Canon EF-S 17-55mm f/2.8 IS USM

EF-S 17-55mm f/2.8 IS USM

Su nuolatine f/2.8 diafragma per visą artinimo diapazoną ir 3 sustojimų vaizdo stabilizatoriumi, objektyvas „EF-S 17–55 mm f/2.8 IS USM“ užtikrina išskirtinį našumą ir kadro nustatymo lankstumą fotografuojant prietemoje.

Pranašumai

  • Ypač plataus kampo artinimas korpusams su EF-S apsodu
  • f/2.8 diafragma per visą artinimo diapazoną
  • 3 sustojimų optinis vaizdo stabilizatorius
  • Sparčiai ir tyliai veikiantis AF variklis
  • „Super Spectra“ danga
  • Žiedinė diafragma sukuria akiai malonų fono suliejimo efektą
  • Perduoda informaciją apie nuotolį sistemai E-TTL II
  • Pasirinktinai įsigyjamas objektyvo gaubtas

Ypatybės išsamiai

Pažvelkite įdėmiau į Canon EF-S 17-55mm f/2.8 IS USM

Didelio našumo plačiakampis artinimas


„EF-S 17–55 mm f/2.8 IS USM“ yra išskirtinę vaizdo kokybę perteikiantis galingas objektyvas, kurio faktinis židinio nuotolio diapazonas siekia apie 27–88 mm (35 mm atitikmuo). Plačiakampis artinimas suteikia galimybę plačiau įamžinti kiekvieną sceną ir fotografijoms suteikia didesnį erdvės ir perspektyvos pojūtį.

Fiksuota diafragma


Didelė f/2.8 diafragma užtikrina puikius rezultatus fotografuojant prietemoje. Diafragma nekinta per visą židinio nuotolio diapazoną, todėl galite artinti vaizdą nuo maždaug 27–88 mm (35 mm atitikmuo) nemažindami išlaikymo.

Patrauklus fono suliejimas


Žiedinė diafragma sukuria akiai malonų fono suliejimą, kai fotografuojama naudojant plačią diafragmą; tai puikiai tinka norint sukurti gylio pojūtį ir išskirti fotografuojamą objektą iš bendro fono.

Vaizdo stabilizatorius


„EF-S 17–55 mm f/2.8 IS USM“ turi „Canon“ 3 sustojimų vaizdo stabilizatorių (IS). Fotografuojant nuo rankų idealiai tinkanti IS technologija suteikia galimybę naudoti iki trijų kartų ilgesnį nei įprasta išlaikymą nepadidinant vaizdo išsiliejimo. IS funkcija padeda fotografuojant prietemoje, fotografuojant greitai judantį veiksmą arba fotografuojant iš judančios transporto priemonės.

Sparčiai ir tyliai veikiantis AF variklis


Žiedinis USM (ultragarsinis variklis) naudoja ultragarso dažnio vibracijas jautriam ir beveik visiškai tyliam didelės spartos automatiniam fokusavimui. Visada galima sufokusuoti rankiniu būdu, net neatjungus AF.

„Super Spectra“ danga


Pagerinta „Super Spectra“ lęšių danga ir objektyvo forma naudojama apsaugoti nuotraukas nuo blyksnių ir šešėlinių vaizdų, kurių dažniau gali atsirasti skaitmeniniuose fotoaparatuose dėl atspindžio nuo vaizdo jutiklio. Danga taip pat padeda pasiekti tikrą spalvų balansą ir padidinti kontrastą ryškiems didelės raiškos vaizdams.

Perduoda informaciją apie nuotolį sistemai E-TTL II


Objektyvas perduoda informaciją apie nuotolį į fotoaparato blykstės sistemą E-TTL II ir taip užtikrina, kad blykstės aprėpties matavimai bus optimalūs bet kokiomis aplinkybėmis.

Gaminio specifikacijos

Sužinokite daugiau apie „Canon EF-S 17-55mm f/2.8 IS USM“, jo funkcijas ir pajėgumus.

Pavyzdžių galerija

Peržiūrėti galeriją

Related Products

Ar galime jums padėti išsirinkti naują objektyvą?

Mūsų objektyvų parinkimo priemonė apžvelgs mūsų siūlomus objektyvus ir padės jums rasti tą, kuris tobulai tinka jums ir jūsų EOS fotoaparatui.