The perfect blend of handling and great design

EOS R

Tobulas valdymo ir puikaus dizaino derinys

„EOS R“ – kompaktiškas, lengvas fotoaparatas, mažesnis už kitus EOS viso kadro DSLR fotoaparatus. Dėl ergonomiško dizaino jį naudoti tiesiog fantastiška. Jame yra visos aukštos kokybės EOS funkcijos, kurių galėtumėte tikėtis, ir naujų įdomių funkcijų, kad galėtumėte toliau tobulinti savo fotografavimo patirtį.

Kompaktiškas, ergonomiškas dizainas

Užtenka vos paimti į rankas, kad pajustum „EOS R“ patogumą. Šiame EOS šeimos modelyje yra to paties stiliaus rankena kaip ir DSLR modeliuose. Intuityviai valdomas LCD ekrano meniu taip pat bus pažįstamas EOS naudotojams. Valdikliai lengvai pasiekiami ir lengvai pritaikomi, todėl suteikia dar daugiau lankstumo ir galimybę prisitaikyti pagal savo pageidavimus. „EOS R“ – tai toks fotoaparatas, koks ir turėtų būti.

Compact, ergonomic design
Compact, ergonomic design

Kintamo kampo jutiklinis ekranas

3,15 col. kintamo kampo „EOS R“ jutiklinis ekranas yra ryškus ir aiškus, o neįtikėtini 2,1 milijono taškų perteikia aukštos raiškos vaizdus ir įrašytus filmus neįtikėtinai ryškiai ir aiškiai. Ekraną galima pakreipti įvairiu kampu, kad galėtumėte fotografuoti sunkiai pasiekiamus objektus, o ekrano atspindžius labai sumažina „Canon“ technologija „Clear View II“. Galimybė pakeisti LCD ekrano atspalvį taip pat padeda pritaikyti kadrus prie to, kaip norite matyti fotografuojamą sceną.

Jums taip pat gali patikti
Related connect upload

EOS R

Prisijunkite, įkelkite ir bendrinkite – bet kur

Related tell your stories

EOS R

Pasakokite savo istorijas 4K vaizdo įrašais ir užpildykite ekraną detalėmis

Vari-angle touch screen

Kitoks vaizdo ieškiklis

Fotografuodami su „EOS R“ 3,69 milijono taškų elektroniniu vaizdo ieškikliu, galite matyti 100 proc. scenos, o kadangi jį laikote prie akies, fotografavimas atrodo labiau tradicinis. Yra ir papildomos naudos, kurios negausite su tradiciniu vaizdo ieškikliu: realiuoju laiku galite pažiūrėti, kaip atrodys galutinis vaizdas, ir aiškiai matote objektą net tada, kai yra beveik tamsu. Jei nelaikote vaizdo ieškiklio prie akies, integruotas jutiklis automatiškai perjungia vaizdą į ekraną, kad taupytų akumuliatoriaus įkrovą. Vaizdo ieškiklį galima naudoti ir filmuojant ryškioje šviesoje, todėl daug lengviau perjungti filmavimą iš fotografavimo.

Fokusavimo funkcijos

Fotografuodami su elektroniniu vaizdo ieškikliu, galite greitai ir tiksliai pasirinkti AF zoną, paliesdami fokusavimo paliečiant ir nuvelkant funkciją. Su šia funkcija galite liesti jutiklinį ekraną kaip jutiklinį kilimėlį ir tuo pat metu žiūrėti per vaizdo ieškiklį. O kai objektas labiau tinka rankiniam fokusavimui, naudokite „EOS R“ fokusavimo padidinimo arba fokusavimo ribos funkcijas, kad dar tiksliau nustatytumėte ryškumą.

Focusing features

Pritaikoma daugiafunkcė juosta

Dar viena „EOS R“ naujovė – unikali daugiafunkcė juosta. Tai jutiklinė valdymo sąsaja, kurią galima pritaikyti įvairioms funkcijoms – nuo AF valdymo iki ISO jautrumo ir baltos spalvos balanso nustatymo. Ji panaši į EOS valdymo ratuką, bet yra pranašesnė, nes veikia tyliai, ir yra atsparesnė aplinkos poveikiui.

Customisable multi-function bar

Tvirtas, patvarus, nuo aplinkos poveikio apsaugotas korpusas

Tvirtas „EOS R“ magnio lydinio korpusas užtikrina aukštą apsaugos standartą. Jo papildomas atsparumas dulkėms ir drėgmei paverčia jį iki šiol atspariausiu aplinkos poveikiui beveidrodiniu „Canon“ fotoaparatu.

Jus taip pat gali dominti