Canon EF 70-300mm f/4-5.6L IS USM

EF 70-300mm f/4-5.6L IS USM

Kompaktiškas tvirtos konstrukcijos objektyvas EF 70–300 mm f/4–5,6L IS USM, priklausantis prestižinei „Canon“ L serijai, pasižymi plačiu priartinimo diapazonu ir užtikrina įspūdingą vaizdų kokybę.

Pranašumai

  • Puikių parametrų kintamo židinio nuotolio teleobjektyvas
  • „Canon“ prestižinės L serijos objektyvas
  • 4 žingsnių vaizdo stabilizatorius
  • Du UD elementai
  • Beveik visiškai nepraleidžia dulkių ir vandens
  • Žiedinė 8 plokštelių diafragma
  • Tyliai ir sparčiai veikiantis automatinio fokusavimo variklis
  • Galima naudoti su trikoju

Ypatybės išsamiai

Pažvelkite įdėmiau į Canon EF 70-300mm f/4-5.6L IS USM

Puikių parametrų kintamo židinio nuotolio teleobjektyvas


Dėl židinio nuotolio, kuris yra 70–300 mm, EF 70–300 mm f4–5,6L IS USM yra kompaktiškas ir universalus kintamo židinio nuotolio teleobjektyvas, užtikrinantis išskirtinę vaizdo kokybę. Puikiai tinka fotografuojantiems gamtą ir sporto renginius, taip pat fotožurnalistams ir portretų fotografams.

L serijos kokybė


L serijos objektyvai yra geriausi „Canon“ profesionalams skirti objektyvai, pasižymintys pačiomis tiksliausiomis EF optikos savybėmis. L serijos objektyvas yra itin puikių parametrų ir nepaprastai patogus naudoti; be to, jam nekenkia nei dulkės, nei drėgmė.

4 žingsnių vaizdo stabilizatorius


Keturių žingsnių optinis vaizdo stabilizatorius sukurtas atsižvelgiant į faktinį šio objektyvo židinio nuotolį, todėl jis panaikina vaizdo neryškumą, galintį atsirasti fotoaparatą laikant rankose arba naudojant lėtą užrakto atleidimo greitį. Dėl įdiegtos automatinio pasukimo atpažinimo funkcijos galima fotografuoti judančius objektus, o vaizdo stabilizavimo sistema užtikrina, kad kadravimo metu rezultatai būtų matomi vaizdo ieškiklyje.

Du UD elementai


Chromatines aberacijas beveik visiškai pašalina du žemos dispersijos stikliniai (UD) elementai, todėl gaunama optimali vaizdo kokybė ir ryškumas.

Kūrybinis fono suliejimas


Žiedinė objektyvo EF 70–300 mm f4–5,6L IS USM 8 plokštelių diafragma sukuria tolygų foną ir taip išryškina fotografuojamą objektą.

Sparčiai ir tyliai veikiantis AF variklis


Dėl įtaisytojo žiedinio tipo USM (ultragarsinio dažnio) AF variklio automatinio fokusavimo funkcija veikia sparčiai ir tyliai. Spartus objektyvo procesorius ir optimizuoti AF algoritmai dar labiau padidina automatinio fokusavimo spartą. Atskiri sukamieji reguliavimo žiedai leidžia rankiniu būdu reguliuoti fokusavimą. Taigi fotografai gali fokusuoti ranka net ir nė neperjungę AF režimo.

Gaminio specifikacijos

Sužinokite daugiau apie „Canon EF 70-300mm f/4-5.6L IS USM“, jo funkcijas ir pajėgumus.

Pavyzdžių galerija

Peržiūrėti galeriją

Related Products

Teleobjektyvai

Šie objektyvai pasižymi didesniu židinio nuotoliu, todėl galite labiau priartėti prie objekto nesutrikdydami jo aplinkos.