DSLR skirti objektyvai

Canon EF 50mm f/1.8 STM

STM objektyvas už prieinamą kainą su sparčiai veikiančia f/1.8 diafragma bendro pobūdžio, portretinėms nuotraukoms ir fotografavimui prietemoje.

Plačios diafragmos objektyvas aukštos kokybės portretams ir nuotraukoms prietemoje

Su „EF 50 mm f/1.8 STM“ objektyvu, kurio plati f/1.8 diafragma ryškiai sufokusuoja objektą ir gražiai sulieja jo foną, galėsite lengvai kurti meniškesnes ir įspūdingesnes fotografijas.


Objektyvas EF 50 mm f/1.8 STM puikiai tinka:

 • Portretiniai

  Idealiai tinka draugų ir šeimos narių veido išraiškoms per vestuves, renginius ir vakarėlius fiksuoti

 • Prietema

  Tobulas pasirinkimas atsidūrus tamsesnėje aplinkoje – puikiai tinka naktiniam kraštovaizdžiui, fejerverkams ir patalpoms fotografuoti

 • Kasdien

  Įamžinkite prieš jūsų akis verdantį gyvenimą – nuo miesto gatvių iki emocingų renginių.

Meniška ir paveiki fotografija

Objektyvo „EF 50 mm f/1.8 STM“ plati f/1.8 diafragma suteikia galimybę ryškiai sufokusuoti objektą ir sulieti foną. Fotografai tai vadina „siauru lauko gyliu“. Dėl jo objektas išsiskiria iš fono, todėl puikiai tinka ryškiai sufokusuotiems žmonių portretams fotografuoti.
8f669a16ae6611c17a438832606df7cdc3d9d749

Įleiskite daugiau šviesos

Plati f/1.8 diafragma įleidžia daugiau nei 8 kartus daugiau šviesos, palyginti su standartiniu artinimo objektyvu, kuris pridedamas su jūsų EOS*. Todėl gaunami ryškesni vaizdai ir mažiau išsiliejusių judesių, reikia rečiau naudoti blykstę prastai apšviestoje aplinkoje ir galite lengvai įamžinti nuotaiką prietemoje.

EF 50mm f/1.8 STM
EF 50mm f/1.8 STM

Portretams ir kasdieniam naudojimui

50 mm židinio nuotolis suteikia galimybę užpildyti kadrą objektu per patogų atstumą, todėl tai yra puikus objektyvas portretams. Juo išgaunama panaši į žmogaus akį perspektyva, o dėl kompaktiško dydžio objektyvą „EF 50 mm f/1.8 STM“ patogu visada nešiotis su savo EOS fotoaparatu.

Ryškus fokusavimas nuotraukoms ir vaizdo įrašams

Beveik begarsė STM (žingsninio variklio) technologija fotografuojant labai sparčiai fokusuoja, todėl spėsite sureaguoti į greit prabėgančias akimirkas. Su STM yra lengviau filmuoti aukštos kokybės filmus, nes ji stabiliai ir tyliai užtikrina nuolatinį fokusavimą, todėl filmai yra sklandūs ir juose girdimi tik aplinkos garsai, o ne fokusavimo variklio triukšmas.

EF 50mm f/1.8 STM

Atgimusi klasika

Objektyvas „EF 50 mm f/1.8 STM“ pakeičia populiarųjį modelį „EF 50 mm f/1.8 II“, kuris buvo mėgstamas dėl išskirtinės vaizdo kokybės už prieinamą kainą. Naujausia versija užtikrina tą pačią stulbinamą nuotraukų kokybę, bet pasižymi sparčiu ir beveik negirdimu fokusavimo varikliu ir tvirtesne konstrukcija, kurie visiškai neatsispindi kainoje.

Pavyzdžių galerija

Susiję priedai

 • Objektyvų priedai

  Lens Hood ES-68

  Objektyvo gaubtas neleidžia į objektyvą patekti šviesai, todėl nuotraukoms nekenkia nepageidaujamas spindesys.

 • Objektyvų priedai

  Objektyvo maišelis LP1014

  Apsauginis minkštas dėklas pasirinktiems EF objektyvams.
 • Objektyvų priedai

  Lens Cap E-49

  Apsaugo jūsų „Canon“ objektyvą, kai jo nenaudojate.

 • Objektyvų priedai

  Objektyvo dangtelis nuo dulkių E

  Apsaugo jūsų „Canon“ objektyvą, kai jo nenaudojate.
 • Galbūt jums taip pat patiks...

  Mūsų objektyvų ekspertų išrinkti keturi „EF 50 mm f/1.8 STM“ atitinkantys alternatyvūs objektyvai.