Canon EF-S 15-85mm f/3.5-5.6 IS USM

EF-S 15-85mm f/3.5-5.6 IS USM

Objektyvas „EF-S 15–85 mm f/3.5-5.6 IS USM“ pasižymi plačiu artinimo diapazonu, apimančiu plačiakampio ir teleobjektyvo galimybes, bei turi 4 sustojimų vaizdo stabilizatorių, todėl užtikrina išskirtinį našumą ir lankstumą.

Pranašumai

  • Didelio našumo universalus 5,6 k. 24–136 mm atitikmens EF-S standartinis artinimas
  • 4 žingsnių vaizdo stabilizatorius
  • Automatinis panoraminis fotografavimas ir trikojo aptikimas
  • 0,35 m fokusavimas iš arti
  • UD ir asferiniai lęšiai
  • „Super Spectra“ danga
  • 7 menčių diafragma
  • Pasirinktinai įsigyjamas objektyvo gaubtas

Ypatybės išsamiai

Pažvelkite įdėmiau į Canon EF-S 15-85mm f/3.5-5.6 IS USM

Didelio našumo lankstus plačiakampis artinimas


„EF-S 15–85 mm f/3.5-5.6 IS USM“ faktinis židinio nuotolio diapazonas siekia apie 24–136 mm (35 mm atitikmuo), todėl šis objektyvas itin lanksčiai pritaikomas fotografuojant išskirtinės kokybės vaizdus. Palyginti su panašiais objektyvais, jo kampas yra kur kas platesnis, todėl jis apima platesnę sceną ir fotografijoms suteikia didesnį erdvės ir perspektyvos pojūtį.

Vaizdo stabilizatorius


„EF-S 15–85 mm f/3.5-5.6 IS USM“ turi „Canon“ 4 sustojimų vaizdo stabilizatorių (IS). Idealiai tinkanti darbui, kai fotoaparatas laikomas rankose, IS funkcija leidžia naudoti iki 4 sustojimų ilgesnį išlaikymą ir išsaugoti neišsiliejusį vaizdą. Vaizdo stabilizatorius padeda, kai tenka fotografuoti prietemoje arba iš judančios transporto priemonės.

Atrodo taip pat gerai, kaip ir veikia


Objektyvo „EF-S 15–85 mm f/3.5-5.6 IS USM“ tekstūrinis paviršius suteikia jūsų EOS fotoaparatui tinkančią aukštos kokybės išvaizdą ir pojūtį.

Ypač greitas, ypač tylus automatinis fokusavimas


Žiedinis USM (ultragarsinis variklis) naudoja ultragarso dažnio vibracijas jautriam ir beveik visiškai tyliam didelės spartos automatiniam fokusavimui. Žiedinio tipo USM leidžia bet kada sufokusuoti ranka neatjungiant AF, todėl fotoaparatu yra patogiau naudotis.

„Super Spectra“ danga


Objektyvo elementai yra padengti „Canon Super Spectra“ danga, kuri slopina blyksnius ir neleidžia atsirasti šešėliniams vaizdams – šie nepageidaujami efektai dažniau atsiranda su skaitmeniniais fotoaparatais dėl atspindžių nuo vaizdo jutiklio. „Canon Super Spectra“ danga taip pat padeda pasiekti tikrą spalvų balansą ir padidinti kontrastą ryškiems didelio tikslumo vaizdams.

Kūrybinis fono suliejimas


7 menčių diafragma leidžia gražiai sulieti foną ir idealiai atskirti objektą nuo aplinkos.

Gaminio specifikacijos

Sužinokite daugiau apie „Canon EF-S 15-85mm f/3.5-5.6 IS USM“, jo funkcijas ir pajėgumus.

Pavyzdžių galerija

Peržiūrėti galeriją

Related Products

Ar galime jums padėti išsirinkti naują objektyvą?

Mūsų objektyvų parinkimo priemonė apžvelgs mūsų siūlomus objektyvus ir padės jums rasti tą, kuris tobulai tinka jums ir jūsų EOS fotoaparatui.

Plačiakampiai objektyvai

Mūsų siūlomi plačiakampiai objektyvai suteikia galimybę fotografuoti platesniu regos lauku ir daugiau sutalpinti kadre.