Skaitmeniniai veidrodiniai fotoaparatai

Canon EOS-1D X Mark II

20,2 megapikselio viso kadro jutiklis 61 taško AF sistema. Iki 14 k./s. ISO iki 409 600.

Pranašumai

 • Fiksuokite objektus išskirtinės kokybės vaizduose

 • Teikite ryškius vaizdus su neįtikėtino tikslumo AF

 • Itin didelis greitis ir patikimas veikimas, kad užfiksuotumėte kiekvieną akimirką

 • Filmuodami pažangius 4K raiškos filmus prikelsite savo istorijas gyvenimui

 • Didelės spartos vaizdų išeiga ir valdymas

Ypatybės išsamiai

 • „Canon“ 20,2 megapikselių CMOS jutiklis, pasižymintis plačiu dinaminiu diapazonu ir dideliu ISO jautrumu, tokios fotoaparate įrengtos parinktys, kaip objektyvo korekcijos ir pažangus RAW apdorojimas, taip pat nuotraukų stilius „Fine Detail“ (smulkios detalės) ir patobulintos baltos spalvos balanso nuostatos – dėl šių ypatybių EOS-1D X Mark II fotoaparatas gali fiksuoti stulbinančios kokybės vaizdus tą akimirką, kai nuspaudžiate užraktą.Pažangus išmanusis fokusavimas su AF sistema, į kurią įtrauktas „AI Servo AF III+“ algoritmas, ir patobulinta EOS išmaniojo sekimo ir atpažinimo (EOS iTR) sistema užtikrina spartų ir tikslų fokusavimą. Galimi iki 61 apšviesto AF taško, net kai diafragma yra f/8: taip padidinamas fokusavimo tikslumas naudojant teleobjektyvų ilgintuvus ir ilgus objektyvus.EOS-1D X Mark II, laužydamas didelės spartos fotografavimo ribas, gali fotografuoti iki 14 k./s greičiu taikant pilną AF / AE sekimą arba iki 16 k./s greičiu naudojant „Live View“ dėl DIGIC 6+ procesorių greičio ir naujosios veidrodžių slankiojimo sistemos. Su naujos kartos laikmena „CFast 2.0™“ fotoaparatas gali nepertraukiamai fotografuoti iki XXX neglaudintų 14 bitų RAW vaizdų seką. Tvirtas magnio korpusas ir nuo nepalankių oro sąlygų užsandarinta konstrukcija užtikrina, kad galėsite dirbti ir pačioje priešiškiausioje aplinkoje.4K raiškos galia prikelia jūsų istorijas gyvenimui. Fotografuokite ir saugokite duomenis vidinėje „CFast 2.0™“ laikmenoje 4K (4096 x 2160) raiška iki 60p arba „Full HD“ raiška iki 120p ir kūrybingai naudokite sulėtinto judesio vaizdus. Paprastai ir tiksliai fokusuokite, naudodami jutiklinį LCD skydelį ir „Dual Pixel“ CMOS AF – ši funkcija užtikrina puikų AF sekimą filmuose ir dirbant „Live View“ režimu, be to, ji veikia visuose „Canon“ EF objektyvuose.Įtaisytasis GPS, „SuperSpeed USB 3.0“ ir gigabito spartos prisijungimas per eternetą arba „WiFi“ adapterį WFT-E8: tai užtikrina puikų darbų eigos lankstumą bet kurioje pasaulio vietoje. Dėl IPTC palaikymo į vaizdo EXIF duomenis galima įterpti antraštes ir taip pridėti tikslių bei patikimų duomenų.

Objektyvai

„EOS-1D X Mark II“ atveria dar neregėtas EOS pasaulio galimybės. Raskite tinkamą objektyvą, atitinkantį jūsų stilių, ir rinkitės priedus, sukurtus veikti efektyviai.

 • DSLR skirti objektyvai

  EF 24mm f/1.4L II USM

  Profesionalus plačiakampis objektyvas su L serijos optiniais elementais ir sparčia f/1.4 diafragma – idealus sprendimas prietemai.
 • DSLR skirti objektyvai

  EF 35mm f/1.4L II USM

  Profesionalų kategorijos plačiakampis objektyvas su natūralia perspektyva, f/1.4 diafragma ir fotografavimo prietemoje galimybe.
 • DSLR skirti objektyvai

  EF 16-35mm f/2.8L II USM

  Profesionalus L serijos ypač plataus kampo f/2.8 artinantis objektyvas, idealiai tinkantis fotografuoti prietemoje ir reportažinėms fotografijoms.
 • DSLR skirti objektyvai

  EF 24-70mm f/2.8L II USM

  Profesionalus kasdienis L serijos artinantis objektyvas, išgaunantis aukštą vaizdo kokybę su nuolatine f/2.8 diafragma.
 • DSLR skirti objektyvai

  EF 70-200mm f/2.8L IS II USM

  Profesionalus L serijos vidutinio artinimo teleobjektyvas su galingu vaizdo stabilizatoriumi ir f/2.8 diafragma.
 • DSLR skirti objektyvai

  EF 100-400mm f/4.5-5.6L IS II USM

  Profesionalus L serijos sporto ir laukinės gamtos artinantis objektyvas su vaizdo stabilizatoriumi ir išskirtinį ryškumą užtikrinančia ASC danga.