SPAUSDINIMO PATARIMAI

Atgal į mokyklą: padarykite tvarką su „Canon“ spausdintuvu

Sužinokite, kaip „Canon“ spausdintuvas gali padėti jums ir jūsų vaikams pasiruošti naujiems mokslo metams ir mokytis smagiau.
Vaikas sėdi ant besišypsančios moters kelių ir spalvina spaudinius iš spausdintuvo „Canon PIXMA“. Fone matosi rankos, laikančios išmanųjį telefoną.

Daugelis vaikų mėgsta mokinių atostogas, ir šiais laikais jų dėmesį gali patraukti kaip niekad daug pramogų, bet vasara prabėga greitai ir ateina laikas grįžti į mokyklą. „Canon“ spausdintuvas gali padėti išnaudoti dalį vasaros atostogų entuziazmo ir užimti vaikus pasiruošimu naujiems mokslo metams.

PIXMA ir SELPHY CP1500 spausdintuvus galima lengvai prijungti prie kompiuterių ir mobiliųjų įrenginių, todėl galės dalyvauti visa šeima. Be to, vaikai greitai ir lengvai išmoks spausdinti naudodamiesi viena iš daugelio „Canon“ spausdinimo programėlių. Mūsų „Canon“ spausdinimo programėlių ir programinės įrangos vadovas padės pasirinkti jūsų projektui tinkamą įrankį. Štai keletas idėjų, nuo ko pradėti.

Rankose laikomas išmanusis telefonas, kuriame atidaryta „Canon“ spausdinimo programėlė. Antrame plane iš spausdintuvo išlenda lapas su išmaniojo telefono ekrane rodomu vaizdu.

Spausdinkite iš išmaniojo telefono naudodami programėlę „Canon PRINT“ – o jei vaikai nori atlikti namų užduotis kūrybiškai, jie gali redaguoti ir pritaikyti savo sukurtus dizainus programėlėse „Canon Easy-PhotoPrint Editor“ ar „Creative Park“.

1. Spausdinkite pamokų tvarkaraščius

Baltas spausdintuvas „Canon SELPHY CP1500“, kuriame spausdinamas mergaitės su mokykline uniforma vaizdas. Atvaizde yra mažas QR kodas.

„Canon SELPHY CP1500“ gali spausdinti QR kodus, todėl į spaudinius galite pridėti būrelių ir organizacijų nuorodų, kad būtų lengviau rasti adresus ir tvarkaraščius.

Iš viršaus rodomas asmuo, pildantis rugsėjo mėnesio datas pasidarytame kalendoriuje.

Naudodamiesi „Canon“ spausdintuvu paverskite mėgstamas šeimos nuotraukas asmeniniu kalendoriumi, kad niekada nepraleistumėte popamokinio būrelio ar vaikų susitikimo. Naudodami „Canon“ magnetinį nuotraukų popierių, galite sukurti mažus magnetus ir jais prie šaldytuvo pritvirtinti tvarkaraščius ir kalendorius.

Pirmadienį dailė, antradienį žaidimai, trečiadienį gamtos mokslai. Sunku stebėti, ko vaikai ir paaugliai turėtų nepamiršti skirtingoms pamokoms per visą savaitę. O dar pridėkite būrelius ir kitą užklasinę veiklą.

Išspausdinus tvarkaraščius ir priklijavus juos ant lentos ar šaldytuvo, visa šeima matys, ko reikia nepamiršti skirtingomis dienomis. Nebereikės skubėti į registratūrą su pamirštais futbolo bateliais.

Taip pat galite spausdinti kalendorius naudodami programėlę „Easy-PhotoPrint Editor“ – įtraukite gimtadienio vakarėlius, vaikų susitikimus ar kitus artėjančius šeimos renginius ir užsirašykite, kas konkrečią dieną nuveš ir paims vaikus iš mokyklos.

Su daugeliu PIXMA spausdintuvų suderinama programėlė „Canon PRINT“ leidžia lengvai spausdinti iš išmaniojo telefono belaidžiu ryšiu. Naudodamiesi šia programėle taip pat galite spausdinti iš arba skenuoti į įvairias debesijos tarnybas, kurias daugelis mokyklų naudoja klasėje ir namuose atliekamoms užduotims, įskaitant „image.canon“, „Dropbox™“, „Google Classroom™“, „Google Drive™“ ir „Microsoft OneDrive®“. Dauguma „Canon PIXMA“ spausdintuvų taip pat suderinami su „Apple® AirPrint®“ ir „Mopria® for Android“, todėl atlikę pradinį nustatymą galite spausdinti iš bet kokio „Apple“ arba „Android“ įrenginio vieno mygtuko paspaudimu, kad ir kur būtumėte prisijungę prie tinklo.1

2. Klijuokite lipniąsias etiketes ant gėrimo butelių ir pietų dėžučių

Baltas „Canon“ spausdintuvas spausdina nedidelį popieriaus lapą su aštuoniais vienodais mergaitės atvaizdais.

Spausdintuvu „Canon SELPHY CP1500“ spausdinkite išskirtines etiketes ant kvadratinio (KC-18IS, 54x54 mm), kredito kortelės dydžio (KC-18IF, 54x86 mm) arba mažų (KC-18IL, 22x17,3 mm) lipdukų popieriaus.

Matyti dvi rankos, ant žalio vandens butelio kruopščiai klijuojančios lipduką su mergaitės nuotrauka.

Nulupkite galą ir priklijuokite prie vaiko pietų dėžutės ar vandens butelio.

Daugelis mokyklų jau prašo vaikų kasdien atsinešti savo vandens butelį. Tačiau vienaragiai, dinozaurai ir kiti animacinių filmų personažai pradinėse klasėse būna labai populiarūs, todėl galima lengvai supainioti butelius.

Naudodami kompaktišką spausdintuvą „Canon SELPHY CP1500“ kurkite pritaikytas etiketes buteliams, pietų dėžutėms ir akinių dėklams – vietoje paprasto nuotraukoms ir dokumentams spausdinti skirto popieriaus rinkitės iš įvairių dydžių „Canon SELPHY“ lipdukų lapų. Programėlėje „Canon SELPHY Photo Layout“ esanti parinktis „Label Layout“ (etiketės maketas) suteikia galimybę pasirinkti nuotrauką iš galerijos ir pridėti tekstą, antspaudų ir spalvų. Taip pat yra galimybė kurti mažąsias etiketes ir viename lape išspausdinti aštuonis mažesnius vaizdus – vienodus arba skirtingus.

Metalinė pietų dėžutė? Tai visiškai nesunku. Spausdintuvu „Canon PIXMA“ kurkite norimas etiketes ant „Canon“ magnetinio fotopopieriaus. Lipdukai prilips prie paviršiaus, tačiau galėsite juos nuimti, kai pietų dėžutę prireiks plauti.

3. Kūrybiškas piešinių panaudojimas

Juodas „Canon“ spausdintuvas spausdina vaiko piešinį ant „Canon“ magnetinio fotopopieriaus. Ant stalo šalia spausdintuvo padėtas originalus piešinys.

Galite spausdinti gražius, patvarius ir detalius vaizdus, kad jūsų vaiko darbai būtų įvertinti. Jei spausdintuve yra skaitytuvas, galite nuskaityti meno kūrinius ir spausdinti.

Vaikai dažniausiai piešia ant popieriaus naudodami pieštukus, kreideles, flomasterius ir dažus. Naudodamiesi daugelyje „Canon PIXMA“ spausdintuvų integruotais skeneriais arba parinktimi „Smartphone Copy“ galite greitai ir lengvai perkelti vaikų kūrinius į skaitmeninį pasaulį, kuriame galima juos spausdinti, arba tiesiog nukopijuoti originalius darbus. Taip pat galite skenuoti išmaniuoju telefonu naudodamiesi programėle „Canon PRINT“. Net galite spausdinti ant „Canon“ magnetinio nuotraukų popieriaus, kad laikytųsi ant šaldytuvo ir nereikėtų jaudintis, jog originalas susiteps, suplyš ar apdriks. Popieriaus lapų matmenys yra 10 x 15 cm, todėl vienu metu galėsite eksponuoti kelis meno kūrinius.

Dar vienas puikus būdas vaikų kūriniams demonstruoti yra nuotraukų kubas „Canon Photo Cube“. Ši dėžutė – tai išmanus būdas nuotraukoms ir kvadratinio formato spaudiniams saugoti, be to, galite papuošti savo norimais vaizdais. Vaikams tai puiki priemonė maloniausioms vasaros atostogų akimirkoms pristatyti ar netgi projektams kurti, pavyzdžiui, vaizduojant metų laikų kaitą. Nuotraukų kubą galite įsigyti su dviem rašalo kasetėmis ir 40 lapų kvadratinio blizgaus fotopopieriaus „Photo Paper Plus Glossy II“.

4. Kurkite asmeninius žymeklius

Pagal „Canon Creative Park“ šablonus sukurti namo formos žymekliai, išdėlioti ant atverstos knygos puslapių.

„Creative Park“ rasite įvairaus dizaino šablonų, įskaitant šiuos mielus namo formos žymeklius.

Spalvingų pratybų sąsiuvinių, lipdukų lapų ir „Canon SELPHY CP1500“ spausdintuvo, kuriame spausdinama mokykline uniforma vilkinčios mergaitės nuotrauka, vaizdas iš viršaus.

SELPHY spausdintuvus galima naudoti su visais išmaniaisiais įrenginiais, todėl galėsite greitai ir lengvai kurti žymeklius ir etiketes.

Naudodamiesi PIXMA arba SELPHY spausdintuvais vaikai gali susikurti knygų žymeklius grįžimo į mokyklą proga.

„Creative Park“ svetainėje PIXMA naudotojai ras įvairių žymeklių šablonų, įskaitant skirtingus gyvūnus ar netgi mielus pingvino formos žymeklius.

Programėlėje „Canon SELPHY Photo Layout“ galima kurti asmeninius žymeklius ir spausdinti juos naudojant SELPHY CP1500. Pasirinkite parinktį „Bookmark Layout“ (žymeklio maketas) ir atviruko dydžio (100x148 mm) popierių, tada nuspręskite, ar pasirinkti vaizdai bus žymeklio viršuje ar apačioje. Parinktis „Bookmark Layout“ (žymeklio maketas) naudinga ir spausdinant mažas nuotraukas autobusų ar bibliotekos kortelėms.

5. Spausdinkite be apribojimų

Prie stalo šalia spausdintuvo „Canon PIXMA MegaTank“ sėdi besišypsanti moteris ir vaikas. Moteris pildo spausdintuvo rašalo kasetes, kol vaikas spalvina išspausdintą paveikslėlį.

Jei spausdintuvu nuolat naudojasi visa šeima – nuo medžiagos mokyklai iki namų darbų – „Canon PIXMA G3570“ serijos spausdintuvai „MegaTank“ turi užpildomas rašalines, kurios gali būti ekonomiškesnis pasirinkimas dideliems kiekiams spausdinti.

Jei jūsų namuose spausdinimo poreikiai didesni, PIXMA G3570 serija – dar vienas geras variantas. Šiuose „MegaTank“ spausdintuvuose naudojamos didelės talpyklos, kurias lengva papildyti paprastais rašalo buteliukais. Su visu rašalo buteliukų rinkiniu galima išspausdinti iki 8 1002 puslapių – tai gerokai pigiau nei pirkti kasetes, todėl didelių apimčių spausdinimas bus daug pigesnis.

Naujas semestras mokykloje atneša organizacinių iššūkių tiek tėvams ar globėjams, tiek patiems vaikams. Jie gali būti dar didesni, jei vaikas pradeda naujus mokslo metus arba pereina į kitą mokyklą. Dėl savo universalumo, lankstumo ir įvairių ryšio galimybių „Canon“ spausdintuvų asortimentas gali padėti visai šeimai įveikti šį procesą ir kartu patirti smagių bei kūrybingų akimirkų.

Autoriai: Matthew Richards, Claire Gillo ir Rachel Segal Hamilton

 1. „Dropbox“ yra „Dropbox, Inc.“ prekių ženklas.
  „Google“, „Google Classroom“ ir „Google Drive“ yra „Google LLC“ prekių ženklai, ir ši svetainė jokiu būdu nėra patvirtinta arba susijusi su „Google“.
  „Microsoft OneDrive“ yra registruotasis „Microsoft Corporation“ prekių ženklas JAV ir kitose šalyse.
  „Apple“ ir „AirPrint“ yra „Apple Inc.“ priklausantys prekių ženklai, registruoti JAV ir kitose šalyse bei regionuose.
  „Mopria“ yra „Mopria Alliance, Inc.“ prekių ženklas
 2. Ekonominiu režimu sumažinant tankį sumažinamos juodo rašalo sąnaudos, todėl galima išspausdinti 26 % daugiau puslapių nei standartiniu režimu. Puslapių išeiga – tai numatoma vertė, nustatyta pasitelkus individualius „Canon“ bandymo metodus, naudojant ISO/IEC 29103 diagramos ir nepertraukiamo spausdinimo imitavimą su pakaitinėmis rašalinėmis po pradinės sąrankos.

Susiję gaminiai

 • Canon PIXMA G3570

  Spausdintuvai „MegaTank“

  PIXMA G3570 serija

  Spausdinkite, kopijuokite ir nuskaitykite faksogramas namuose naudodami šį spartų spausdintuvą su pakartotinai užpildomu rašalu ir integruota „Wi-Fi“ ryšio funkcija
 • Spausdintuvai namams

  SELPHY CP1500

  Vos per kelias sekundes sukurkite sodrių spalvų labai patvarius spaudinius šiuo paprastu naudoti kompaktiniu nuotraukų spausdintuvu.
 • Rašaliniai spausdintuvai

  Magnetic Photo Paper MG-101

  Daugiau kūrybos ir interaktyvumo su ant „Canon“ magnetinio fotopopieriaus MG-101 išspausdintomis nuotraukomis.
 • Susiję straipsniai

 • Kadras iš viršaus – atverstas punktais rašomas dienoraštis su rėmelių šablonais, atsisiųstais iš „Creative Park“, ir „Canon PIXMA“ spausdintuvas.

  KŪRYBIŠKAS SPAUSDINIMAS

  Spausdinti sąrašus, planus ir tikslus

  Atskleiskite savo kūrybiškumą naudodami „Canon PIXMA“ spausdintuvą, kuris padės laikytis tvarkos ir gyventi sąmoningai ištisus metus.

 • Moteris sėdi prie stalo naudodama ant spaudinio žymeklį. Šalia padėtas spausdintuvas „Canon MAXIFY“, pro priešais esantį didelį langą matosi sodas.

  SPAUSDINIMAS

  Geriausi spausdintuvai namų biurams

  Sklandžiai dirbkite iš namų su „Canon“ PIXMA ir MAXIFY spausdintuvais.

 • Asmuo planšetiniame kompiuteryje naudoja programėlę „Easy-PhotoPrint Editor“, kad ant stalo stovinčiu „Canon PIXMA“ spausdintuvu belaidžiu ryšiu išspausdintų šeimos nuotrauką.

  SPAUSDINIMAS

  Kaip naudoti spausdintuvą su belaidžio ryšio funkcija

  Išmanūs būdai išnaudoti visas savo spausdintuvo su belaidžio ryšio funkcija galimybes.

 • Nuo fotoaparato nusisukęs jaunuolis remiasi į stalą, ant kurio padėtas „Canon PIXMA“ spausdintuvas, augalai ir spausdinimo reikmenys.

  SPAUSDINIMAS

  Geriausi spausdintuvai studentams

  Kiekvienam studentui reikia spausdintuvo. Raskite geriausius prieinamus variantus, atitinkančius jūsų poreikius.