Canon EF 50mm f/1.4 USM

EF 50mm f/1.4 USM

Dėl savo sparčios maksimalios diafragmos ir spartaus fokusavimo sistemos kompaktiškas aukštos kokybės standartinis objektyvas EF 50 mm f/1,4 USM leis patikimai išgauti puikios kokybės vaizdų fotografuojant bet ką.

Pranašumai

  • Sparti f/1,4 diafragma
  • Standartinis 46° regos kampas
  • Ultragarsinis fokusavimo variklis su visiškai rankinio fokusavimo funkcija
  • 45 cm artimiausias fokusavimo atstumas
  • Asferinis objektyvo elementas
  • Filtro dydis – 58 mm

Ypatybės išsamiai

Pažvelkite įdėmiau į Canon EF 50mm f/1.4 USM

Universalus kompaktiškas standartinio objektyvo dizainas


Optinė Gausso sistema kartu su dviem didelės refrakcijos objektyvo elementais leidžia visose srityse dirbantiems fotografams išgauti aiškius, švarius vaizdus net ir atvėrus diafragmą iki f/1,4. Šis objektyvas puikiai tinka fotografuojant kraštovaizdžius ir kelionių vaizdus, taip pat darant portretus bei reportažų nuotraukas.

Ultragarsinis fokusavimas


Ultragarsinis variklis automatiškai fokusuoja ypač sparčiai ir beveik be garso. Puikūs sukamieji reguliavimo žiedai užtikrina, kad fokusuotės taškas pasiekiamas tiksliai, nepereksponuojant. Be to, nuolatos galimas rankinio valdymo pirmumas, taigi fokusuotę galima reguliuoti ir AF režimu.

Sklandus fono suliejimas


Beveik žiedinė diafragma nesufokusuotoms vietoms teikia daugiau švelnumo ir vientisumo. Ryškūs pirmame plane esantys objektai išsiskiria iš tolygaus sulieto fono.

„Super Spectra“ danga


„Super Spectra“ danga užtikrina tikslų spalvų balansą ir padidina kontrastą. Taip pat sumažėja blyksnių ir šešėlių – tai įprasta problema, kurią sukelia nuo fotoaparato jutiklio atspindima šviesa.

Gaminio specifikacijos

Sužinokite daugiau apie „Canon EF 50mm f/1.4 USM“, jo funkcijas ir pajėgumus.

Pavyzdžių galerija

Peržiūrėti galeriją

Related Products