Canon see capture more hero

EOS R

Su į tikslumą orientuotu jutikliu galėsite pamatyti ir užfiksuoti kur kas daugiau

Mažas ir stilingas „EOS R“, kurio širdyje slypi techninės inovacijos, leis jums kurti išskirtinės kokybės nuotraukas ir vaizdo įrašus. Integruotos geriausios „Canon“ funkcijos, pvz., „Dual Pixel CMOS AF“, DP RAW, DIGIC 8 procesorius ir „Canon Log“, padeda įgyvendinti tikrą jūsų kūrybinę viziją.

Neprilygstama kokybė

„EOS R“ turi „Canon“ sukurtą 30,3 megapikselio CMOS jutiklį. Jis užtikrina didelį ISO našumą, aukštą raišką ir platų dinaminį diapazoną. Su juo gaunami neprilygstamos kokybės ir gelmės aukštos raiškos vaizdai ir jis gali filmuoti iki stulbinamų ISO 40 000 siekiančius įrašus su mažai trukdžių.

„EOS R“ turi ir funkciją „Dual Pixel RAW“, kuri pirmą kartą pasirodė fotoaparatuose „EOS 5D Mark IV“. Naudodami ją su programine įranga „Canon Digital Photo Professional“, galėsite tiksliai pakoreguoti ryškumą ir pakeisti regos tašką arba pirmo plano „bokeh“, kad galutinis rezultatas būtų dar malonesnis.

Canon unrivalled quality sensor

Jums taip pat gali patikti
Related article enjoy the world EOS

EOS R

Mėgaukitės EOS pasauliu su įvairiais jo priedais

Canon related article perfect blend

EOS R

Tobulas valdymo ir puikaus dizaino derinys

Related connect upload

EOS R

Prisijunkite, įkelkite ir bendrinkite – bet kur

Canon unrivalled quality sensor

Spartus nepertraukiamas fotografavimas

Fotožurnalistams, kelionių ir vestuvių fotografams, kurie nori nufotografuoti spontanišką ar greitą veiksmą, „EOS R“ siūlo žaibišką 8 k./s. nepertraukiamą fotografavimą. Fotoaparate panaudota „Canon“ patirtis kuriant itin greitas nuskaitymo technologijas ir jo DIGIC 8 procesorius, kad būtų gautas didelio pikselių skaičiaus ir greito fotografavimo balansas. „EOS R“ turi didelį buferį ir didelę įrašymo į USH-II SD kortelę spartą, todėl jums niekad neteks laukti, kol fotoaparatas spės su jumis.

Fast continuous shooting

Kurkite epinius filmus

Epinius kino filmus kuriantys operatoriai tiesiog mėgausis naudodami pažangiausią „Canon“ vaizdo įrašų produktą ne iš „Cinema EOS“ linijos. „EOS R“ siūlo UHD 4K 10 bitų vaizdo išvestį per HDMI, kad gautumėte detalų, nesuglaudintą vaizdo įrašą. „Canon Log“ funkciją galima panaudoti ir išplėstiniam dinaminiam diapazonui, kuris suteikia maksimalias redagavimo galimybes vėliau graduojant įrašą.

Jus taip pat gali dominti