EOS 77D

Canon EOS 77D

Pasinaudokite kūrybinėmis funkcijomis ir valdikliais ir kurkite nuotraukas su charakteriu.

EOS 77D

Išreikškite save su EOS 77D

Pamatykite, kaip EOS 77D gali sustiprinti jūsų kūrybiškumą

Žiūrėti vaizdo įrašą

Kūrybinės galimybės jūsų rankose

Valdykite kūrybos procesą patys – išnaudokite meninį valdymą ir įrangos galią.

Žiūrėti visą specifikaciją

EOS 77D
EOS 77D

Atskleiskite savo potencialą fotografijos srityje

Išbandykite naujas temas ir naujus fotografavimo būdus. Moderniausias AF užtikrina būtiną ryškumą tiksliai ten, kur norite – tiek naudojant fotoaparato optinį vaizdo ieškiklį, tiek didelės raiškos jutiklinį ekraną. Nepertraukiamas fotografavimas iki 6 k./s sparta trapiems akimirksniams įamžinti.

Galingas veikimas

Naujos kartos APS-C jutiklis padeda sukurti stulbinamo detalumo nuotraukas, net fotografuojant ryškioje šviesoje ir tamsiuose šešėliuose. Greičiausia pasaulyje „Live View“ automatinio fokusavimo sistema* užtikrina ryškius rezultatus net fotografuojant greitai judančius objektus.

EOS 77D
Padaryta su EOS 77D
  • f/3.5
  • 1/100
  • 3200
EOS 77D

Dvigubų pikselių CMOS AF

Greičiausias pasaulyje tiesioginis vaizdo fokusavimas* nuotraukoms Nuostabiai sklandus pritraukiamo vaizdo efektas filmams.

Žiūrėti vaizdo įrašą

EOS 77D

Būkite kūrybingi ir filmuodami

Filmuokite puikius „Full HD“ vaizdo įrašus, dinamiškai atkurdami vaizdą 60 k./s sparta ir išnaudodami kinematografinius negilaus fokusavimo efektus. „Dual Pixel CMOS AF“ užtikrins ryškų objektų sufokusavimą keičiant padėtį, o integruotas skaitmeninis 5 ašių stabilizatorius pasirūpins vaizdo stabilumu.

EOS 77D

Laiko intervalas

Naujų trukmių išbandymas

EOS 77D

5 ašių skaitmeninis stabilizavimas

Panaikinamas drebėjimas

Valdykite fotografijos procesą patys

Naudodami EOS 77D turėsite daugiau valdymo galimybių ir kūrybinės laisvės – tam skirtas jo galinis valdymo ratukas ir pakreipiamas jutiklinis ekranas. Viršutiniame LCD ekrane vienu žvilgtelėjimu pamatysite visas fotoaparato nuostatas.

EOS 77D

Dalykitės savo vaizduote su pasauliu

Su „Wi-Fi“, „Bluetooth®“ ir NFC belaidžio ryšio technologijomis prie suderinamų „iOS“ ir „Android“ išmaniųjų įrenginių prisijungsite kaip niekad lengvai. Valdykite fotoaparatą nuotoliniu būdu – galėsite netgi tiesiogiai žiūrėti jo rodomą vaizdą išmaniajame telefone arba planšetiniame kompiuteryje – ir dalykitės vaizdais per debesijos serverį.

EOS 77D

Programėlė „Canon Photo Companion“

Geriausia priemonė bet kokiam pasakotojui – mūsų programėlė „Photo Companion“ suteikia galimybę pasiekti asmeniškai pritaikytas ekspertų žinias ir turinį tada, kai jo reikia labiausiai, tad galite išties įkvėpti savo istorijoms gyvybės.

Sužinokite daugiau

Canon Photo Companion app

Techniniai duomenys

EOS 77D

24,2 megapikselio

Išskirtinis detalumas ir aiškumas

EOS 77D

DIGIC 7

Spartus, jautrus veikimas

EOS 77D

45 AF taškai

Greitas ir patikimas fokusavimas

EOS 77D

Dvigubų pikselių CMOS AF

Spartus fotografavimas, sklandus filmavimas

EOS 77D

„Full HD“ vaizdo įrašai

Puikūs filmai internetu ir namuose

EOS 77D

5 ašių IS

Mažesnis fotoaparato drebėjimas

EOS 77D

„Wi-Fi“ ir NFC

Paprastas fotoaparato valdymas nuotoliniu būdu

EOS 77D

„Bluetooth®“

Visada veikiantis belaidis ryšys

Žiūrėti visą specifikaciją

EOS 77D
EOS 77D

Pakuotės turinys

Skaitmeninio fotoaparato EOS 77D korpusas

Okuliaras EF

Fotoaparato apmovas R-F-3

Platus dirželis EW-100DBV

Akumuliatoriaus įkroviklis LC-E17E

Akumuliatorius LP-E17

Maitinimo laidas

Naudotojo vadovo rinkinys

Rekomenduojami objektyvai

Priedai

Susiję gaminiai

*Palyginti su kitais skaitmeniniais fotoaparatais su keičiamais objektyvais ir APS-C dydžio jutikliais su fazės skirtumo vaizdo plokštumoje aptikimo AF 2017 m. vasario 14 d. duomenimis pagal „Canon“ tyrimus.

Išmatuota vadovaujantis CIPA reikalavimus atitinkančiomis gairėmis ir taikant vidinį matavimo metodą su „EF-S18-55mm F4-5.6 IS STM“ objektyvu, nustatytu ties 55 mm, naudojant 1 taško AF su pasirinktu centriniu tašku, vieno kadro AF, „Live View“ ir vaizdą fiksuojant užrakto mygtuku. Naudojant rankinius režimus, EV12 (ISO 100 kambario temperatūroje).

** „Bluetooth®“ žodžio ženklas ir logotipai yra registruotieji prekių ženklai, priklausantys „Bluetooth SIG, Inc.“ ir visus tokius ženklus „Canon Inc.“ naudoja pagal licenciją. Kiti prekių ženklai ir prekių pavadinimai priklauso jų atitinkamiems savininkams. **Reikalingas išmanusis įrenginys, turintis „Bluetooth“ 4.0 (arba naujesnę) versiją. Taip pat reikalingas išmanusis įrenginys, kuriame būtų naudojama operacinė sistema iOS 8.4 (arba naujesnė) arba „Android 5.0“ (arba naujesnė)