KŪRYBIŠKAS SPAUSDINIMAS

Atnaujinkite miegamąjį dinozaurų tematika su perdirbamomis popierinėmis dekoracijomis

Namų dekoravimas – ne tik suaugusiųjų reikalas. Naudodama „Canon Creative Park“, visa šeima gali prisidėti prie įperkamo vaiko miegamojo priešistorinio atnaujinimo, kurį galima perdirbti.
Ant stalo guli įvairūs dinozaurų šablonai, atspausdinti naudojant „Canon Creative Park“; matoma ranka, tiesianti juos paimti.

Kaip ir suaugusieji, vaikai mėgsta išreikšti kūrybiškumą ir asmenybę per supančias erdves. O kai esi mažas, miegamasis yra ne tik vieta, kur užmiegama pasibaigus ilgai dienai. Tai vieta, kur vaikai ruošia namų darbus, žaidžia, leidžia laiką su draugais, – tai tarsi maža visata. Koks gali būti geresnis būdas paversti šią erdvę tikrai sava, nei sukurti tai, kas patinka? Su „Canon Creative Park“, spausdintuvu PIXMA, šiek tiek popieriaus ir žirklėmis tai dar niekada nebuvo taip paprasta.

Pasirinkite norimą temą

Suaugusysis su vaiku kuria popierinius dinozaurus, atsisiųstus iš „Canon Creative Park“ svetainės ir atspausdintus spausdintuvu „Canon PIXMA“.

Tėtis Chee su vyresniuoju sūnumi Okkie kartu karpo dinozaurą. „Mūsų šeimai buvo labai smagu, o didelis dinozaurų pasirinkimas maloniai nustebino – nuo pakankamai paprastų, kad galėtų susidoroti Elon, iki didžiulių iššūkių, kurie sudomino ir mus“, – pasakoja Chee.

Yra daug būdų suderinti vaikų miegamojo dekorą, pvz., raštuotas užuolaidas ar patalynę, tapytas freskas ar įrėmintus spaudinius. Tačiau gali būti sunku neatsilikti nuo nuolat besikeičiančių vaikų pomėgių. Vieną minutę viskas sukasi apie kosmosą ir astronautus, vėliau ieškoma piratų, o jums net nespėjus atsitokėti – dinozaurų. Kaskart perdažyti ir pirkti naują tekstilę ar meno kūrinius gali būti brangu, tačiau dabar galite vaiko miegamąjį pakeisti priešistorine tematika daug pigiau.

Tad kodėl nepabandžius popierinių dekoracijų? Pasikeitus vaikų pomėgiams, galite tiesiog perdirbti dekoracijas ir pasigaminti kitų. Programėlėje „Canon Creative Park“ ir svetainėje yra tūkstančiai nemokamų šablonų, įskaitant įvairius vaikams pritaikytus rankdarbius, tačiau pradedantiesiems paleontologams bus ypač malonu pamatyti galimus dinozaurų dizainus. Pasirinkite visą galvą dengiančią kaukę, pavyzdžiui, pteranodono arba triceratopso, arba popierinę apatozauro figūrą. Ir jei vaikai nori gauti puikų iškylantįjį atviruką draugo gimtadienio proga, kodėl nesukūrus tiranozauro atviruko? Chee-Chiu Lee su dviem sūnumis Elon (7 m.) ir Okkie (11 m.) išbandė įvairių dizainų iš svetainės.

Pasiruoškite sukurti menišką dinozaurų sieną

Iš spausdintuvo „Canon PIXMA“ išlenda popierinis dinozauro šablonas naudojant baigtą tiranozauro modelį, šone – augalai vazonuose.

„Canon PIXMA TS5350a“ serijos spausdintuvas puikiai tinka ne tik popieriniams rankdarbiams, bet ir etiketėms kurti, be to, jis leidžia spausdinti tiesiai iš išmaniojo telefono.

Vaikas žirklėmis iškerpa iš „Canon Creative Park“ atsisiųstą ir spausdintuvu „Canon PIXMA“ atspausdintą dinozauro šabloną.

Dirbdami jausite tikrą pasitenkinimą, o nuo mažens supažindindami savo vaikus, kaip kurti daiktus patiems, galite įskiepyti nepriklausomybės ir atsparumo jausmą, padėsiantį vėliau.

Vienas geriausių dalykų, susijusių su dinozaurais, yra tai, kad jums nereikia naujos ar sudėtingos įrangos. Peržiūrėkite kiekvieno šablono instrukcijas – kai kuriems gali prireikti papildomų medžiagų, pvz., virvelių, elastinių juostų, klijų ar spalvotų rašiklių, tačiau bendrai jums reikės štai ko:

Pasirinkite savo dinozaurų dekoracijas

Vaikas rudu pieštuku spalvina dinozaurų piešinį.

Dinozaurų tematikos spalvinimo šablonai taip pat yra „Creative Park“ ir gali būti puikus būdas vaikų kūrybingumui ugdyti, o suaugusiesiems gali padėti pasirūpinti sudėtingesnėmis pastato ir įrengimo dalimis. Čia septynmetis Elon mėgaujasi šviesindamas dinozauro spaudinį.

Suaugusiojo rankos konstruoja popierinį dinozauro modelį iš „Canon Creative Park“, atspausdintą spausdintuvu „Canon PIXMA“, o už nugaros yra „Canon“ nuotraukų popieriaus pakuotė.

Ar žinojote, kad dinozaurų fosilijų buvo rasta visuose septyniuose žemynuose? Ir kad stegozauras, kaip teigiama, turi graikinio riešuto dydžio smegenis? Dinozaurų dekoracijų kūrimas miegamajam gali suteikti galimybę tokiais smagiais faktais pasidalyti su vaikais.

Kai turėsite įrankius, pasirinkite dizainą „Canon Creative Park“, atsisiųskite šablonų ir atsispausdinkite juos spausdintuvu PIXMA. Galima rinktis iš daugybės dizainų: nuo mielo popierinio mobiliojo, patiksiančio mažesniems, iki plakatų, vaizduojančių tiranozaurą su dideliais, baisiais dantimis, kurie patiks siaubūnus mylintiems vyresniems vaikams. Pasak Chee, vienuolikmečiui Okkie rankdarbiai buvo labai įdomūs, „ypač matant, kaip popierinės kortelės kartu sukuria trimatę magiją“!

Kalbėjimas apie tai, ką pasirinkti, yra puikus būdas pabendrauti su vaikais apie įvairių rūšių dinozaurus, kurie jiems labiausiai patinka ir kodėl. Galbūt nustebsite, kiek daug jie gali jus išmokyti!

Ši veikla taip pat gali paskatinti vaikus kūrybiškai galvoti apie spalvas. Galbūt jie nori pasirinkti savo spalvų schemą arba papildyti spalvas, jau esančias sienose ir užuolaidose. Taip pat galite vertinti tai kaip raginimą aptarti spalvų diapazoną ir tai, kaip priešingos spalvos, pavyzdžiui, mėlyna ir oranžinė, gerai atrodo kartu. Nors mes linkę galvoti apie dinozaurus kaip apie tam tikrus atspalvius, mokslininkai nežino, kokios spalvos jie buvo. „Creative Park“ pateikia paveikslėlių kontūrus, ir juos vaikai gali nuspalvinti, kad galėtų atskleisti savo vaizduotę. Kas sako „ne“ galimam blizgančio vaivorykštinio dinozauro egzistavimui?

Jei jūsų vaikams patinka bet kokiai galimybei pasitaikius pasidaryti asmenukę, galite atsispausdinti Juros periodo nuotraukų koliažą, pakviesti visus nusifotografuoti ir pasidaryti žaismingų priešistorinių portretų – juos vaikai galės pasikabinti ant savo sienų ar lentos.

„Canon“ fotoaparato, padėto ant spausdintuvo „Canon PIXMA“, kadras iš viršaus. Fone matyti nuotraukų koliažas.

„CANON“ KLUBE

Išskirtinė bendruomenė tokiems kūrėjams kaip jūs Realizuokite savo aistrą su parama, įkvėpimu, pranašumais ir dar daugiau. Prisijungti paprasta. Įsigykite produktą. Registruokitės. Prisijunkite prie „Canon“ klubo.

Visa šeima kuria rankdarbius kartu

Suaugusiojo rankos konstruoja tiranozauro galvą kartu su vaiko rankomis, kerpančiomis paprastą dinozauro origamį.

„Canon Creative Park“ yra paprastų dinozaurų origamių eskizų, idealiai tinkančių mažesniems vaikams, nes nereikia klijuoti ar kirpti. Taip suaugusieji kartu su mažaisiais gali dirbti su pažangesnėmis konstrukcijomis, tokiomis kaip ši tiranozauro galva.

Suaugusysis prie baltos miegamojo sienos pritvirtina popierinę tiranozauro formos naktinę lempą.

„Canon Creative Park“ rasite daug sudėtingesnių eskizų, kurie padės žengti žingsnį į priekį kuriant dinozaurus ir sukuriant įkvepiantį kambario dekorą. Šią tiranozauro galvą galima pritvirtinti prie sienos ir sukurti baterijomis maitinamą naktinę lempą. „Elon patinka lempa su dinozauro galva jo miegamajame, – sako Chee. – Jis parodo ją visiems apsilankiusiems draugams.“

Kiekviename šablone pateikiamos nuoseklios spausdintinės instrukcijos, kuriomis galite vadovautis, įvertinimas žvaigždutėmis, nurodantis sudėtingumo lygį, ir informacija apie tai, kiek laiko turėtų užtrukti. Kadangi kai kurias kompozicijas surinkti lengviau nei kitas, tai reiškia, kad kiekvienas gali prie ko nors įstrigti ilgiau – nuo vaikų, tik pradedančių lankyti mokyklą, paauglių iki senelių. „Kažkas dėl dinozaurų pasirinkimo ir spausdinimo privertė berniukus pasijusti taip, lyg jie kažką kuria nuo nulio“, – pasakoja Chee.

Leiskite vaikams savarankiškai tvarkytis su paprastesniais šablonais, tokiais kaip mielas triceratopso origamis arba įprastas mažas dinozauras, o jūs padėkite įveikti sudėtingesnius šablonus, pvz., trimačius stegozaurus. Skirtingus eskizus lengva pritaikyti prie savo vaikų įgūdžių lygio. „Okkie buvo pakankamai įgudęs kai kurioms sudėtingoms iškarpoms ir visas jas suklijavo“, – prisimena Chee.

Kai kuriuose modeliuose, pvz., lanksčioje popierinėje tiranozauro lėlėje ir elastingoje varomojoje stegozauro figūrėlėje, yra judančių dalių, todėl naudojant edukacinį rinkinį reikia šiek tiek inžinerijos ir fizikos žinių.

Papuoškite kambarį ir dalykitės savo kūriniais

Pora rankų prisega spalvotą piešinį su dviem dinozaurais prie sienos už įvairių pastatytų dinozaurų šablonų iš „Canon Creative Park“ ant priešais esančio stalo.

Dinozaurų rankdarbių gaminimas gali paskatinti diskutuoti įdomiomis istorijos, mokslo ir klimato kaitos temomis – tai puikus būdas papildyti mokymąsi mokykloje.

Pastatytas dinozaurų šablonas iš „Canon Creative Park“ ant augalo vazono su kitais augalais aplink.

Kartais gali būti sunku rasti žaislų ir dekoracijų be plastiko. Su šiais popieriniais dinozaurais galite atnaujinti kambarį nesijaudindami dėl poveikio aplinkai ir perdirbti viską, kas suplyšta žaidžiant. Net galite pridėti juos prie kambarinių augalų, kad jūsų popieriniams žolėdžiams jie taptų buveine, kurioje jie jaustųsi kaip namie.

Paklauskite vaikų, kaip, jų nuomone, jie galėtų geriausiai panaudoti savo dinozaurų rankdarbius. Gal jie norėtų sukurti galerijos sieną su šaunių dinozaurų nuotraukomis? Kartu galite planuoti, kur kiekvienas atrodytų geriausiai. Galbūt jie padarė daug dinozaurų modelių arba sukūrė savo mažų dinozaurų dioramą? Jie atrodo fantastiškai tiek sudėti ant lentynos, stalo, tiek ant komodos, kad vaikai galėtų greitai juos patraukti, norėdami žaisti. „Berniukams patiko dinozaurus išdėlioti tarp kambarinių augalų“, – pasakoja Chee.

Suaugusysis su vaiku grožisi tiranozauro modeliu, sukurtu naudojant „Canon Creative Park“ šabloną, kurį laiko suaugusysis.

Užuot įjungę televizorių ar žaidimų pultą, kai kitą kartą jūsų vaikui bus nuobodu, pabandykite kurti popierinius rankdarbius. Ši veikla ne tik padeda bendrauti, bet ir veikia atpalaiduojamai, gali pagerinti koncentraciją ir padėti išreikšti jausmus, be to, yra naudinga patirtis.

Kitą kartą lauke lyjant lietui arba svarstant, ką veikti savaitgalio popietę, nereikės leisti pinigų brangiai veiklai. Šie popierinių dinozaurų rankdarbiai ne tik yra smagūs, bet ir leidžia jūsų vaikams lavinti įvairius įgūdžius, tokius kaip kūrybiškumas, koncentracija, nurodymų vykdymas ir komandinis darbas. Vaikai apsidžiaugs išvydę rezultatus – išskirtinį miegamąjį ar žaidimų erdvę, kurią jie išdidžiai gali pasakyti, kad susikūrė patys. O pasikeitus norams, galite tiesiog grįžti į „Canon Creative Park“ ir atrasti daugiau popierinių šablonų, skirtų piešiniams, atitinkantiems kitą dominančią temą.

Dar niekada nebuvo geresnio laiko nebrangiai papuošti vaiko miegamąjį su „Canon Creative Park“ priešistoriniais rankdarbiais. Baigę nufotografuokite ir pasidalykite jais naudodami grotažymę #MadeWithPixma, kad įkvėptumėte kitus, norinčius išbandyti. Dabar tereikia nuspręsti, kurį dinozaurą prikelti gyvenimui!

Rachel Segal Hamilton

Susiję gaminiai

Susiję straipsniai

 • SPAUSDINIMAS IR RANKDARBIAI

  Meniški popieriniai rankdarbiai

  Menininką Zack McLaughlin įkvėpė „Canon Creative Park“ tulžio šablonas.

 • KŪRYBIŠKAS SPAUSDINIMAS

  Patys pasigaminkite raminamųjų žaislų

  Su popieriniais rankų darbo raminamaisiais žaislais smagu žaisti, jie suteikia ramybės.

 • KŪRYBIŠKAS SPAUSDINIMAS

  Lai šviečia spalvos

  Suteikite savo namams spalvų panaudodami šiuos gražius vaivorykštės spalvų rankdarbius.

 • KŪRYBIŠKAS SPAUSDINIMAS

  Saulės sistemos kūrimas

  Skirkite laiko atkurti ryšius, mokytis ir žaisti su kosmoso tematikos popieriniais rankdarbiais iš „Creative Park“ kolekcijos.