Sukurtas siekiant aukščiausios DSLR atvaizdų kokybės

Šis fotoaparatas sukurtas taip, kad užtikrintų aukščiausią DSLR vaizdo kokybę, ir pasižymi 50,6 megapikselio raiška bei turi žemų dažnių filtrą, maksimaliai padidinantį jo jutiklio išgaunamą ryškumą.

0%

  Spausdinkite meninės kokybės atvaizdus A0 ir didesniais formatais

  Aukštos kokybės dvigubi DIGIC 6 procesoriai leidžia spausdinti didelio, A0 ar dar didesnio formato itin didelės raiškos atvaizdus su mažu triukšmu, tikroviškais odos atspalviais ir stulbinančiomis, tiksliai atkurtomis spalvomis.

  Didesnis aiškumas

  Žemų dažnių filtras padidina didelės raiškos atvaizdų aiškumą ir ryškumą sukeldamas minimalią liekamųjų reiškinių riziką, todėl „EOS 5DS R“ labai tinka fotografuoti lauke ar valdomoje studijos aplinkoje.

  Būkite pastabūs ir reaguokite užbėgdami veiksmui už akių

  Dvigubi DIGIC 6 procesoriai leidžia mėgautis sparčiu vaizdo apdorojimu ir dideliu fotoaparato jautrumu net ir turint omenyje tuos didelius duomenų kiekius, kuriuos fiksuoja 50,6 MP raiškos jutiklis. Nepralenkiamas gebėjimas fiksuoti 50,6 raiškos atvaizdus 5 k./s sparta padės neatsilikti nuo veiksmo, o USB 3.0 jungtis leidžia sparčiai ir kokybiškai fotografuoti per sąsają ir valdyti fotoaparatą nuotoliniu būdu.

  Itin didelis ryškumas tada, kai jo išties reikia

  Pažangus objektų sekimas ir atpažinimas

  EOS išmanaus sekimo ir atpažinimo („iTR“) automatinio fokusavimo technologija naudoja spalvų ir veidų informaciją atpažinti ir sekti kadre judantiems objektams. AF jautrumą galima tinkinti paprastu įrankiu, kuris reguliuoja fokusuojančio sekimo nuostatas pagal aplinkos ir objekto pobūdį, kad trumpam priešais fotografuojamą objektą pasirodę kiti objektai nesutrikdytų fokusavimo eigos.

  61 taško plačios apimties automatinis fokusavimas

  Naudodami 61 taško automatinio fokusavimo sistemą galite fokusuoti sparčiai ir tiksliai net ir prietemoje. 41 kryžminio tipo fokusavimo taškas, tarp kurių yra penki padidinto jautrumo dvigubo kryžminio tipo taškai, suteikia daugiau tikslumo.

  AF taškų pasirinkimas

  Galite naudoti visus 61 AF taškus kartu arba grupuoti juos į keičiamos padėties zonas, dengiančias ne centre esančius objektus. Taip pat galite pasirinkti vos vieną AF tašką ir tiksliai fokusuoti tam tikrą vaizdo vietą.

  Sukurtas jūsų darbo įpročiams

  Lauko sąlygoms skirtas uždoris

  Vandeniui ir dulkėms atsparių sandarių valdiklių ir tvirtos magnio lydinio konstrukcijos dėka galite nesijaudindami fotografuoti bet kokiomis sąlygomis.

  Dvigubi atminties kortelių lizdai

  „CompactFlash“ ir SD atminties kortelių lizdai leidžia fotografuojant automatiškai kurti atsargines failų kopijas, taigi palengvina failų bendrinimą su klientais ir padidina saugojimo talpą.

  Rekomenduojami objektyvai

  Užfiksuokite gyvenimą nauju kampu naudodami mūsų rekomenduojamus fiksuoto židinio nuotolio priartinančius objektyvus. Tarp jų rasite itin plataus kampo objektyvų, skirtų fotografuoti stulbinančius kraštovaizdžius, ir ilgų teleobjektyvų, kurie aukščiausia kokybe priartins jus prie veiksmo sporto renginiuose ar laukinėje gamtoje. Daugelis jų turi plačias diafragmas fotografavimui prietemoje ir palenkimo bei perstūmimo mechanizmus, įgalinančius išskirtinį lauko gylio valdymą.

  Fotoaparate įtaisytos funkcijos suteiks jums priemonių išreikšti savo kūrybiškumą

  Didelio dinaminio diapazono apdorojimas

  Išsaugokite detales apšviestose ir šešėliuotuose vietose naudodami didelio dinaminio diapazono vaizdo apdorojimą. Jis puikiai tinka daryti kraštovaizdžių ir natiurmortines nuotraukas, nes sujungia tris skirtingų ekspozicijų atvaizdus: standartinį, per mažos ekspozicijos ir per didelės ekspozicijos.

  Natūralus

  Meninis standartinis

  Meninis ryškus

  Meninis išskiriantis

  Meninis reljefiškas

  Dauginė ekspozicija

  Kurkite stulbinančius sudėtinius atvaizdus fotoaparate naudodami dauginės ekspozicijos režimą, kuris užkloja atvaizdus vieną ant kito ir leidžia pasirinkti įvairias automatinio dauginės ekspozicijos valdymo parinktis.

  „Full HD“ EOS filmai

  Darykite „Full HD“ raiškos EOS filmus, rankiniu režimu kūrybiškai valdydami atvaizdo ir garso parametrus.

  Fotografavimo su laikmačiu funkcijos

  Kurkite puikius sulėtinto vaizdo vaizdo įrašus naudodami įtaisytąjį iš anksto užprogramuojamą intervalų laikmatį. Jei norite užsiimti fotografija su itin ilga ekspozicija, užraktą nustatytam laikui galima užfiksuoti lemputės režime.

  Itin detalus atvaizdo stilius<

  Naudodami itin detalaus atvaizdo „Picture Style“ nuostatą galite suteikti pirmenybę didelės raiškos jutiklio užfiksuotoms gradacijoms bei detalėms; ši nuostata taip pat leidžia naudoti tokius fotoaparate nustatomus reguliuojamus ryškumą didinančius parametrus kaip JPEG failų slenkstis ir kokybės lygis, tad galėsite pateikti paveikius atvaizdus tiesiai iš fotoaparato.

  Žemų dažnių filtras

  Įprastiniuose DSLR įrenginiuose prieš fotoaparato jutiklį naudojamas žemų dažnių filtras, apsaugantis nuo tokių skaitmeninių liekamųjų darinių kaip muaro efektas ir netikros spalvos. Tokie filtrai šiek tiek sužvelnina atvaizdus, todėl „EOS 5DS R“ įrenginiuose, siekiant ryškiausio galimo atvaizdo, žemų dažnių filtravimo efektas panaikinamas. Tai sukelia nedidelę liekamųjų darinių riziką, todėl „EOS 5DS R“ yra geras pasirinkimas fotografuojant lauke arba valdomomis sąlygomis studijoje, o kitiems tikslams galbūt geriau tinka „EOS 5DS“.

  Originalus atvaizdas, padarytas „EOS 5DS R“

  Ryškumas – „EOS 5DS R“ prieš „EOS 5DS“

  Geriausių gaminių apdovanojimai

  TIPA Awards 2016

  EISA 2015-2016

  Techniniai duomenys

  50,6 megapikselio APS-C dydžio CMOS jutiklis

  50,6 MP CMOS

  Dvigubas DIGIC 6

  Dvigubas DIGIC 6

  150 tūkst. pikselių RGB+IR matavimo jutiklis

  150 tūkst. pikselių RGB+IR matavimo jutiklis

  Iki 5,0 kadrų per sekundę

  Iki 5,0 kadrų per sekundę

  Spec-61AF

  61 taško automatinis fokusavimas

  Apkarpytas fotografavimas

  Apkarpytas fotografavimas

  USB 3.0

  USB 3.0

  Veidrodėlio vibracijos valdymo sistema

  Veidrodėlio vibracijos valdymo sistema

  Fotografavimas naudojant intervalų laikmatį

  Fotografavimas naudojant intervalų laikmatį

  Žiūrėti visas specifikacijas

  Atsisiųskite tvarkyklių, programinės įrangos, programinės aparatinės įrangos ir vadovų.

  Gaminių palaikymas

  Galbūt jums taip pat patiks...

  „Canon“ profesionalų tinklas

  Gilus išmanymas: sužinokite viską, ką reikia, apie nepaprastuosius 50,6 megapikselio fotoaparatus „EOS 5DS“ ir „EOS 5DS R“.

  EOS 7D Mark II

  Užregistruokite savo įrenginį

  Papasakokite mums apie save ir užsisakykite „Canon“ naujienlaiškį „You Connect“ – jame rasite daug įkvepiančių idėjų, naujienų ir patarimų.