Canon EF 85mm f/1.8 USM

EF 85mm f/1.8 USM

Dėl trumpo teleobjektyvinio židinio nuotolio, didelės maksimalios diafragmos ir spartaus automatinio fokusavimo funkcijos EF 85 mm f/1,8 USM yra puikus objektyvas visiems fotografams, darantiems portretus.

Pranašumai

  • Sparti f/1,8 diafragma
  • Trumpas / vidutinio ilgio teleobjektyvas
  • Ultragarsinis fokusavimo variklis su visiškai rankinio fokusavimo funkcija
  • 85 cm artimiausias fokusavimo atstumas
  • Filtro dydis – 58 mm
  • „Super Spectra“ danga sumažina šešėlius ir blyksnius

Ypatybės išsamiai

Pažvelkite įdėmiau į Canon EF 85mm f/1.8 USM

Praktiškas ir lengvas nešioti teleobjektyvas


EF 85 mm f/1,8 USM ryškiai ir aiškiai atkuria vaizdus visame diafragmos diapazone. Beveik žiedinė diafragma nesufokusuotoms vietoms suteikia daugiau švelnumo ir vientisumo ir išskiria fokusuojamus objektus iš sulieto fono. Fokusuojant objektyvas naudoja nesisukantį priekinį elementą, todėl galima pritaikyti specialius filtrus (pavyzdžiui, poliarizatorius ir laipsninius filtrus).

Didelė f/1,8 diafragma


Dėl didelė maksimalios f/1,8 diafragmos galima fotografuoti nuo rankos sudėtingomis prietemos sąlygomis, taip pat apriboti lauko gylį ir išgauti kūrybiškus efektus.

Suglaudinta perspektyva fotografuojant veidus


Trumpas teleobjektyvo židinio nuotolis šiek tiek suglaudina perspektyvą, taigi sušvelnina itin ryškius veido bruožus ir išgauna akiai malonų rezultatą.

Ultragarsinis fokusavimas


Žiedinio tipo ultragarsinis variklis itin sparčiai ir beveik be garso valdo automatinį fokusavimą. Puikūs sukamieji reguliavimo žiedai užtikrina, kad fokusuotės taškas bus pasiektas tiksliai, nepereksponuojant. Be to, dėl nuolatinio rankinio valdymo pirmumo fokusuotę galima reguliuoti neišėjus iš AF režimo.

„Super Spectra“ danga


„Super Spectra“ danga užtikrina tikslų spalvų balansą ir padidina kontrastą. Ji taip pat sumažina blyksnius ir šešėlius – įprastą problemą, kurią sukelia nuo fotoaparato jutiklio atspindima šviesa.

Integruojamas su E-TTL II blykstės veikimo aprėpties matavimo funkcija


Objektyvas perduoda informaciją apie atstumą į suderinamą EOS fotoaparato E-TTL II blykstės sistemą ir taip užtikrina optimalų blykstės matavimą.

Gaminio specifikacijos

Sužinokite daugiau apie „Canon EF 85mm f/1.8 USM“, jo funkcijas ir pajėgumus.

Pavyzdžių galerija

Peržiūrėti galeriją

Related Products

Plačiakampiai objektyvai

Mūsų siūlomi plačiakampiai objektyvai suteikia galimybę fotografuoti platesniu regos lauku ir daugiau sutalpinti kadre.