Canon EF 100-400mm f/4.5-5.6L IS II USM

EF 100-400mm f/4.5-5.6L IS II USM

Kompaktiškas ir efektyvus 100–400 mm priartinantis objektyvas, puikiai tinkantis fotografuoti sporto įvykius, veiksmo situacijas ir laukinę gamtą. 4-ių padalų vaizdo stabilizatorius ir aukštos kokybės optinė įranga užtikrina puikų vaizdo ryškumą.

Pranašumai

  • Įvairiapusiškas, nešiojamas superteleobjektyvinis priartinantis objektyvas
  • Aukščiausios kokybės vaizdas visame kadre
  • Kompensuokite fotoaparato drebėjimo poveikį 4-ių padalų vaizdo stabilizatoriumi
  • Pritaikykite priartinimo valdiklio jautrumą skirtingoms situacijoms
  • Spartus, beveik begarsis fokusavimas
  • Drąsiai fotografuokite sudėtingomis oro sąlygomis

Ypatybės išsamiai

Pažvelkite įdėmiau į Canon EF 100-400mm f/4.5-5.6L IS II USM

Įvairiapusiškas superteleobjektyvas


EF 100-400MM F/4.5-5.6L IS II USM puikiai tinka fotografams, kurie keliauja neapsikrovę ir nori su savimi turėti tik vieną teleobjektyvą. Puikus pasirinkimas fotografuoti sporto įvykiams ir laukinei gamtai – 100–400 mm priartinimo diapazonas leidžia atsidurti visai šalia tolimų objektų ir sparčiai reaguoti į staigiai besikeičiančią situaciją. Naudojamas fotoaparatuose su APS-C dydžio jutikliais EF 100-400MM F/4.5-5.6L IS II USM įgalina tokius regos kampus, kokie gaunami naudojant 160–640 mm diapazono objektyvą su viso kadro fotoaparatu.

Išlaikykite ryškų vaizdą nepriklausomai nuo apšvietimo kokybės


EF 100-400MM F/4.5-5.6L IS II USM daro ryškias, kontrastingas nuotraukas ir naudoja fluorito bei super itin mažo iškraipymo („Super UD“) objektyvo elementus kompensuoti glaudinimo liekanoms ir iškraipymams. Trijų režimų vaizdo stabilizatorius apsaugo nuo vaizdo susiliejimo, kurį sukelia kameros drebėjimas, ir leidžia fotografuoti nuo rankos naudojant iki 4-iomis padalomis mažesnį nei įprasta užrakto greitį.

Nebijokite jokios blykstės poveikio


Drąsiai fotografuokite su šviesa – „Canon“ daugiasluoksnė oro sferų danga (ASC) apsaugos nuo blyksėjimo, vaizdo dvejinimosi ir kontrasto nuostolio. Atspindžiams sumažinti ASC naudoja daugiasluoksnę dangą, įskaitant nano dalelių dydžio oro sferų sluoksnį ant objektyvo paviršiaus, kuris leidžia laipsniškiau sulėtinti į objektyvą patenkančią šviesą ir taip apsaugo nuo nuotraukų kokybei kenkiančių vidinių atspindžių susidarymo.

Ergonomiškas valdymas


Skirtingi fotografai skirtingai ir dirba. Naudodami jutiklinį priartinimo reguliavimo žiedą galite nustatyti, koks pasipriešinimas bus juntamas priartinimo metu: lengvo lytėjimo nuostata puikiai tinka norint sparčiai dirbti staigiai besikeičiančioje situacijoje. Bet jums gali reikėti ir standesnio ar visai fiksuoto priartinimo mechanizmo, kad židinio nuotolis nepasikeistų atsitiktinai.

Spartus fokusavimas pagal poreikį


Džiaukitės sparčiu USM automatiniu fokusavimu, kuris fiksuoja objektus tiksliai ir beveik be garso. Visiškai rankinis fokusavimo valdymas leidžia tiksliai jį reguliuoti neatitraukiant fotoaparato nuo akies. EF 100-400MM F/4.5-5.6L IS II USM fokusuoja iki 0,98 m atstumu, tad leidžia reaguoti į labai arti atsidūrusius objektus.

Apsaugotas nuo gamtos išdaigų


Nenutraukite darbo net ir sudėtingomis oro sąlygomis Kaip L serijos objektyvas EF 100-400MM F/4.5-5.6L IS II USM yra užsandarintas nuo dulkių ir drėgmės, tad galite nenustoti fotografuoti net ir prastomis oro sąlygomis. Fluoro danga ant priekinio objektyvo elemento apsaugo nuo purvo, todėl objektyvą nesunku valyti.

Apdovanojimai

Gaminio specifikacijos

Sužinokite daugiau apie „Canon EF 100-400mm f/4.5-5.6L IS II USM“, jo funkcijas ir pajėgumus.

Related Products

Teleobjektyvai

Šie objektyvai pasižymi didesniu židinio nuotoliu, todėl galite labiau priartėti prie objekto nesutrikdydami jo aplinkos.