DSLR skirti objektyvai

Canon EF 35mm f/1.4L II USM

Profesionalų kategorijos plačiakampis objektyvas su natūralia perspektyva, f/1.4 diafragma ir fotografavimo prietemoje galimybe.

Pranašumai

 • Plataus kampo vaizdas ir natūrali perspektyva

 • Aukščiausia kokybė fotografuojant prietemoje ir galimybė valdyti lauko gylį

 • Nustato naujus vaizdo kokybės standartus

 • Fokusuoja sparčiai ir nepastebimai

 • Nenustokite fotografuoti net ir sudėtingomis oro sąlygomis

Ypatybės išsamiai

 • Plataus kampo vaizdas ir natūrali perspektyva

  Klasikinis šiek tiek plačiakampio tipo 35 mm židinio nuotolis, fotografų dokumentininkų pamėgtas dėl pajėgumo užfiksuoti objektą jo aplinkoje neiškraipant perspektyvos.

 • Aukščiausia kokybė fotografuojant prietemoje

  Didelė f/1,4 maksimali diafragma įleidžia dviem padalomis daugiau šviesos nei f/2,8 priartinantis objektyvas, todėl šis objektyvas puikiai tinka nuo rankos fotografuoti prietemoje.Fotografuodami plačia diafragma fotografai gali riboti lauko gylį. Tokie paviršutinio fokusavimo efektai yra vienas iš būdų išskirti objektą iš fono, jie ypač paveikūs, kai naudojami kartu su objektyvo plačiakampiu regos lauku.Objektyvo devynių ašmenų diafragma sklandžiai ir natūraliai perteikia nesufokusuotas vietas.

 • Nustato naujus vaizdo kokybės standartus

  Mėlynojo spektro laužiančioji optinė įranga pagaminta iš „Canon“ sukurtų organinių optinių medžiagų ir apsaugo nuo kraštų nuspalvinimo geriau nei bet kada lig šiol koreguodama spalvinius iškraipymus.Itin mažos dispersijos (UD) optinė įranga ir du asferiniai objektyvo elementai visame kadre užtikrina neįtikėtiną ryškumą net ir naudojant visą objektyvo plotį.Sub-banginės struktūros danga padidina kontrastingumą ir apsaugo nuo blyksnių bei vaizdo dvejinimosi fotografuojant į šviesą.

 • Fokusuoja sparčiai ir nepastebimai, tad galite užfiksuoti tai, kas netikėta

  Žiedinio tipo USM automatinis fokusavimas sparčiai ir beveik be garso užtikrina tikslų fokusavimą, tad galite dirbti netrikdydami fotografuojamos aplinkos.Visiškai rankinis fokusavimas leidžia reguliuoti fokusavimą nekeičiant režimo ir neatitraukiant fotoaparato nuo akies.

 • Nenustokite fotografuoti net ir sudėtingomis oro sąlygomis

  „Canon“ legendinis L serijos korpusas įkvepia pasitikėjimą ir užtikrina atsparumą. Sandarinimas nuo oro sąlygų apsaugo nuo dulkių ir drėgmės, o fluoro danga apsaugo objektyvo priekinį ir galinį elementus nuo tepalo bei purvo ir palengvina jo valymą.

 • Mėlynojo spektro laužiančioji optinė įranga

  „Canon“ sukūrė mėlynojo spektro laužiančiąją optinę įrangą (BR) siekdama apriboti kraštų nuspalvinimą didelio skersmens objektyvuose. Tam specialiai sukurtos optinės medžiagos efektyviau koreguoja nuspalvinimą nei kitos technologijos kaip fluoritas, itin mažos dispersijos (UD) ar „Super UD“ stiklas. Kraštų nuspalvinimą sukelia spalviniai iškraipymai – reiškinys, kai skirtingų spalvų šviesa sufokusuojama skirtinguose taškuose. EF 35mm f/1.4L II USM naudojamos BR optinės medžiagos maksimaliai apriboja šį efektą. Tai leidžia optimizuoti kitus objektyvo elementus, užtikrinant aukščiausios kokybės ryškumą, kontrastingumą ir atsparumą blyksniams.

Plačiakampiai objektyvai

Mūsų siūlomi plačiakampiai objektyvai suteikia galimybę fotografuoti platesniu regos lauku ir daugiau sutalpinti kadre.
Sužinokite daugiau