Connect upload share

EOS R

Prisijunkite, įkelkite ir bendrinkite – bet kur

Universalus ir lankstus „EOS R“ fotoaparatas turi naujausias ryšio funkcijas, kad galėtumėte perkelti nuotraukas į kitus įrenginius ir lengvai siųsti, žymėti geografinę nuotraukų vietą ir susikurti svarbių darbų atsarginę kopiją.

Dalytis paprasta.

„EOS R“ turi „Bluetooth“ ir „Wi-Fi“ ryšio galimybę, todėl jį lengvai prijungsite prie išmaniojo telefono ir kitų įrenginių. Integruotam „Bluetooth“ ryšiui naudojamas visada mažai energijos eikvojantis protokolas, kad per programėlę „Canon Camera Connect“ galėtumėte įrenginį automatiškai susieti su suderinamais įrenginiais. Peržiūrėkite, bendrinkite ir nuotoliniu būdu fiksuokite vaizdus ir vaizdo įrašus tiesiog bakstelėję ekrane.

Persiuntimas ir atsarginės kopijos tiesiog kelyje

Per programėlę „Canon Camera Connect“ „EOS R“ gali automatiškai nusiųsti vaizdus tiesiogiai į susietą kompiuterį, telefoną ar planšetinį kompiuterį. Tereikia įjungti „Wi-Fi“ ryšį su savo mobiliuoju įrenginiu arba „Wi-Fi“ saitą su savo kompiuteriu. Tai naudinga funkcija tiems, kam reikia greitai sukurti atsarginę savo darbo kopiją, pvz., fotožurnalistams, kurie dirba jautriose situacijose.

GPS duomenų įtraukimas

Kraštovaizdžio ir kelionių fotografams patiks „EOS R“ galimybė per mobilųjį įrenginį žymėti GPS duomenis. Jei fotografuosite prisijungę prie suderinamo išmaniojo įrenginio „Bluetooth“ ryšiu, „EOS R“ galės rinkti GPS duomenis ir automatiškai įtraukti juos į jūsų vaizdus, naudodamas programėlę „Canon Camera Connect“. Su ja lengva nustatyti vietovę ir tai yra naudinga jau namuose redaguojant nuotraukas.

Jums taip pat gali patikti
Related tell your stories

EOS R

Pasakokite savo istorijas 4K vaizdo įrašais ir užpildykite ekraną detalėmis

See capture more

EOS R

Su į tikslumą orientuotu jutikliu galėsite pamatyti ir užfiksuoti kur kas daugiau

Adding GPS data

Valdykite fotoaparatą nuotoliniu būdu

Dar viena programėlės „Canon Camera Connect“ funkcija, suteikianti daugiau lankstumo fotografuojant, – galimybė valdyti „EOS R“ nuotoliniu būdu. Su ja galite fotografuoti situacijose, kai sudėtinga fotoaparatą valdyti fiziškai arba kai objektas gali išsigąsti, pvz., fotografuojant ar filmuojant laukinėje gamtoje.

Ryšio bendrinimas per „Wi-Fi“ arba USB

Jei dirbate studijoje su komanda, „EOS R“ ryšį galima bendrinti su PC arba MAC kompiuteriu „Wi-Fi“ arba USB 3.1 ryšiu, kad visi iškart pamatytumėte ir peržiūrėtumėte vaizdus ir galėtumėte atitinkamai pakoreguoti.

Jus taip pat gali dominti