DSLR skirti objektyvai

Canon EF-S 18-135mm f/3.5-5.6 IS USM

Ypač universalus artinantis objektyvas su „Nano USM“ technologija itin greitam veiksmui fotografuoti ir vaizdo įrašams filmuoti.

EF-S 18-135mm plačiakampis keičiamo mastelio objektyvas su įrengta novatoriška „Nano USM“ technologija

Universalus EF-S objektyvas, pranokstantis savo alternatyvas ir fotografuojant, ir filmuojant
Džiaukitės itin universaliu objektyvu, kuris neabejotinai taps būtinu jūsų įrangos krepšio elementu, labai kokybiškai veikiančiu fotografuojant ir filmuojant dėl naujosios „Nano USM“ technologijos. Dėl EF-S 18-135mm f/3.5-5.6 IS USM greičio ir sklandaus fokusavimo gaunami stulbinantys spontaniški kadrai, o tylus variklis užtikrina, kad filmų garso takelių neblaškys fokusavimo garsas.

EF-S 18-135mm f/3.5-5.6 IS USM – tai puikus objektyvas, skirtas

 • Kraštovaizdžių

  Fotografuokite apžvalginius vaizdus, kur tik juos pastebite, nuo aušros iki sutemų. Nuo kalvos šlaitų ir jūros peizažų iki miestų orientyrų ir miestovaizdžių.

 • Portretiniai

  Idealiai tinkamas draugų ir šeimos narių veido išraiškoms fiksuoti per vestuves, renginius ir vakarėlius.

 • Kelionės

  Kelionių fotografija skirta ne tik pasaulio keliautojams – išsiruoškite ką nors nuveikti. Įžymybių apžiūrinėjimas, tingios dienos ir ekspromtu surengtos mini atostogos – atsiminimai, kuriuos reikia branginti.

 • Lauko sporto šakos

  Sukurkite buvimo įvykių centre iliuziją. Fiksuokite idealaus servo, neįtikėtinų įvarčių ir švenčių aikštelėje kadrus.

Didelio našumo kompaktiškas objektyvas išskirtinėms nuotraukoms ir filmams

Tinkamiausias objektyvas nuotraukoms ir filmams – EF-S 18-135mm f/3.5-5.6 IS USM – turi konkrečių kadrų specialius IS režimus, užtikrinančius, kad jūsų rezultatai bus stabilūs. „Nano USM“ technologija teikia spartų fokusavimą, kuris yra sklandus ir tylus kuriant filmus.

Dėl kompaktiškos, lengvos konstrukcijos šis objektyvas idealiai tinkamas keliaujant, ir nereikia daryti kompromisų kokybės atžvilgiu – puikiai atkuriamos spalvos ir kontrastas. UD ir asferiniai objektyvo elementai mažina chromatines aberacijas visame išplėstiniame fokusavimo diapazone – ir filmuose, ir nuotraukose.

„Nano USM“ technologija – sklandu, greita ir tylu

Nepraleiskite svarbios akimirkos.

Dėl „Nano USM“ technologijos, įdiegtos EF-S 18-135mm f/3.5-5.6 IS USM, galite fokusuoti objektą išskirtiniu greičiu. Suderinus su universaliu fokusavimo diapazonu, su šiuo objektyvu galite fiksuoti dramatiškus kraštovaizdžius, puikius portretus ir spartų veiksmą.

Canon Camera
Canon Camera

Paprasta kurti profesionalios kokybės filmus

Fokusavimo technologija „Nano USM“ teikia natūralią išvaizdą jūsų filmams ir išskirtinai sklandų automatinį fokusavimą sekant objektus. Visgi galite bet kuriuo momentu perimti valdymą jautriu neautomatinio fokusavimo žiedu.

Sužinokite, kaip „Nano USM“ tapo įmanoma

Įtaise „Nano USM“ yra elastingas metalinis korpusas, keraminis įtampos elementas ir varomasis įrenginys. Įtampos taikymas keraminiam elementui ir jos reguliavimas valdo varomojo įrenginio kryptį ir greitį. To rezultatas – fokusavimo sistema, teikiant sklandų fokusavimą su greičio kontrole.

Išlikite stabilūs veiksmo sūkury

Fotografuoti nepaprastai ryškius vaizdus paprasta su 4 padalų optiniu vaizdo stabilizatoriumi. Jis išlygina fotoaparato judėjimą, kad gautumėte aukštos kokybės rezultatus prieblandoje ar naudodami keičiamą mastelį, o specialus fotoaparato sukimo režimas automatiškai įsijungia, kai sekate judantį objektą.

Dinaminis vaizdo stabilizatorius užtikrina filmuotos medžiagos stabilumą, kai filmuojama laikant fotoaparatą rankose, naudojant didžiausią priartinimą ar keliaujant.

Canon Camera

Neįtikėtinas universalumas visame fokusavimo diapazone

Objektyvu EF-S 18-135mm f/3.5-5.6 IS USM patogiai užfiksuosite daugelį įvairių objektų dėl jo plataus fokusavimo diapazono. Naudodami trumpiausią židinio nuotolį galite fiksuoti kraštovaizdžių platybes. Naudodami ilgiausią židinio nuotolį galite priartėti prie veiksmo dėl teleobjektyvo galimybių ir didelės spartos automatinio fokusavimo. Su 4 padalų optiniu vaizdo stabilizatoriumi vaizdai išlieka ryškūs ir stabilūs, naudojant didžiausią priartinimą, dirbant prieblandoje ar filmuojant.

Priartėkite prie detalių su EF-S 18-135mm f/3.5-5.6 IS USM

Profesionalios kokybės filmų kūrimas tapo paprastas su naujuoju „Power Zoom Adapter PZ-E1“.

Naujasis „Power Zoom Adapter“ be vargo prikabinamas prie elektroninių jungčių po EF-S 18–135 mm f/3,5–5,6 IS USM objektyvu, todėl artinimą galima valdyti paprasta svirtele (arba per „Wi-Fi“, kai naudojama su suderinamu EOS fotoaparato korpusu) ir gauti sklandžiai ir tiksliai valdomą artinimą profesionaliai atrodantiems filmams.

Paprastas naudoti ir lengvas, tai – idealus priedas kuriant profesionalios kokybės filmus, kur bebūtumėte; sekite veiksmą, filmuokite dokumentinių filmų stiliaus medžiagą arba keiskite mastelį, kad išgautumėte kūrybinį efektą.

Išlaikykite atstumą, bet matykite visą veiksmą

Pridėjus „Power Zoom Adapter PZ-E1“, objektyvas EF-S 18–135 mm f/3,5–5,6 IS USM tampa dar universalesnis, nes mastelio keitimą galite valdyti nuotoliniu būdu. 

Sujunkite objektyvą EF-S 18–135 mm f/3,5–5,6 IS USM ir adapterį „Power Zoom Adapter PZ-E1“ su suderinamu „Wi-Fi“ EOS fotoaparato korpusu, ir galėsite belaidžiu būdu valdyti keičiamą mastelį per išmanųjį įrenginį ir programėlę „Canon Camera Connect“.**

Pavyzdžių galerija

Susiję priedai

 • Objektyvų priedai

  Lens Hood EW-73B

  Apsaugo objektyvą nuo atsitiktinės šviesos patekimo, dėl to nuotraukų nepaveikia nepageidaujama akinanti šviesa.

 • Objektyvų priedai

  Minkštas objektyvo dėklas LP1116

  Protective soft case for selected EF lenses.
 • Objektyvų priedai

  67 mm žiedinis poliarizuojantis filtras PL-C B

  Poliarizacinis filtras objektyvams, kurių filtro sriegio skersmuo – 67 mm.
 • Objektyvų priedai

  67 mm apsauginis objektyvo filtras

  Apsaugo priekinį objektyvų elementą nuo nešvarumų ir pažeidimo. Tinka objektyvams, kurių filtro sriegio skersmuo – 67 mm.
 • Galbūt jums patiks ir…

  Keturi EF-S 18-135mm f/3.5-5.6 IS USM alternatyvūs objektyvai, parinkti mūsų objektyvų ekspertų.

  1. * „Canon“ išbandant konstrukcijos vertes, realus veikimo greitis priklauso nuo fotoaparato modelio ir fotografavimo sąlygų. Išbandyta fokusuojant nuo begalybės iki minimalaus fokusavimo atstumo.

   ** Išsamesnės informacijos ieškokite techniniuose duomenyse.