RF objektyvai

Canon RF 24-70mm F2.8L IS USM

Vienas iš būtinųjų objektyvų trejeto, kartu su RF 15-35mm ir RF 70-200mm, RF 24-70mm pasižymi greita diafragma ir vaizdo stabilizatoriumi, taip pat turi tyliai fokusuojantį „Nano USM“ variklį.

Profesionalų pasirinkimas kiekvienai progai

Apdovanojimais įvertintas reklamos ir gyvenimo būdo fotografas Matthew Joseph išbandė RF 24-70mm artinantį objektyvą ekstremaliausiomis sąlygomis: naudojo jį vandenyje, kur drėgmės patekimo pavojus buvo labai realus, ir dirbo prietemoje, kad sukurtų išskirtinius moterų irkluotojų komandos portretus.

Objektyvai puikiai tinka...

 • ŽANRA

  Kūrybiška kasdienybė

  Panaudokite šio objektyvo 24–70mm regos lauką, kad sutalpintumėte jame daugybę papildomų spalvų ir kontrasto kupinų detalių ir dramos, ir atraskite naują būdą dinamiškiau fotografuoti veiksmą.

 • ŽANRAS

  Kraštovaizdžiai ir architektūra

  Nusileiskite žemai, kad atrastumėte įdomių naujų kampų, ir mėgaudamiesi 5 padalų vaizdo stabilizavimu visiškai ramiai fotografuokite detaliausius vaizdus net sumažėjus apšvietimo lygiui.

 • ŽANRAS

  Kelionės ir reportažai

  Dėl kompaktiško dydžio, išskirtinės L serijos konstrukcijos kokybės ir greitai veikiančios maksimalios diafragmos, galite būti tikri, kad bet kokioje situacijoje su šiuo objektyvu jūsų papasakota istorija bus detali ir aiški.

Užfiksuokite kiekvieną detalę

Perteikite istoriją savitai, naudodamiesi F2.8 diafragma ir ypač ryškiais optiniais elementais, kurie padės jums pranokti konkurentus.

Niekada nepraleiskite svarbios akimirkos

„Nano USM“ variklis užtikrina greitą, tylų ir neįtikėtinai sklandų automatinį fokusavimą, todėl puikiai tinka ne tik fotografuoti, bet ir filmuoti.

Dėmesį prikaustantys portretai

Trys lieto stiklo asferiniai ir trys UD objektyvo elementai, pažangi optinė danga ir 9 menčių diafragma, kad jūsų portretai būtų aukštesnio standarto.

Objektyvas, kuriam nėra ribų

L serijos konstrukcijos kokybė patobulinta sustiprinus atsparumą aplinkos poveikiui ir padengus fluoru priekinius ir galinius elementus, kad objektyvas būtų apsaugotas nuo lašų ir dulkių

Įgyvendinkite savo kūrybinę viziją

EOS R sistema paveldėjo visus EOS sistemos privalumus ir jos objektyvų seriją, nes naudojant adapterius yra visiškai suderinama su esamais EF ir EF-S optiniais elementais, taip pat jai tinka „Speedlite“ blykstės ir priedai.

Techniniai duomenys

 • F2.8

  Našumui prietemoje ir mažam lauko gyliui

 • Vaizdo stabilizatorius

  5 stabilizavimo padalos neišsiliejusiems vaizdams

 • Asferiniai ir UD elementai

  Išskirtinai ryškiems vaizdams

 • „Nano USM“ variklis

  Sklandžiam, greitam ir tyliam veikimui

 • ASC („Air Sphere“ danga)

  Kad nebūtų blyksnių ir šešėlinių vaizdų

 • Objektyvo valdymo žiedas

  Papildoma ISO, diafragmos ir užrakto kontrolė

Dėžės turinys

 • „RF 24-70MM F2.8L IS USM“

 • Objektyvo gaubtas EW-88E

 • Objektyvo dėklas LP1222

 • Objektyvo dangtelis

 • Objektyvo dangtelis E-82 II

Rankose laikomas fotoaparatas „Canon EOS R“ ir objektyvas „Canon RF 24-105mm F4-7.1 IS STM“.

Ar galime jums padėti išsirinkti naują objektyvą?

Mūsų objektyvų parinkimo priemonė apžvelgs mūsų siūlomus objektyvus ir padės jums rasti tą, kuris tobulai tinka jums ir jūsų EOS fotoaparatui.

Profesionalų rankose...

Sužinokite, kaip „Canon“ užsitarnavo išskirtinių inovacijų ir vaizdo kokybės reputaciją, ir raskite daugiau informacijos apie šios įmonės fotoaparatus ir objektyvus, kuriais džiaugiasi viso pasaulio profesionalai.

Plačiakampiai objektyvai

Mūsų siūlomi plačiakampiai objektyvai suteikia galimybę fotografuoti platesniu regos lauku ir daugiau sutalpinti kadre.

Susiję gaminiai