hero

EOS R

Nauji kūrybiškumo standartai su „EOS R“

Novatoriškas, gausybę moderniausių funkcijų turintis „Canon EOS R“ siūlo greičiausią pasaulyje 0,05 sekundės automatinį fokusavimą1. Ką befotografuotumėte – portretus, kraštovaizdžius, gatves, keliones, vestuves, ar kurtumėte filmus – pažangi „EOS R“ technologija suteiks galimybę papasakoti daugiau ir sukurti tokius kadrus, kokie seniau buvo tiesiog neįmanomi.

Greitas ryšys

„Canon“ inžinieriai perdarė EF objektyvo apsodą ir pritaikė jį „EOS R“ sistemai įrengdami unikalią 12 kontaktų jungtį. Dėl šios naujovės iš esmės pagerėjo fotoaparato korpuso ir objektyvo ryšys, todėl „EOS R“ yra greitesnis, nei seniau buvo įmanoma.

RF objektyvo apsodas yra labai platus, o atstumas nuo apsodo iki jutiklio – mažas. Todėl objektyvai gali būti arčiau jutiklio ir galima kurti greitesnius, šviesesnius, aukštesnės kokybės neprilygstamai efektyvius optinius elementus.

High speed communication

Greitas ir itin ryškus fokusavimas

„EOS R“ turi viso kadro 30,3 megapikselio „Dual Pixel CMOS AF“ jutiklį, kuris fokusuoja be jokių kompromisų, nes jame naudojama pažangi fazių aptikimo sistema, leidžianti naudotojui pasirinkti iš 5655 AF padėčių2. Didžioji dauguma jutiklio pikselių (80 proc. horizontaliai ir 100 proc. vertikaliai) panaudojama ypač greitam nuotraukų fokusavimui ir sklandžiam fokusavimo sekimui, kai filmuojama.

Fast pin sharp focusing

Išties tylus fotoaparatas

Situacijose, kai fotografas turi išlikti visiškai nepastebimas, fotoaparato užrakto spragtelėjimas gali atkreipti objekto dėmesį ir sugadinti puikią progą. Tai aktualu ir neoficialioms vestuvių fotografijoms, ir iš arti fotografuojant laukinę gamtą.

„EOS R“ yra pirmasis „Canon“ fotoaparatas, turintis visiškai tylaus fotografavimo režimą, kad galėtumėte fotografuoti visiškai netrikdydami objekto. Naudojant kartu su pakreipiamu ekranu, tylusis fotografavimas suteikia visas galimybes nuoširdžioms akimirkoms įamžinti.

Puikūs vaizdai tiesiai iš fotoaparato

Daugybė įspūdingų „EOS R“ funkcijų įmanomos dėl galingo DIGIC 8 procesoriaus. Pagrindiniai jo privalumai – geresnis fotoaparato ir objektyvo ryšys ir atitinkamai greitesnis AF ir geriausi kada nors gauti vaizdai tiesiai iš fotoaparato.

Ypač didelė apdorojimo sparta ir galia reiškia, kad patobulintas „EOS R“ skaitmeninis objektyvo optimizavimas veikia nuolat, bet netrikdo fotoaparato našumo. Jis užtikrina optimalios kokybės vaizdus be iškraipymų.

Jums taip pat gali patikti
See capture more

EOS R

Su į tikslumą orientuotu jutikliu galėsite pamatyti ir užfiksuoti kur kas daugiau

Related article enjoy the world EOS

EOS R

Mėgaukitės EOS pasauliu su įvairiais jo priedais

Canon related article perfect blend

EOS R

Tobulas valdymo ir puikaus dizaino derinys

Direct from camera
Direct from camera

Profesionalaus lygio filmavimas

„EOS R“ fotoaparatu filmuojamiems 4K vaizdo įrašams galima naudoti tokias pačias funkcijas, kaip „EOS 5D Mark IV“, ir papildomas naujoves, pvz., trukdžių mažinimo, kad būtų pagerintas didelio ISO našumas.

„EOS R“ CMOS jutiklio ir DIGIC 8 procesoriaus derinys užtikrina galimybę filmuoti sodrių spalvų, itin detalius 4K vaizdo įrašus ir išvesti 10 bitų per HDMI. Tokia profesionalų lygio vaizdo išvestis suteikia maksimalias redagavimo galimybes, taip pat galite filmuoti 4K judėjimo bėgant laikui filmus ir daryti 4K filmų iškarpas. „EOS R“ fotoaparate yra ausinių lizdas ir mikrofono „mini mic“ įvestis.

1 2019 m. vasario 13 d. lyginant su skaitmeniniais beveidrodiniais fotoaparatais su keičiamais objektyvais, turinčiais 35 mm viso kadro atitikmens vaizdo jutiklį su kontrasto aptikimo AF ir fazės aptikimo AF vaizdo plokštumoje. Apskaičiuota pagal išmatuotus AF greičio rezultatus taikant CIPA rekomendacijas (priklauso nuo fotografavimo sąlygų ir naudojamo objektyvo). Išmatuota naudojant įmonės vidaus metodus. Matavimo sąlygos: EV12 (aplinkos temperatūra/ISO 100), rankinis režimas, naudojant RF 24-105mm F4L IS USM (24 mm židinio nuotolis) su tokiais parametrais: užraktas atleidžiamas užrakto mygtuku, 1 taško AF (centrinis AF), vieno kadro AF

2 Mažos srities 1 taško AF režimu

Jus taip pat gali dominti