KŪRYBIŠKAS SPAUSDINIMAS

Popierinis rankų darbo futbolo žaidimas paskatins neužsisėdėti

Praleiskite šią vasarą žaisdami su šeima ir išbandykite rankų darbo popierinius futbolo žaidimus su „Creative Park“.
Mergaitė kerpa šabloną, kad padarytų popierinį futbolo kamuolį.

Vasara jau atėjo ir, žinoma, tėvai suka galvas, kuo sudominti visą šeimą. Savo rankomis kurti žaidimai, kuriuos galima kartu kurti ir žaisti, yra tiesiog puikus pramogų šaltinis, o su „Canon Creative Park“ tai galima padaryti paprastai ir nebrangiai.

„Creative Park“ yra gausybė nemokamų, spalvingų popierinių rankdarbių užsiėmimų, kurie tik ir laukia, kada bus atrasti ir išspausdinti jūsų namų spausdintuvu.

Tinklaraštininkė Fariba Soetan gyvena su vyru ir trimis vaikais Londone ir rašo tinklaraštį Mixed.Up.Mama. Čia Fariba paaiškino, kaip ji panaudojo „Creative Park“ ir serijos „Canon PIXMA TS8350“ spausdintuvą, kad sukurtų praktišką sporto veiklą visai šeimai.

1. Išsirinkite įrangą ir šablonus

Prie stalo sėdinčios ir nešiojamąjį kompiuterį naudojančios dvi mergaitės.

Tinkamą „Creative Park“ šabloną ras bet kokių rankdarbių įgūdžių ir meistriškumo lygio žmonės.

Ant knygų lentynos šalia kambarinių augalų stovintis ir instrukcijas spausdinantis „Canon“ spausdintuvas.

Svarbu naudoti kokybišką popierių, kad kūriniai būtų pakankamai tvirti žaisti.

Visų pirma pasirinkite tvirto popieriaus savo žaidimui išspausdinti. „Canon“ matinis fotopopierius puikiai tinka rankdarbiams, nes jo matinė tekstūra idealiai tinka ryškiems paveikslėliams ir brėžiniams.

Šešerių, aštuonerių ir dešimties metų dukteris auginančios Faribos teigimu, labai svarbus popieriaus storis, kad karpiniai būtų tvirti ir neiširtų. Tokiam spausdinimui idealiai tinka serijos „Canon PIXMA TS8350“ įrenginiai, bet galima naudoti ir bet kurį kitą PIXMA spausdintuvą.

Faribos teigimu, futbolo žaidimų šablono pasirinkimas irgi gali tapti įdomiu užsiėmimu šeimai – prie kiekvieno jų parodyta, kiek laiko užtruks jį surinkti ir jo sudėtingumo lygis, kad galėtumėte nuspręsti, ar šablonas tinkamas jūsų vaikams.

„Mergaitėms išties patiko žvalgytis svetainėje į visus dalykus, kuriuos būtų galima padaryti“, pridūrė ji. „Jeigu tėvai naršo kartu su vaikais, tereikia atkreipti dėmesį, kiek laiko reikės kiekvienam šablonui ir koks jo sudėtingumo lygis.

„Pasirinkome krepšinio ir futbolo žaidimus iš dalies todėl, kad jie atrodė išties smagiai, bet taip pat dėl to, kad jų sudėtingumo lygis buvo tinkamas pirmam bandymui – kad suprastume, kaip juos reikia surinkti.“

2. Susikurkite minižaidimą

Aplink stalą susibūrusi šeima kuria popierinį futbolo kamuolį ir vartus.

„Creative Park“ popieriniai rankų darbo žaidimai turi pridedamas instrukcijas, kurios yra aiškios ir suprantamos.

Kartu kerpanti formas ir kurianti kažką iš popieriaus šeima.

Įtraukite į popierinių rankdarbių kūrybą visą šeimą, kad tėvai galėtų padėti įveikti sudėtingesnes dalis.

Naudodami programėlę „Creative Park“ arba atsisiųsdami iš „Creative Park“ svetainės kompiuteryje galite pasirinkti mėgstamą popieriaus kūrinio dizainą ir išspausdinti savo namų spausdintuvu, o jau tada pradėti didįjį konstravimo darbą.

Jūsų kūrybinei komandai tereikės žirklių, klijų, liniuotės lenkimams ir seno šratinuko bei žaidimo instrukcijų. Tada pradėkite ir tiesiog sekite nurodytomis kirpimo, lenkimo linijomis ir klijavimo taškais.

Dvi mergaitės, klijuojančios taikinius ant popierinių futbolo vartų.

„Mano vaikai išties yra labai kūrybiški, o šie žaidimai yra puikus būdas patenkinti jų poreikį kurti“, sakė Fariba.

Dvi mergaitės rodo savo popierinius rankdarbius futbolo tema.

Atraskite popierinius rankų darbo žaidimus šeimai, kuriuos bus smagu ne tik kurti, bet ir žaisti – pasiekimo jausmui pabaigus savo popierinį rankdarbį gali prilygti tik smagumas su juo žaisti.

Paskirstykite užduotis, kad kiekvienas galėtų dalyvauti. „Išspausdinti žaidimai buvo išties labai ryškūs, o instrukcijos – labai paprastos“, sakė Fariba. „Mergaitėms patiko, kad jos galėjo iškirpti visas formas, ir sudėtingumo lygis buvo tinkamas, nes turiu tris skirtingo amžiaus ir skirtingų karpymo gebėjimų mergaites. Sudėtingesnis buvo vienas kamuolys, todėl čia jau išties pasistengė mano dešimtmetė. Buvo ir didesnių dalių vartų tinklui, kurias galėjo iškirpti mano šešiametė.

„Labai pravertė tai, kad visi turėjome bendrą užduotį, kurią darydami galėjome pasiplepėti. Tai reiškia, kad kiekvienas galėjo prisidėti, todėl visiems buvo įdomu. Be to, nebuvo jokių ginčų, kas ką daro!“

3. Surenkite savo turnyrą

Popierinį futbolo kamuolį besiruošianti mesti mergaitė.

„Kai viską užbaigėme, padarėme pertraukėlę, užkandome, pailsėjome, o tada grįžome žaisti“, sakė Fariba.

Šalia ant sienos prikabinto popierinio taikinio stovinti mergaitė džiaugiasi iškėlusi į viršų rankas.

Ji muša ir įmuša! Labai smagu žaisti su savo paties pasidarytu daiktu ar žaidimu.

Baigus konstruoti, laikas pradėti žaisti! Galbūt reikėtų pakviesti draugų, kurie sektų rezultatą, arba netgi vesti rezultatų suvestines kaip tikrame turnyre?

„Creative Park“ yra daugybė ir kitų popierinių šablonų, kurie puikiai tinka meno dirbiniams ar savadarbiams sporto turnyrams – nuo fotobūdelės dekoracijų ir plakatų žaidėjams ir komandos nariams padrąsinti iki šventinių kepurėlių ir megafonų komandos dvasiai sukurti.

Žaisdami su kažkuo, kas padaryta savo rankomis, vaikai gali jausti papildomą pasiekimo jausmą, be to, taip jie įgyja naudingų praktinių įgūdžių. „Mergaitėms išties patinka dažyti, klijuoti ir spalvinti, todėl tai, kad po to jos dar turėjo kuo žaisti, yra puiki papildoma nauda“, sakė Fariba. „Čia tiek daug naudingų dalykų: motorikai lavinti, žinoma, naudingas kirpimas, o vien matydamos kažką, ką sukūrė pačios, jos įgyja daugiau pasitikėjimo savo jėgomis.

„Mano vyresnioji labai džiaugėsi sukūrusi įmantrų trimatį objektą, pvz., kamuolį, nes ji pati jį iškirpo ir surinko. Jai buvo labai smagu mėtyti jį į taikinį.“

4. Skirkite tam visą dieną

Aplink fotoaparatą susibūrusi ir nuotraukas žiūrinti šeima.

Tokie kaip Faribos popieriniai projektai – nebrangus būdas rasti ištisas valandas trunkantį linksmą užsiėmimą visai šeimai per vasaros atostogas. „Pasižymėjome, ką norėsime daryti kitą kartą“, sakė Fariba. „Jei šeštadienį turėsime porą valandų arba jei lis, būtent tai bandysime sukonstruoti.“

Trys mergaitės spardo futbolo kamuolį savo sode.

Kai būsite pasigaminę popierinių žaidimų ir juos pažaidę, galbūt vertėtų išeiti į lauką ir išbandyti tikrą žaidimą.

Nesvarbu, ar kuriate popierinius rankdarbius savaitgalį ar per mokyklos atostogas, puiki idėja skirti savo projektui visą dieną ir praturtinti ją pertraukėlės užkandžiais ar popieriniu trofėjumi nugalėtojui. Galbūt vertėtų šią pramogą įamžinti fotografijose ir kartu žaidžiant.

O tie šeimos nariai, kurie išties mėgsta kurti, galėtų suasmeninti popieriaus iškarpas, ypač, jei nori jas pasilikti vėlesniam laikui.

„Futbolo taikinys iki šiol kabo pas mus ant senos“, sakė Fariba. „Laikas nuo laiko mergaitės susiranda kamuolius ir ekspromtu pažaidžia. Šiame futbolo žaidime vartininkas yra pavaizduotas kaip siluetas, bet vaikai galėtų nupiešti jam veidą arba iškirpti kitokią aprangą. Galima tiek daug nuveikti.“

Jei jūsų šeimai reikia kūrybinių rankdarbių įkvėpimo arba tiesiog norite kažką pasigaminti ir nuveikti ne prie ekrano, daug smagių „Creative Park“ šablonų laukia, kada juos atrasite ir sukonstruosite.

Autorė: Lorna Dockerill

Susiję gaminiai

Susiję straipsniai

 • get-inspired-paper-cutting-1

  KŪRYBIŠKAS SPAUSDINIMAS

  Įsisąmoninantis būdas pakeisti savo namus: atraskite popieriaus rankdarbių meną

  Menininkė ir popieriaus rankdarbių meistrė Aimee Graham pasidalina savo išsamiu vadovu, kaip sukurti akį traukiančių kūrinių iš popieriaus karpinių.

 • A tablet showing the Creative Park app next to personalised cards and a party garland.

  SPAUSDINIMAS IR RANKDARBIAI

  Spaudiniai jūsų šventei

  Įgyvendinkite savo šventės planus su programėle „Creative Park“.

 • SPAUSDINIMAS IR RANKDARBIAI

  Atraskite šimtus nemokamų, linksmų popierinių rankdarbių projektų

  Naudokite „Creative Park“ nemokamą ir dinamišką popierinių rankdarbių pasiūlą, kad jūsų vaikai turėtų įdomios veiklos visą dieną.

 • SPAUSDINIMAS IR RANKDARBIAI

  Programėlė „Creative Park“

  Programėlėje „Creative Park“ rasite daugybę smagių rankdarbių projektų.