY CP1300“ arba „SELPHY Square QX10“, programėlė „SELPHY Photo Layout“ gali padėti jums išreikšti kūrybines idėjas nuotraukų koliažuose.

Daugiau įkvėpimo rankdarbiams – nuo rankų darbo drugelių iki idėjų lentų – rasite čia.

Autorė: Lorna Dockerill

Susiję gaminiai

Susiję straipsniai

 • Keturi vaizdai, išspausdinti spausdintuvu „SELPHY Square QX10“, guli ant raštuoto paviršiaus.

  KŪRYBIŠKAS SPAUSDINIMAS

  Kurkite kiaurus metus

  Peržiūrėkite Jesus Sauvage pateikiamas įkvepiančias idėjas, skirtas jūsų „SELPHY Square QX10“.

 • Vaikas sėdi ant besišypsančios moters kelių ir spalvina spaudinius iš spausdintuvo „Canon PIXMA“. Fone matosi rankos, laikančios išmanųjį telefoną.

  SPAUSDINIMO PATARIMAI

  Spausdinimo patarimai grįžtant į mokyklą

  Raskite kūrybiškų būdų, kaip pasiruošti mokslo metams su „Canon“ spausdintuvu.

 • get-inspired-show-your-style-fashion

  KŪRYBIŠKAS SPAUSDINIMAS

  Vaizdžiai perteikite savo atostogų stilių

  Supaprastinkite lagaminų susidėjimą ir palaikykite tvarką su „Canon Zoemini 2“.

 • KŪRYBIŠKAS SPAUSDINIMAS

  Įgyvendinkite savo viziją realiame gyvenime

  Sukurkite jūsų stilių atitinkančią erdvę naudodami „Canon SELPHY Square QX10“.