KŪRYBIŠKAS SPAUSDINIMAS

Atgaivinkite savo namus lengvai pasigaminamais papuošimais

Išsamus vadovas, kaip išspausdinti ir surinkti namų dekoraciją naudojantis spausdintuvu „Canon PIXMA G6050“.
Spausdintuvas „Canon PIXMA G6050“ ir „Canon“ magnetinis fotopopierius ant stalo šalia popierinių rankdarbių, įskaitant dinozaurų karuselę, vienaragio galvą ir kačių lipdukus.

Namai yra ten, kur gera – ir tai kur daugelis mūsų praleidžia vis daugiau laiko. Orams šąlant ir ilgėjant naktims, mintys pradeda suktis apie tai, kaip susikurti jaukią asmeninę šventovę. Galėtumėte leistis į parduotuves ir savo namų dekorui įsigyti keistų ornamentų ar neįprastų dekoracijų, bet gal vertėtų kažką sukurti savo rankomis?

Programėlėje „Creative Park“ ir svetainėje „Creative Park“ rasite daugybę šablonų, o su išmania „Canon“ belaidžių PIXMA spausdintuvų technologija galėsite patys pasigaminti nebrangių aksesuarų namams. Šiam mokomajam įrašui naudojome spausdintuvą „Canon PIXMA G6050“. Tai yra populiarus pasirinkimas namų biurui, bet taip pat jį galima naudoti visos šeimos spaudiniams ir juo galima puikiai spausdinti aukštos kokybės popierinių rankdarbių šablonus.

Programėlėje „Creative Park“ ir svetainėje rasite įvairių praktiškų ir akį traukiančių dekoracijų visiems jūsų namų kambariams. Pavyzdžiui, galite išspausdinti nuotraukos rėmelį, pasidaryti vazą arba bižuterijos dėžutę, kuriuos galėsite pastatyti ant tuščios lentynos ar palangės. Vaikų miegamąjį galite papuošti trimate vienaragio galva, spalvinga dinozaurų karusele, gyvūnų formos augimo diagrama – yra daugybė variantų jūsų kūrybingumui atskleisti.

Popierinė vienaragio sieninė skulptūra vaiko miegamajame.

Spausdinimas ir rankdarbiai – puikus būdas nuspalvinti namus mėgstamais daiktais.

Jums reikės:

1. Susipažinkite su projektu

Spausdintuvas „PIXMA G6050“ ir magnetinis fotopopierius šalia pjaustymo lentelės ir dinozaurų karuselės šablonų.

Programėlėje „Creative Park“ siūloma tiek šablonų, kad tikrai užteks sužadinti įkvėpimą.

„Creative Park“ turi daugybę namų dekoro idėjų arba galite atsisiųsti paprastą programėlę „Creative Park“„App Store“ arba „Google Play“. Jums reikia tik „Canon ID“ ir palaikomo „Canon“ spausdintuvo.

Programėlėje šablonai yra surūšiuoti instinktyviai pagal kategorijas, todėl lengva rasti ieškomą skyrių. Parinktis „Room décor“ (kambario dekoras), kurą rasite skiltyje „Category“ (kategorija), apima augalus, pakabinamas dekoracijas, sienų lipdukus, plakatus ir pakabinamas karuseles. Svetainėje „Creative Park“ yra skyrius „Home and Living“ (namai ir gyvenimo būdas), kuriame rasite kategorijas „Plants“ (augalai), „Ornaments/Accessories“ (ornamentai / priedai) ir „Hanging decoration“ (pakabinamos dekoracijos). Taip pat galite ieškoti naudodami įrankį „Search“ (ieškoti).

2. Atsisiųskite savo šabloną

Žmogus, naudojantis telefoną, kad galėtų belaidžiu būdu išspausdinti savo spausdintuvu „PIXMA G6050“.

Kai prijungsite programėlę „Creative Park“ prie savo „Canon PIXMA“ spausdintuvo, galėsite pasirinkti projektą ir išspausdinti jį per savo telefoną.

Radę patinkantį šabloną galite spustelėti šalia jo žvaigždutę, kad jis atsidurtų jūsų „Favourites“ (parankinių) meniu, arba spustelėti skirtuką „Edit“ (redaguoti), kad jį atsisiųstumėte. Atsisiuntimo metu bus paprašyta pasirinkti popieriaus formatą. Dirbdami su projektais, nepamirškite spustelėti „Save“ (įrašyti) (įrašyti elementai atsidurs meniu „Your Items“ (jūsų elementai)).

Kiekvienas šablonas turi aiškias instrukcijas, kuriomis galima vadovautis ekrane arba išsispausdinus jas ant paprasto popieriaus lapo.

3. Pasirinkite popierių

Vyras, dedantis popierių į ant virtuvės darbastalio stovintį spausdintuvą „Canon PIXMA G6050“.

Daugumai šablonų reikia matinio fotopopieriaus, bet yra ir projektų daugkartiniam lipniajam popieriui ir magnetiniam fotopopieriui.

Rankdarbių projektams idealiai tinka kokybiškas ir tvirtas matinis fotopopierius arba dvipusis matinis fotopopierius. Dažnai šablonams reikia daugiau nei vieno lapo – ypač sudėtingesnio projekto. „Canon PIXMA G6050“ galinis dėklas tinka įvairioms rankdarbių laikmenoms.

„Creative Park“ yra ir šablonų sieniniams lipdukams, kuriuos galima išspausdinti ant daugkartinio lipniojo fotopopieriaus, taip pat šaldytuvo magnetų projektų, kuriuos galima spausdinti ant magnetinio fotopopieriaus. Yra netgi lygintuvu užklijuojamoms plėvelėms skirtų šablonų šviesiems ir tamsiems audiniams. Programėlėje „Creative Park“ pažiūrėkite, kas siūloma prie parinkties „Recomendations by paper type“ (rekomendacijos pagal popieriaus rūšį), kurią rasite skirtuke „Category“ (kategorija).

4. Patikrinkite rašalo lygį ir spausdinkite

Užpildoma rašalinė spausdintuve „Canon PIXMA G6050“.

Dėl lengvų naudoti butelių bus lengva užpildyti „MegaTank Canon PIXMA G6050“ rašalines.

Jeigu spausdintuvą naudojate pirmą kartą, turite įsitikinti, kad jame yra rašalo. „Canon“ sistema „MegaTank“, kuri yra visuose PIXMA G serijos spausdintuvuose, buvo sukurta siekiant užtikrinti įspūdingai didelę išeigą ir mažą puslapio kainą, todėl galite kurti, kiek tik norite, ir nesibaiminti, kad pritrūks rašalo. Dėl priekyje įtaisytos rašalinės lengva pastebėti, kai rašalo lieka nedaug. Norėdami rašalinę papildyti, tiesiog atidarykite sklendę spausdintuvo priekyje ir į angą įkiškite atitinkamą rašalo butelį – rašalinei užsipildžius, rašalas automatiškai bus sustabdytas. Rašalines galite papildyti iškart, kai tik pastebite, kad rašalo mažėja.

Kitų tipų „Canon“ PIXMA rašaliniuose spausdintuvuose per sąrankos procesą įstatykite tinkamas kasetes.

Norėdami prijungti programėlę „Creative Park“ prie suderinamo „Canon PIXMA“ spausdintuvo, eikite į „Main Menu“ (pagrindinis meniu) ir per parinktį „Settings“ (nustatymai) pasirinkite „Add Printer“ (pridėti spausdintuvą). Kai patikrinsite rašalo lygį ir įdėsite tinkamo popieriaus, galėsite spausti mygtuką „Print“ (spausdinti).

5. Iškirpkite ir sulankstykite

Vyras kerpa oranžinio dinozauro paveikslėlį pakabinamai karuselei.

Šis dinozauro modelis buvo išspausdintas įvairiomis ryškiomis spalvomis. Kad jūsų kūriniai ilgai išliktų ryškūs ir spalvingi, nelaikykite jų ant saulės.

Vyras, tvirtinantis kojas oranžiniam popieriniam dinozaurui.

Naudodami pjaustymo kilimėlį ir žirkles arba rankdarbių peilį, kruopščiai išpjaukite įvairias formas ir sulenkite jas pagal instrukcijas.

Šiai daliai reikės nedrebančių rankų ir šiek tiek kantrybės – ypač sudėtingesniems šablonams. Paprastiems projektams pakaks aštrių žirklių, bet įmantrioms detalėms rekomenduojama naudoti rankdarbių peilį ir pjaustymo kilimėlį. Vadovaukitės šablono instrukcijomis, kad įsitikintumėte, kad lankstote ir lenkiate popierių tinkama kryptimi.

6. Suklijuokite arba kitaip sutvirtinkite

Žmogus, laikantis iš popieriaus padarytą dinozaurą šalia spausdintuvo „Canon PIXMA G6050“.

Tam tikrus šablonus galima tiesiog išlankstyti, kitiems reikia popieriaus klijų.

Jeigu dekoracija turi būti ne tik sulenkta, bet ir suklijuota, reikės tvirtų popieriaus klijų. Prieš tepdami klijus, sulenkite popierių ir padarykite kantą, kad rezultatas būtų dailesnis. Laukiant, kol klijai išdžius, gali būti naudinga korteles prilaikyti sąvaržėlėmis.

7. Raskite namuose tinkamiausią vietą

Popierinių dinozaurų karuselę vaiko miegamajame kabinantis vyras.

Kai jūsų popierinių rankdarbių projektas bus baigtas, galėsite jį parodyti pasauliui ir papuošti namus.

Dabar jūs pasiruošę pakabinti savo dekoraciją arba padėti ją svarbiausioje savo namų vietoje. Prie lubų dekoracijas galite prikabinti smeigtukais arba lengvesnes dekoracijas prie sienų galite priklijuoti daugkartiniais klijais. Kad spalvos išliktų ryškios, nedėkite dekoracijų ten, kur patenka ryškūs saulės spinduliai.

Įkvėpė šis projektas? Namų dekoro galimybės čia nesibaigia. Nuo kortelių ir kalendorių iki spaudinių ir plakatų – smagi ir intuityvi programėlė „Easy-PhotoPrint Editor“ leidžia jums atskleisti kūrybiškumą redaguojant mėgstamiausias nuotraukas. Papildykite nuotraukas tekstais ir žymomis, kurkite ir spausdinkite koliažus iš ypatingą progą primenančių nuotraukų arba išspausdinkite nuotraukų lipdukus ir pasidalykite jais su draugais.

„Canon PIXMA G6050“

„Canon PIXMA G6050“ – nebrangus ir efektyvus spausdinimo sprendimas. Jame yra „Canon MegaTank“ spausdinimo sistema – užpildomos rašalinės, kurias lengva papildyti ir nebrangu naudoti. Spausdinant nuotraukų kokybe, PIXMA G6050 rašalinės pakanka 2 200** aukštos kokybės nuotraukų. „Canon PIXMA G6050“ suderinamas su daugybe kūrybinių „Canon“ programėlių, įskaitant „Creative Park“, programėlę „Canon PRINT“ ir programėlę „Canon Easy-PhotoPrint Editor“. Be to, naudodami „PIXMA Cloud Link“ galite spausdinti nuotraukas iš debesijos paskyrų, pvz., „Google Photos“, „Facebook“ ir „Instagram“.

Autoriai: Claire Gillo ir Andrea Ball

* Jeigu jūsų spausdintuvas nėra palaikomas, žr. „Creative Park“ svetainę.
** Puslapių išeiga – tai numatoma vertė, nustatyta pasitelkus individualius „Canon“ bandymo metodus, naudojant ISO/IEC 29103 diagramos ir nepertraukiamo spausdinimo imitavimą su pakaitinėmis rašalinėmis po pradinės sąrankos.

Susiję straipsniai

 • KŪRYBIŠKAS SPAUSDINIMAS

  Rankų darbo stalo dekoracijos iš popieriaus

  Su „Creative Park“ sukurkite gražių stalo dekoracijų visoms progoms.

 • Rausvos ir žalios spalvų sieninis papuošimas, kurį sudaro tropiniai lapai, iškarpyti iš spalvoto popieriaus.

  KŪRYBIŠKAS SPAUSDINIMAS

  Paprasti biofiliniai papuošimai

  Derinkite gamtą ir dizainą, kad sukurtumėte atpalaiduojančią namų aplinką.

 • Nespalvoti vaikų ir šeimų spaudiniai, tinkleliu išdėstyti ant grindų.

  KŪRYBIŠKAS SPAUSDINIMAS

  Geriausi spaudinių demonstravimo patarimai

  Sužinokite, kaip pasinaudojant nuostabiais galerijos stiliaus šeimos nuotraukų spaudiniais pakeisti namus.

 • Demonstruokite šeimos akimirkas su nuotraukų kalendoriumi

  KŪRYBIŠKAS SPAUSDINIMAS

  Sukurkite nuotraukų kalendorių

  Pritaikykite ir susikurkite nuotraukų kalendorių, pilną brangių akimirkų.