Canon EF-S 10-18mm f/4.5-5.6 IS STM

Tinka fotoaparatams „APS-C EOS“*, taip pat neveidrodiniams, naudojant EF-EOS „M Mount“ adapterį *Išskyrus fotoaparatus „EOS 10D“, „EOS D60“, „EOS D30“

Su ypač plataus kampo EF-S artinančiu objektyvu į kadrą galėsite sutalpinti daugiau

Kompaktiškos ir lengvos, kelionėms sukurtos konstrukcijos ypač plataus kampo artinantis objektyvas į kadrą sutalpina daugiau, todėl kraštovaizdžiai, miesto panoramos ir dangaus vaizdai atrodo dar įspūdingiau. Galite netgi neatsitraukdami plačiai fotografuoti interjerą ir architektūrą.


Objektyvas „EF-S 10-18mm f/4.5-5.6 IS STM“ puikiai tinka

Daugiau galimybių su kiekvienu kadru, kiekvieną kartą.

Jei norite išplėsti savo fotografijos galimybes, natūralus jūsų rinkinio papildymas turėtų būti „EF-S 10–18 mm f/4.5-5.6 IS STM“. 10–18 mm diapazonas suteikia ypač plačią perspektyvą, todėl galima fotografuoti įspūdingą architektūrą ir plačius kraštovaizdžius. Standartinio rinkinio objektyvai paprastai aprėpia 18–55 mm, ir tai yra naudinga bendresnio pobūdžio fotografijai.

Plačiausių standartinio rinkinio objektyvo nuostatų ir plačiausios 10 mm nuostatos objektyve EF-S 10–18 mm f/4.5-5.6 IS STM palyginimas

Sklandžiai ir tyliai

Kurkite kokybiškus atostogų filmus su šia beveik visiškai tylia STM technologija. Žingsninis variklis padeda stabiliai ir tyliai nepertraukiamai fokusuoti, todėl garso įraše bus girdimi tik aplinkos garsai ir jokio fokusavimo variklio triukšmo.

Neleiskite judesiui sugadinti akimirkos

Filmuojant kasdienius įvykius ar fotografuojant prietemoje objektyvo „EF-S 10–18 mm f/4.5-5.6 IS STM“ vaizdo stabilizatoriaus (IS) technologija yra kaip tik tai, ko reikia, kad būtų kompensuotas fotoaparato drebėjimas ir galėtumėte iškart įamžinti tobulą momentą.

Nuo spindesio apsauganti technologija

Sutelkite visą dėmesį į kraštovaizdžio nuotraukų išvaizdą, nes jums nebereikės jaudintis dėl saulės – tuo pasirūpins „Super Spectra“ danga. Tai reiškia, kad nebereikia jaudintis dėl nepageidaujamų spalvų rutulių ar mažo kontrasto sričių, todėl galite fotografuoti laisviau ir daugiau dėmesio skirti gražiam vaizdui.

Techniniai duomenys

Priedai

Daugiau galimybių su jūsų fotoaparatu

Su „EF-S 10–18 mm f/4.5-5.6 IS STM“ galite pasiekti daugiau. Pažiūrėkite, kaip kiti šio diapazono objektyvai leidžia išplėsti savo kūrybiškumą.