Canon EF 70-200mm f/2.8L IS II USM

EF 70-200mm f/2.8L IS II USM

Objektyvas „EF 70-200mm f/2.8L IS II USM“ – tai darbinis artinantis teleobjektyvas, skirtas profesionaliam fotografui. Jis turi tvirtą ir patikimą konstrukciją, keturių padalų vaizdo stabilizatorių ir specializuotus objektyvo elementus.

Pranašumai

  • Didelio našumo L serijos artinantis teleobjektyvas
  • Didžiausia nuolatinė diafragma – f/2.8
  • Keturių žingsnelių vaizdo stabilizatorius
  • Fluorito ir ypač mažos sklaidos (UD) objektyvo elementai
  • Didesnis patvarumas
  • Fokusavimas iki 1,2 m atstumu
  • Atsparus vandeniui ir dulkėms
  • Žiedinio tipo USM AF variklis

Ypatybės išsamiai

Pažvelkite įdėmiau į Canon EF 70-200mm f/2.8L IS II USM

L serijos kokybė


L serijos objektyvai yra geriausi „Canon“ profesionalams skirti objektyvai, pasižymintys pačiomis tiksliausiomis EF optikos savybėmis. Dulkėms ir drėgmei atsparūs EF 600 mm f/4L IS II USM L serijos objektyvai – puikaus veikimo ir paprasto valdymo derinys.

Sparti, pastovi maksimali diafragma


Fotografuokite laikydami fotoaparatą rankose ir prietemoje, nes jis turi sparčią f/2.8 maksimalią diafragmą, kuri vienodai veikia visame artinimo diapazone. Su tokia diafragma fotografas taip pat gali valdyti lauko gylį.

Vaizdo stabilizatorius


Dėl „Canon“ keturių padalų vaizdo stabilizatoriaus (IS) „EF 70-200mm f/2.8 IS II USM“ idealiai tinka fotografuojant prietemoje, kai neįmanoma naudoti trikojo. Vaizdo stabilizatoriaus sistema leidžia naudoti keturiomis padalomis lėtesnį nei įprasta užrakto greitį, tačiau nesumažinti vaizdo ryškumo.

Fluorito ir ypač mažos dispersijos (UD) objektyvo elementai


Objektyve yra iš spalvų iškraipymą mažinančio fluorito pagamintų elementų. Penki UD (ypač mažos dispersijos) elementai naudojami dideliam kontrastui ir natūraliam spalvų atkūrimui visame artinimo diapazone užtikrinti.

Sklandus fono suliejimas


Beveik žiedinė diafragma suteikia nesufokusuotoms vietoms daugiau švelnumo ir vientisumo. Ryškūs pirmame plane esantys objektai išsiskiria iš sklandžiai sulieto fono.

Ultragarsinis fokusavimas


Žiedinio tipo ultragarsinis variklis itin sparčiai ir beveik be garso valdo automatinį fokusavimą. Puikūs sukamieji reguliavimo žiedai užtikrina, kad fokusuotės taškas bus pasiektas tiksliai, nepereksponuojant. Be to, dėl nuolatinio rankinio valdymo pirmumo fokusuotę galima reguliuoti neišėjus iš AF režimo.

Priedai


Standartinis objektyvas tiekiamas su ET-87 objektyvo gaubtu, apsaugančiu nuo saulės, taip pat su nuimamuoju tvirtinimo prie trikojo stovu ir minkštu dėklu.

Apdovanojimai

Gaminio specifikacijos

Sužinokite daugiau apie „Canon EF 70-200mm f/2.8L IS II USM“, jo funkcijas ir pajėgumus.

Pavyzdžių galerija

Peržiūrėti galeriją

Related Products