Canon EF 70-200mm f/4L USM

EF 70-200mm f/4L USM

Aukštos kokybės artinantis teleobjektyvas. EF 70–200 mm 1:4 L USM – objektyvas, užtikrinantis puikią vaizdo kokybę įvairiomis aplinkybėmis. Dėl savo kompaktiško lengvo dizaino tai puikus pagalbininkas kelionėse.

Pranašumai

  • L serijos optika
  • Lengvas ir kompaktiškas
  • Pastovi maksimali f/4 diafragma
  • Fluorito ir ypač mažos sklaidos (UD) objektyvo elementai
  • Spartus automatinis fokusavimas
  • „Super Spectra“ danga
  • Žiedinė diafragma sukuria akiai malonų fono suliejimo efektą

Ypatybės išsamiai

Pažvelkite įdėmiau į Canon EF 70-200mm f/4L USM

L serijos kokybė


L serijos objektyvai yra geriausi „Canon“ profesionalams skirti objektyvai, pasižymintys pačiomis tiksliausiomis EF optikos savybėmis. Dulkėms ir drėgmei atsparūs EF 600 mm f/4L IS II USM L serijos objektyvai – puikaus veikimo ir paprasto valdymo derinys.

Profesinės ypatybės


Maksimali f/4 diafragma galima visame židinio nuotolio diapazone, taigi artinant vaizdą išlaikymas nesikeičia. Nesisukantis priekinis elementas leidžia paprasčiau naudoti filtrus, pavyzdžiui, poliarizatorius ir laipsninius filtrus.

Ultragarsinis fokusavimas


Žiedinio tipo ultragarsinis variklis itin sparčiai ir beveik be garso valdo automatinį fokusavimą. Puikūs sukamieji reguliavimo žiedai užtikrina, kad fokusuotės taškas bus pasiektas tiksliai, nepereksponuojant. Be to, dėl nuolatinio rankinio valdymo pirmumo fokusuotę galima reguliuoti neišėjus iš AF režimo.

„Super Spectra“ danga


„Super Spectra“ danga užtikrina tikslų spalvų balansą ir padidina kontrastą. Taip pat sumažėja blyksnių ir šešėlių – tai įprasta problema, kurią sukelia nuo fotoaparato jutiklio atspindima šviesa.

Priedai


Prie objektyvo pridedamas gaubtas ir minkštas dėklas.

Apdovanojimai

Gaminio specifikacijos

Sužinokite daugiau apie „Canon EF 70-200mm f/4L USM“, jo funkcijas ir pajėgumus.

Related Products

Teleobjektyvai

Šie objektyvai pasižymi didesniu židinio nuotoliu, todėl galite labiau priartėti prie objekto nesutrikdydami jo aplinkos.