Išlaisvinkite savo kūrybinį potencialą

Galingas, universalus ir jautrus fotoaparatas jūsų kūrybiškumui atskleisti. „EOS 80D“ pasižymi puikiomis sporto, portretų, kraštovaizdžio, gatvės, kelionių ir prietemos fotografijomis. Taip pat juo galima rimtai filmuoti, nes novatoriškos technologijas padeda pasiekti stulbinamų rezultatų bet kokioje situacijoje.

0%
  Whats in the box

  Peržiūrėti filmą

  Jautrus fotoaparatas, galintis pasivyti veiksmą

   

  EOS 80D

  Tyrinėkite naujas fotografijos sritis

  Instinktyviai reaguokite į akimirką ir paprastai fiksuokite sparčiai besirutuliojantį sporto ar laukinės gamtos veiksmą su didelio našumo AF sistema, daugiausiai 7 k./s nepertraukiamo fotografavimo greičiu ir pritaikomais valdikliais.

  EOS 80D

  45 vien kryželio tipo taškų AF sistema

  Fiksuokite sekundės dalimis kintantį sporto veiksmą itin ryškiuose vaizduose net šviečiant prožektoriams su labai jautria ir tikslia automatinio fokusavimo sistema, veikiančia sudėtingomis apšvietimo sąlygomis net iki -3 EV.  Dėl 45 vien kryželio tipo AF sistemos turite laisvės rinktis AF tašką ar sritį, tinkamą pagal jūsų kompoziciją, su ja pasiekiamas didesnis tikslumas ir platesnės fokusavimo srities kontrolė, kad gautumėte stulbinančius rezultatus, kurioje kadro vietoje bebūtų jūsų objektas.

  7 k./s nepertraukiamas fotografavimas

  Suteikite sau geriausią galimybę fiksuoti greitai prabėgančias akimirkas: pasiekiama daugiausiai 7 k./s nepertraukiamo fotografavimo sparta, pasirinkus pilną raišką. Puikiai tinkama spontaniškiems sporto ir laukinės gamtos kadrams.

  0%
   EOS 80D

   27 su f/8 suderinami AF taškai

   Ir toliau fotografuokite ryškius vaizdus, naudodami automatinio fokusavimo sistemą, kai naudojate skirtingus objektyvų derinius ir ilgintuvus, dėl 27 AF taškų, palaikančių fokusavimą su f/8 diafragma.

   Tinkinami valdikliai

   Mėgaukitės vidutinės klasės EOS įrenginio valdymu ir lankstumu: su pritaikomais valdikliais, viršutiniu LCD skydeliu ir „Live View“ rodiniu galite paprastai peržiūrėti nuostatas ir sparčiai pritaikyti fotoaparatą pagal savo poreikius.

   EOS 80D

   Stulbinanti nuotraukų ir filmų kokybė įvairiomis sąlygomis

   Užfiksuokite tokia kokybe, kokios nusipelno jūsų kūrybingumas. EOS 80D teikia stulbinančius vaizdus įvairiomis apšvietimo sąlygomis, kuriuose pilna detalių, spalvų ir atmosferos, ir kurie yra išsyk parengti redaguoti ir rodyti – tai pasiekiama su 24,2 megapikselių APS-C CMOS jutikliu ir DIGIC 6 procesoriumi.

   EOS 80D

   7 560 pikselių RGB + IR matavimo jutiklis

   Džiaukitės tikslia ir nuoseklia ekspozicija daugelyje įvairių situacijų dėl 7 560 pikselių RGB + IR matavimo jutiklio, kuris aptinka ir infraraudonųjų spindulių, ir matomą šviesą.

   EOS 80D
   EOS 80D

   Natūralios prieblandos kadrai

   Fiksuokite natūralias atmosferines nuotraukas blėstant šviesai su dideliu ISO jautrumo diapazonu – ISO 100–16 000 (H: 25 600), kuris sumažina blykstės poreikį ir suteikia lankstumo rinktis trumpesnį išlaikymą.

   Mirgėjimo aptikimas

   Mirgėjimo aptikimas užtikrina nuoseklią ekspoziciją ir spalvas, fotografuojant nepertraukiamas sekas šviečiant mirgančiai dirbtinei šviesai.

   0%

    Viskas, ko reikia, kad išlaikytumėte kontrolę ir plėtotumėte savo fotografiją

    Išmanusis vaizdo ieškiklis

    Matykite viską iki pat kadro krašto, kai fotografavimo nuostatos parodomos akimirksniu, naudodami išmanųjį vaizdo ieškiklį su maždaug 100 % kadro aprėptimi. Fotografuokite taktiškiau 3 k./s tylaus nepertraukiamo fotografavimo režimu.

    EOS 80D
    EOS 80D

    Kintamo kampo LCD su „Live View“

    Tyrinėkite kūrybingus fotografavimo kampus ir mėgaukitės intuityviu valdymu, naudodami 7,7 cm kintamo kampo jutiklinį ekraną „Clear View LCD II“. Komponuokite ir fotografuokite veiksmą iš skirtingo matymo taško dėl „Live View“ nepertraukiamo fotografavimo, naudojant „Dual Pixel CMOS AF“ 5 k./s sparta.

    Įtaisytasis „Speedlite“ siųstuvas

    Tyrinėkite kūrybišką apšvietimą, naudodami „Canon Speedlite“ blykstes atskirai nuo fotoaparato – jas valdyti galite į EOS 80D integruotu „Speedlite“ siųstuvu.

    EOS 80D
    EOS 80D

    EOS sistema

    Tyrinėkite naujas kūrybines galimybes su išplėstine EF objektyvų ir priedų EOS sistema.

    Puikus pasirinkimas kūrybinei videografijai

    Kurkite profesionalius filmus su galinga sistema „Dual Pixel CMOS AF“, kuri teikia universalią automatinio fokusavimo sistemą tiksliam fokusavimo sekimui ir sklandžiam fokusavimo perkėlimui.

    Kūrybinis fokusavimo valdymas

    EOS 80D

    Kūrybinis fokusavimo valdymas

    Kadangi galite valdyti „Dual Pixel CMOS AF“ jautrumą ir spartą filmuodami, fokusavimą galite pritaikyti pagal filmuojamą situaciją ir kurti lėto, natūralaus greičio ar spartaus veiksmo įspūdį filme.

    Žiūrėti vaizdo įrašą

    Sklandūs 60p filmai

    EOS 80D

    Sklandūs 60p filmai

    Filmuokite kinematografiškus „Full HD“ 60p filmus su „Dual Pixel CMOS AF“ ir galimybe fiksuoti sklandžias veiksmo sekas arba sulėtinto veiksmo efektus.

    Žiūrėti vaizdo įrašą

    Kūrybiniai efektai fotoaparate

    EOS 80D

    Kūrybiniai efektai fotoaparate

    Išgaukite aukščiausios kokybės specialiuosius efektus fotoaparate su tokiomis funkcijomis, kaip laiko slinkties filmas, su kuria galite paprastai fiksuoti kadrų seriją filmo sekai, vaizduojančiai laiko tėkmę, ir HDR, kuri fiksuoja platesnę tonų gamą labai kontrastingo apšvietimo situacijose, kai fotografuojami du besikaitaliojantys skirtingos ekspozicijos kadrai. Naudodami kūrybinius filtrus fiksuokite unikalios išvaizdos ir pojūčio filmus, tokius, kaip seni filmai, dramatiškas nespalvotas vaizdas, sapno ir miniatiūros efektas.

    Žiūrėti vaizdo įrašą

    EOS 80D

    EOS 80D

    Profesionali garso kokybė
    Mėgaukitės visapusišku garso lygio valdymu per fotoaparato meniu ir fiksuokite profesionalios kokybės garsą, pasitelkę ausinių ir mikrofono įvadus.

    Visų failų formatų pasirinkimas
    Įrašykite MP4 ir MOV formatų failus įvairiais kadrų dažniais ir su įvairiais kodekais, kad galėtumėte paprastai redaguoti ir saugoti.

    EOS 80D

    Galingas derinys filmams

    Jei ieškote geriausio sprendimo filmavimui, suderinkite EOS 80D su lanksčiu, didelio našumo EF-S 18-135mm f/3.5-5.6 IS USM, kuriame įrengta „Nano USM“, teikiančiu sklandų, tylų fokusavimą filmuojant ir itin spartų AF fotografuojant. Juos suderinkite su pasirenkamu „Power Zoom Adapter PZ-E1“, kad galėtumėte tiksliai valdyti keičiamą mastelį filmuodami.

    Valdykite ir dalinkitės belaidžiu būdu

    EOS 80D

    Valdykite ir dalinkitės belaidžiu būdu

    Fiksuokite nuotraukas ir filmus belaidžiu būdu iš suderinamo išmaniojo įrenginio su realiojo laiko veiksmo vaizdu ir galimybe valdyti nuostatas. Naudodami nemokamą programėlę „Canon Camera Connect“ sparčiai įvertinkite ir perduokite pilnos raiškos Jpeg ir MP4 formato filmus į suderinamus išmaniuosius įrenginius paprastam dalinimuisi keliaujant.

    Žiūrėti vaizdo įrašą

    Greitas NFC ryšys

    EOS 80D

    Greitas NFC ryšys

    Akimirksniu prijunkite fotoaparatą prie suderinamų įrenginių su „Android“* vos vienu prilietimu – tai pasiekiama su NFC technologija. Paprastai prisijunkite per „Wi-Fi“ raktą iš kitų įrenginių. * Naudojant su suderinamais įrenginiais su „Android“

    Tiesioginis dalijimasis

    EOS 80D

    Tiesioginis dalijimasis

    Tiesiogiai dalinkitės vaizdais iš fotoaparato socialiniuose tinkluose ir debesijos paslaugose, pvz., „irista“, naudodami namų „Wi-Fi“ tinklą, arba spausdinkite belaidžiu būdu suderinamu spausdintuvu. Dalijimasis tarp fotoaparatų taip pat galimas, naudojant suderinamus įrenginius.

    „Canon Connect Station“

    EOS 80D

    „Canon Connect Station“

    Tiesiog prilieskite EOS 80D per NFC prie „Connect Station“, jei norite paprastai saugoti savo nuotraukas ir filmus ar jais dalintis su kitais per HDTV, socialinius tinklus ar internetinius albumus.

    Programinė įranga „EOS Utility“

    EOS 80D

    Programinė įranga „EOS Utility“

    Prisijunkite prie fotoaparato iš asmeninio kompiuterio ar „Mac“, kur bebūtumėte, ir mėgaukitės paprastu vaizdų perdavimu ir nuotoliniu valdymu, naudodami pridedamą programinę įrangą „EOS Utility“.

    Programėlė „Canon Photo Companion“

    Programėlė „Canon Photo Companion“

    Geriausia priemonė bet kokiam pasakotojui – mūsų programėlė „Photo Companion“ suteikia galimybę pasiekti asmeniškai pritaikytas ekspertų žinias ir turinį tada, kai jo reikia labiausiai–, tad galite išties įkvėpti savo istorijoms gyvybės.

    Sužinokite daugiau

    Atsisiųskite programėlę „Canon Photo Companion“ iš „iTunes“
    Atsisiųskite programėlę „Canon Photo Companion“ sistemai „Android“

    Techniniai duomenys

    f1_8-2_8

    Darykite puikios kokybės, itin detalias nuotraukas.

    1.0 tipo CMOS piktograma

    Galingas DIGIC vaizdų apdorojimas jautriam veikimui ir tikslioms spalvoms.

    DIGIC 7

    Užfiksuokite visą veiksmą su didžiausia 7 k./s fotografavimo sparta

    „Full HD“ 60p

    Sufokusuokite ir sekite šiuos objektus bet kurioje kadro vietoje

    vari-angle_KF

    Fotografuokite iš viršaus ir iš apačios.

    EOS_movie_KF

    Darykite vaizdo įrašus iki 1080p raiška ir 60 k./s sparta.

    Dual Pixel AF

    Mėgaukitės sklandžiu ir nuosekliu fokusavimu darydami vaizdo įrašus ir nuotraukas tiesioginės peržiūros režimu.

    Wi-Fi NFC

    Paprastai prisijunkite ir dalykitės

    inteligent viewfinder

    Fotografuodami matykite fotografavimo ir fokusavimo informaciją virš objekto

    Awards

    EISA Awards 2016

    Rekomenduojame jums