Canon_Photo_Companion_App_Sunset_Family
alt text goes here


„CANON“

PHOTO COMPANION

Jūsų asmeninis istorijų pasakojimo vadovas.

Atsisiųskite į „iOS“

Atsisiųskite į „Android“

Pradėkite savo kelionę

Mūsų programėlė „Photo Companion“ yra tobulas palydovas vaizdo istorijų pasakotojui – suasmenintas turinys, iššūkiai ir įkvėpimas padės jums fotografijos kelyje.

Išbandykite asmeniškai pritaikytus pratimus, mokomuosius vadovus ir patarimus

Naudodamiesi jūsų fotoaparato modeliui, įgūdžiams ir interesams pritaikytais pratimais, mokomaisiais vadovais ir patarimais, jūs išmoksite kurti tokias fotografijas, kuriomis galėsite didžiuotis, ir galėsite atkurti savo istorijas vaizduose.

Tutorials_Tips_Lady

Mokykitės kelyje, kur bebūtumėte

Programėlėje pateikiamas glaustas, lengvai naudojamas turinys ir vaizdo įrašai, kuriuos galite peržiūrėti keliaudami ir kurie pravers tada, kai jų reikės labiausiai. Tai tarsi nuosavas fotopadėjėjas.

Learn on the go, wherever you are

Pasisemkite įkvėpimo iš naujų idėjų ir iššūkių

Kūrybiškumui sužadinti turinys nuolat pildomas, siūlomi nauji iššūkiai ir idėjos. Taip pat mokysitės ir semsitės įkvėpimo iš profesionalų ir į jus panašių fotografų, kad išplėstumėte savo akiratį.

Be inspired by new ideas and challenges

Atskleiskite savo kūrybiškumą su praktinėmis fotoaparato žiniomis

Ši programėlė turi specialiai kiekvienam naujausiam „Canon EOS“ fotoaparato modeliui* pritaikytą turinį ir vaizdo įrašus, kad galėtumėte susipažinti su savo fotoaparatu ir išmokti jį naudoti taip, kad išties atskleistumėte savo kūrybinį potencialą.

*Žr. toliau pateiktą suderinamumo informaciją.

Unleash your creativity with your camera know-how

Programėlės „Photo Companion“ suderinamumas

Šiuo metu šioje programėlėje pateikiamas išskirtinis turinys šiems fotoaparatams: PowerShot G7 X Mark III, PowerShot G5 X Mark II, PowerShot G1 X Mark III, EOS 4000D, EOS 2000D, EOS 1200D, EOS 1300D, EOS 100D, EOS 250D, EOS 200D, EOS 700D, EOS 750D, EOS 760D, EOS 800D, EOS 850D, EOS 77D, EOS 80D, EOS 90D, EOS 5D Mark IV, EOS 6D Mark II, EOS 7D Mark II, EOS R, EOS Ra, EOS RP, EOS R5, EOS R6, EOS M200, EOS M100, EOS M50, EOS M50 Mark II, EOS M10, EOS M3, EOS M5, EOS M6 Mark II, EOS M6.

Jei turite senesnio modelio fotoaparatą, jums bus priderintas atitinkamas turinys, todėl programėle vis tiek galėsite naudotis.

Kalbos

Kalbos: arabų, čekų, danų, olandų, anglų, suomių, prancūzų, vokiečių, vengrų, italų, norvegų, lenkų, portugalų, rusų, slovakų, ispanų, švedų ir turkų

Stories are all around us

Atgaivinkite savo istoriją

Darbo pradžia su „Canon“

Žiūrėti vaizdo įrašą

Jūsų istorijos jūsų akimis

Įkelkite savo nuotraukas ir vaizdo įrašus iš visų savo įrenginių ir tvarkykite visas nuotraukas vienoje vietoje.