A Canon PIXMA TS5350 Series printer next to school books, a pencil case and a pair of scissors.

SPAUSDINIMO PATARIMAI

Atgal į mokyklą: paverskite mokymąsi malonumu naudodamiesi „Canon PIXMA“ spausdintuvu

Niekas neteikia tiek pasitenkinimo kaip galimybė stebėti, kaip auga jūsų vaikai. Kai jie ieško savo kelio į pasaulį, malonu matyti, kaip lavėja jų protas ir kaip jie tampa kūrybingi. Nesvarbu, ar jūsų vaikai lanko mokyklą, ar pasirenkate juos ugdyti šeimoje, mokymasis namuose yra labai svarbus jūsų vaiko kelionės etapas. Patogi ir pažįstama erdvė sukuria saugią ir stimuliuojančią aplinką, kurioje vaikai gali tyrinėti, užsiimti savo pomėgiais ir kurti asmeninius projektus. Turėdami tinkamas priemones jie tikrai pasieks savo tikslus, o jums bus lengviau jiems padėti.

Galvojant apie tai, ko jūsų vaikui reikės ateinantiems mokslo metams, lankstus šeimai skirtas spausdintuvas turėtų būti jūsų sąrašo viršuje.

Prisijunkite

The hand of a small child touching a smartphone that is on top of a Canon PIXMA TS5350 Series printer.
Spausdinkite iš išmaniojo telefono naudodami „Canon PRINT“ programėlę – o jei jūsų vaikai nori kūrybingai atlikti namų užduotis, jie gali redaguoti ir pritaikyti savo pačių sukurtus dizainus „Canon Easy-PhotoPrint Editor“ ir „Canon Creative Park“ programėlėse.

Asortimento viduryje esanti „Canon PIXMA TS5350“ serija yra puikus pasirinkimas daugeliui – šiuo spausdintuvu lengva naudotis, jo kaina yra prieinama ir jis yra suderinamas su jūsų išmaniuoju telefonu. Vaikai galės spausdinti naudodami vieną iš daugelio „Canon“ programėlių ir spausdintuvu naudotis bus labai paprasta – spausdinti gali išmokti net penkerių metų vaikas! Belaidį ryšį paprasta nustatyti ir vienu metu galite prisijungti prie spausdintuvo naudodamiesi daugybe kompiuterių ar išmaniųjų įrenginių, kad galėtų spausdinti visi šeimos nariai.

Taupykite laiką

A cat looks at a Canon PIXMA TS5350 Series printer that is surrounded by printouts.
Mokymasis namuose gali atrodyti kaip varginantis darbas kartu su kasdieniais namų ruošos darbais, tačiau „Canon PIXMA“ spausdintuvai suteikia jums galimybę atspausdinti specialią mokymosi namuose medžiagą ir organizuoti mokymąsi.

Yra daug „Canon“ spausdinimo programėlių (skirtų „iOS“ arba „Android“), kurios yra suderinamos su „PIXMA TS5350“ serija, bet verta pradėti nuo „Canon PRINT“ programėlės dėl jos universalumo. Tiesiog atsisiųskite į savo išmanųjį įrenginį, vykdykite ekrane pateikiamus nurodymus, kad prisijungtumėte prie spausdintuvo. Įvykdę nurodymus būsite pasirengę spausdinti nuotraukas ir dokumentus, nuskaityti ir kopijuoti. Ši programėlė taip pat prisijungia prie išorinių debesies paslaugų, įskaitant image.canon, „Dropbox“, „Google Classroom“, „Google Drive“, „Instagram“ ir „OneDrive“. Suaugusieji, paaugliai ir vyresni vaikai galės prisijungti ir spausdinti tiesiogiai iš šių populiarių platformų ir saugyklų debesyje paslaugų – tai puiki laiką taupanti funkcija. „Canon PIXMA TS5350“ serija taip pat yra suderinama su „Apple AirPrint“ ir „Mopria“, skirtu „Android“, atlikus pirminę sąranką, tai reiškia, kad vieno mygtuko paspaudimu galite spausdinti iš bet kurio „Apple“ gaminio ar „Android“ įrenginio, kad ir kur būtumėte prisijungę prie tinklo.

A child takes a printout from the paper tray of a Canon PIXMA TS5350 Series printer. A man sits on a sofa in the background looking at a smartphone.
Naudodami „Canon PRINT“ programėlę, galite būdami ant patogios sofos spausdinti mokomąją medžiagą, kad mokymasis namuose būtų paprastas ir greitas.

„Canon PIXMA TS5350“ serija turi ne tik puikias spausdinimo funkcijas, bet taip pat ir skaitytuvą (iki 1200x2400 dpi skiriamosios gebos), todėl galima greitai ir lengvai kopijuoti mokymosi medžiagą ar padauginti užduočių lapus. Naudodami „Canon PRINT“ programėlę galite lengvai sureguliuoti nustatymus ir „Canon PIXMA TS5350“ serijos spausdintuvas galės atlikti jūsų skirtus darbus.

Palaikykite įkvėpimą ir kūrybingumą

A Canon PIXMA TS5350 Series printer on a desk in front of a pinboard covered in printouts.
Spausdindami medžiagą, skirtą mokytis namuose, atversite kūrybiškumo pasaulį, kurį galite pritaikyti pagal savo vaikų poreikius. Ar jiems reikia pasipraktikuoti rašyti ranka? Atspausdinkite jiems rašymo ranka pratybų!

Norite nuveikti daugiau? Į savo išmanųjį telefoną verta įdiegti ne tik „Canon PRINT“ programėlę, bet ir „Canon Easy-PhotoPrint Editor“ bei „Canon Creative Park“ programėlę, kad turėtumėte daugiau kūrybinių galimybių. Naudodami „Canon Easy-PhotoPrint Editor“ galite sukurti kelių vaizdų koliažus, kalendorių, plakatą, atspausdinti lipdukus ir atlikti kitas užduotis. Stilingi programėlės šablonai apima tiek parengtus išdėstymus, kuriuos galite visiškai individualizuoti, tiek grafinius šablonus, paruoštus naudoti jų nekeičiant. Naudodami „Canon Creative Park“ programėlę galėtumėte vos per vieną popietę sukurti šeimos albumą, atspausdinti abėcėlės kortelių rinkinį ir sukurti plakatą ypatingam įvykiui. Jūs ir jūsų vaikai tikrai džiaugsitės šių programėlių teikiama smagia ir kūrybinga įvairove, be to, jos yra saugios ir jas lengvai gali naudoti jaunesnieji šeimos nariai.

Spausdinkite be apribojimų

A Canon PIXMA TS5350 Series printer on a tabletop printing out photo collages.
„Canon PIXMA TS5350“ serijos spausdintuvuose naudojami „Canon“ „ChromaLife100“ dažai, užtikrinantys ryškius ir ilgalaikius spaudinius.

Šeimos namuose, kur visi naudoja tą patį spausdintuvą, gali būti gera žinoti, kad dvipusio popieriaus tiekimo sistema yra labai talpi – galite įkelti į „Canon PIXMA TS5350“ serijos spausdintuvą iki 200 paprastų popieriaus lapų (100 lapų gale ir 100 lapų reguliuojamoje priekinėje kasetėje) arba iki 20 fotopopieriaus lapų (tik galiniame dėkle). „Canon PIXMA TS5350“ serijos spausdintuvai taip pat gali spausdinti iš abiejų pusių, todėl galite sumažinti popieriaus naudojimą ir sumažinti atliekų kiekį. „Canon PIXMA TS5350“ serijos spausdintuvai taip pat tiekiami su dviejų rašalo kasečių sistema (juoda ir spalvota), kurioje ryškus vaizdas išgaunamas naudojant „Canon“ „ChromaLife100“ dažus. Kasetės tiekiamos standartinio dydžio arba XL dydžio – naudodami XL kasetę galite atspausdinti dvigubai daugiau puslapių, o tai reiškia, kad spausdinimas kainuoja mažiau.

Naudojant išradingas programėles, „Canon PIXMA TS5350“ serijos spausdintuvas yra daug daugiau nei vien spausdintuvas! Jis yra priemonė, kuria vieno mygtuko paspaudimu galima materializuoti neribotą kiekį skaitmeninės informacijos, vaizdų ir dokumentų, naudojant išmaniųjų telefonų technologijas ir kūrybinius išdėstymo šablonus.

Spausdintuvo pasirinkimas

A Canon PIXMA TS5350 Series printer on a desk next to a pencil case and stationery.
„PIXMA TS“ serijoje yra įvairių jūsų poreikiams tinkančių spausdintuvų. Kiekvienas iš jų suteikia kūrybinę laisvę namuose atliekant mokyklines užduotis ir kitus darbus.

„Canon“ rašalinių PIXMA spausdintuvų asortimente yra pasiūlymų kiekvienam. Greta „Canon PIXMA TS5350“ serijos spausdintuvų čia yra keletas kitų PIXMA TS spausdintuvų.

„Canon PIXMA TS3350“ serija

A Canon PIXMA TS3350 Series printer on a desk. Printouts, photos and a notebook are on the desk beside it.

Šis pradinio lygio modelis spausdina vaizdus be kraštų iki 5x7 colių ir jame yra 1,5 colio skystųjų kristalų ekranas. Šis nebrangus spausdintuvas pasižymi puikiu kainos ir kokybės santykiu, jį verta rinktis, jei nereikia tiekimo dvipusiam spausdinimui sistemos, ir jis puikiai padeda darant namų darbus arba atliekant bendrojo pobūdžio spausdinimo namuose užduotis.

„Canon PIXMA TS5150“ serija

A Canon PIXMA TS5150 Series printer with its paper tray extended.

Visai šeimai skirtas „Canon PIXMA TS5150“ serijos spausdintuvas PIXMA asortimente siūlomas greta „Canon PIXMA TS5350“ serijos spausdintuvo ir turi daug panašumų, tačiau jame yra didesnis 2,5 colio skystųjų kristalų ekranas. Tiek „Canon PIXMA TS5350“ serijos, tiek „Canon PIXMA TS5150“ serijos spausdintuvai turi tiekimo dvipusiam spausdinimui sistemą, o galiniame dėkle ir priekinėje kasetėje palaikomi įvairaus dydžio popierius ir vokai iki A4 formato.

„Canon PIXMA TS6350“ serija

A Canon PIXMA TS6350 Series printer surrounded by papercraft materials, pencils and a pair of scissors.

Norite sutelkti dėmesį į aukštos kokybės nuotraukų spausdinimą? „Canon PIXMA TS6350“ serijos spausdintuvai tiekiami su penkių kasečių individualia rašalo sistema (pigmentinės juodos, juodos, žalsvai mėlynos, rausvai raudonos ir geltonos spalvos), tai reiškia, kad galėsite pakeisti pavienes rašalo kasetes, kai jos baigsis. Šis universalus spausdintuvas greitai atspausdins 10x15 cm dydžio nuotraukas be paraščių vos per 21 sekundę, o jo belaidį spausdinimo ryšį paprasta naudoti.

„Canon PIXMA TS8350“ serija

A woman holds a smartphone above a Canon PIXMA TS8350 Series printer.

PIXMA TS grupės viršutinėje dalyje yra elegantiška ir stilinga „Canon PIXMA TS8350“ serija. Naudodamas šešių kasečių individualaus rašalo sistemą (pigmentinės juodos, juodos, žalsvai mėlynos, rausvai mėlynos, geltonos ir foto mėlynos), šis spausdintuvas gali pasiekti aukščiausios kokybės rezultatų. Jis tiks tiems, kurie vertina kokybę ir nori atspausdinti nepriekaištingas nuotraukas. Jame yra SD atminties kortelės lizdas, todėl galite spausdinti tiesiai iš atminties kortelės, taip pat yra 4,3 colio jutiklinis ekranas ir universalus daugiafunkcis dėklo diskas, skirtas spausdinti tokias medijas kaip lipdukai ir nagų dailė.

Autorė: Claire Gillo

Susiję straipsniai
A woman with her back to the camera uses a tablet. A Canon printer is on a desk in the background.

SPAUSDINIMAS

Susikurkite belaidį namų biurą ir spausdinkite iš bet kur

Naudojant belaidį spausdintuvą, jis neturi stovėti ant stalo, kai dirbate ar mokotės namuose. Štai kaip galite jį lengvai nustatyti.

Printer fun for everyone

KŪRYBIŠKAS SPAUSDINIMAS

Džiaugsmai, naudojant spausdintuvą, visiems

Šeši būdai, kaip PIXMA spausdintuvas gali suteikti energijos jūsų namams, jūsų šeimos veiklai ir jūsų įrenginiams.

A child sat at a table with an adult creating colourful papercrafts using a Canon printer.

SPAUSDINIMAS IR RANKDARBIAI

Atraskite šimtus nemokamų, linksmų popierinių rankdarbių projektų

Nuo lėlių spektaklių iki stalo žaidimų, mokomųjų pagalbinių priemonių ir prasmingų galvosūkių – naudokite įvairius „Creative Park“ popierinius rankdarbius, kad jūsų vaikai visą dieną turėtų įdomios veiklos.

Susiję gaminiai

Susiję gaminiai

Susiję gaminiai

Susiję straipsniai

Skiltis „Pasisemkite įkvėpimo“ – tai pagrindinis naudingų fotografijos patarimų, vadovų pirkėjams ir įdomių pokalbių šaltinis, kuriame yra visko, ko reikia norint rasti geriausią fotoaparatą ar spausdintuvą ir įgyvendinti savo naują kūrybinę idėją.

Atgal į visus patarimus ir metodus