KŪRYBIŠKAS SPAUSDINIMAS

Išsispausdinkite nuosavą smagų šeimos lobio paieškos nuotykį

Gana nuobodžiauti! Sužinokite, kaip naudodamiesi PIXMA spausdintuvu ir vaizduote galite sukurti jaudinantį nuotykį.
Ant stalo stovintis „Canon PIXMA“, šalia kurio yra išlankstytos popierinės dėžutės ir ranka pieštas žemėlapis.

Nereikia niekur toli keliauti, kad galėtumėte patirti smagių nuotykių. Vaikai mėgsta žaisti – ypač, jei žaidimo pabaigoje laukia gardėsis. Pasitelkę kūrybiškumą ir naudodamiesi „Creative Park“ rankdarbių dizainais, savo Canon spausdintuvu ir dvipusiu matiniu fotopopieriumi galite lengvai susikurti mažą nuotykių žygį namuose – tai gali būti lobių žemėlapis, vedantis prie paslėptų šokolado monetų, arba nuotykių žemėlapis su įvairiais iššūkiais.

Kai nuspręsite, kurioje vietoje bus jūsų iššūkis, galite išspausdinti žemėlapius ir pasidalyti jais su šeima ir draugais, o tada pasigaminti gardėsiais užpildytas lobių skryneles ir paslėpti jas savo sode ar vietos parke. Tai puikus pasirinkimas gimtadieniams ar susibūrimams, taip pat geras būdas užimti vaikus per jų vasaros atostogas. Be to, tai smagus spausdinimo projektas, kuriame gali dalyvauti visa šeima, ir jį visą galima įveikti septyniais lengvais žingsniais.

1. Susikurkite žemėlapį

Dvi mergaitės spalvina žemėlapį ant stalo su PIXMA spausdintuvu.

Tegul vaikai padeda kurti žemėlapį. Jeigu jie dar gana maži, juodu rašikliu nubrėžkite kontūrus, kuriuos jie galės nuspalvinti rašikliais ir pieštukais.

Kai nuspręsite, kur rengsite savo lobio paiešką, turėsite sukurti tos vietos žemėlapį. Nesijaudinkite, kad jis nebus tikroviškas, nes jį turi būti lengva naudoti vaikams. Pasistenkite įtraukti tam tikrus lengvai vaikų atpažįstamus objektus – galbūt šiltnamį sode ar išskirtinį medį vietos parke. Pasirūpinkite, kad netrūktų ir spalvų – žemėlapis turi atrodyti patraukliai.

2. Kopijuokite ir spausdinkite

Virš stalo palinkusi mergaitė nori paspausti mygtukus spausdintuvo PIXMA jutikliniame ekrane.

„Canon PIXMA“ spausdintuvai, pvz., serijos „PIXMA TS8350“, turi kopijavimo funkciją, todėl lengva pasidaryti savo žemėlapio kopijų.

Mama rodo savo dukterims jų nuspalvintą spausdinamą žemėlapį.

Jei norite, galite sukurti skaitmeninę savo žemėlapio versiją – pasirinkite ne „Kopijuoti“, bet „Nuskaityti“. Tada jį galėsite perkelti į savo kompiuterį ir tiesiogiai į savo išmanųjį telefoną su programėle „Canon PRINT“ ir pasidalyti su draugais ir šeima el. paštu, kad jie galėtų ateiti pasiruošę prisijungti prie nuotykių.

Gali būti, kad reikės daugiau nei vieno žemėlapio, ypač, jei jį kuriate šventei. Gerai yra tai, kad „Canon“ spausdintuvu, pvz., iš „Canon PIXMA TS8350“ serijos, galite lengvai nukopijuoti ir išspausdinti tiek žemėlapio versijų, kiek tik jų reikia. Tiesiog padėkite žemėlapį ant skaitytuvo, įdėkite popieriaus, jutikliniame ekrane spustelėkite Kopijuoti ir vadovaukitės pranešimais ekrane. Tik nepamirškite spausdinimo nustatymuose pasirinkti tinkamo laikmenos tipo, čia mes naudojome matinį fotopopierių.

3. Naudokite programėlę „Creative Park“

Asmuo, telefone naudojantis programėlę „Creative Park“, kad galėtų išspausdinti.

Visi šablonai programėlėje „Creative Park“ turi atskiras išspausdinamas instrukcijas, kurias galima atsisiųsti.

Išspausdinę žemėlapius galite pradėti darytis lobių skryneles, ir nėra geresnės vietos joms rasti nei „Canon Creative Park“. Galite naudoti versiją kompiuteriui arba, kad būtų išties paprasta, specialią programėlę „Creative Park“1, kurią rasite „App Store“ ir „Google Play“. Kai ją atsisiųsite, turėsite susikurti paskyrą, jei dar neturite, bet ji yra nemokama ir galėsite joje rasti šimtus kūrybinių šablonų ir idėjų, kuriuos galėsite išspausdinti savo „Canon“ spausdintuvu. Norėdami rasti tinkamų lobių skrynelių, tiesiog atlikite greitą dėžutės (angl. „box“) paiešką ir išsirinkite jums patikusią! Šios dienos temai pasirinkome kelias dėžutes, įskaitant kubą su lapais ir lobio skrynios tipo dizainą.

4. Išspausdinkite rankdarbių dizainą

Dvi mergaitės nekantriai pasilenkusios žiūri, kaip iš „Canon PIXMA“ spausdintuvo lenda spausdinamos popierinės dėžutės dizainas.

Paprastai prijungiami „Canon PIXMA“ spausdintuvai nepaprastai palengvina spausdinimą programėle „Creative Park“.

„Canon“ spausdintuvai, pvz., iš serijos „PIXMA TS8350“, prijungiami belaidžiu būdu, todėl lengva išspausdinti pasirinktą šabloną tiesiai iš programėlės. Ekrano apačioje kairėje pusėje pamatysite spausdintuvo piktogramą, bakstelėkite ją, ir programėlė „Canon PRINT“ jus palydės per spausdinimo procesą – nuo popieriaus formato pasirinkimo iki naudojamos laikmenos tipo. Kai atliksite šiuos veiksmus, programėlė „Creative Park“ belaidžiu ryšiu perduos informaciją spausdintuvui ir jis pradės spausdinti.

5. Pasigaminkite lobių skryneles

Žirklėmis lapų dizaino dėžutę kerpantis asmuo.

Vadovaujantis paprastomis instrukcijomis galima lengvai ir greitai pasidaryti „Creative Park“ skryneles ir dėžutes.

Motina su mažomis dukromis lanksto ir klijuoja popierines dėžutes.

Kai baigsite karpyti, vaikai gali lankstyti ir klijuoti, todėl tai gali tapti smagiais rankdarbiais prieš pradedant nuotykius lauke.

Kai išspausdinsite lobių skrynelių dizainą, prasidės smagioji jų surinkimo dalis. Visų pirma jas reikės iškirpti – tai turėtų padaryti vienas iš tėvų, bet jei turite vaikams pritaikytas žirkles, galite tai leisti padaryti ir mažiesiems. Tam tikri projektai tiesiog atitinkamai sulankstomi, kitiems gali prireikti rankdarbių klijų, bet daugumai tereikia kelių lenkimų skrynelei suformuoti. Nepamirškite, kad programėlėje „Creative Park“ yra pateikiamos lengvos ir išsamios instrukcijos, kuriomis galite vadovautis.

6. Sudėkite savo prizus ir paslėpkite lobių skryneles

Auksinės šokoladinės monetos sudėtos į popierinę dėžutę. Šalia dėžutės yra spalvotas ranka pieštas žemėlapis.

Kodėl pagamintų lobių skrynelių neužpildžius mažais siurprizais? Tai bus puikus atpildas po nuotykio lauke.

Popierinė dėžutė su lapų raštais šalia augalų vazonų sode.

Kai lobių skrynelės jau baigtos, laikas jas paslėpti sode – nepamirškite jų padėti žemiau, kad jas galėtų pasiekti ir mažos rankutės.

Kai lobių skrynelės jau bus pagamintos – ir jūsų vaikai jau greičiausiai nekantriai šokinės iš džiaugsmo – bus laikas jas užpildyti ir paslėpti sode ar vietos parke, kad galėtų prasidėti lobio medžioklė. Pasistenkite tai padaryti nestebimi smalsių akučių. Kai visos dėžutės bus savo vietose, pažymėkite žemėlapiuose, kur galėtų būti paslėptas lobis.

7. Laikas ieškoti lobio!

Mama su jaunomis dukromis žiūri į lobių žemėlapį dideliame sode.

Čia smagioji dalis! Žiūrėkite, kaip vaikai seka jūsų padarytais žemėlapiais, kad atrastų skrynias ir jose slypintį lobį.

Iš augalo vazono popierinę lobių skrynelę imanti mergaitė.

Ir štai – įdomi veikla bet kokiai dienai praturtinti ir išvilioti vaikus į gryną orą.

Čiupkite žemėlapius ir padėkite vaikams orientuotis, kol jie suseks ir atras lobių skryneles ir dėžutes. Ir būtinai turėkite su savimi „Canon“ fotoaparatą, kad įamžintumėte įsimintinas akimirkas, kuriomis vėliau galėsite pasidalyti!

Autorius: Phil Hall

  1. Informacijos apie palaikomus „Canon“ rašalinių spausdintuvų modelius ieškokite šiame žiniatinklio puslapyje.

Susiję gaminiai

Susiję straipsniai