Canon EF 75-300mm f/4-5.6 III

EF 75-300mm f/4-5.6 III

EF 75-300mm f/4–5,6 III artinantis objektyvas aprėpia daugelį dažnai naudojamų teleobjektyvo židinio nuotolių ir leidžia išgauti puikios kokybės nuotraukas. Šis objektyvas yra nebrangus, kompaktiškas priedas, tinkamas bet kuriam EOS fotoaparatui.

Pranašumai

  • Įperkamas artinantis teleobjektyvas
  • DC automatinio fokusavimo variklis
  • „Super Spectra“ danga
  • Lengvas korpusas
  • Filtro dydis – 58 mm
  • 1,5 m artimiausias fokusavimo atstumas

Ypatybės išsamiai

Pažvelkite įdėmiau į Canon EF 75-300mm f/4-5.6 III

Lengvas artinantis teleobjektyvas


Šis 4 k. artinantis teleobjektyvas puikiai tinka lėšas taupantiems fotografams, norintiems fotografuoti sporto renginius, laukinę gamtą ar daryti portretus. Kaip ir kiti teleobjektyvai, EF 75–300 mm f/4–5,6 III suglaudina perspektyvą ir leidžia fotografui apriboti lauko gylį.

Visiškai elektroninis objektyvo apsodas


Įtaisytas AF variklis užtikrina spartų automatinį fokusavimą. Objektyvo elektromagnetinė diafragma leidžia neįtikėtinai tiksliai valdyti diafragmos padėties nustatymą.

„Super Spectra“ danga


„Super Spectra“ danga užtikrina tikslų spalvų balansą ir padidina kontrastą. Taip pat sumažėja blyksnių ir šešėlių – tai įprasta problema, kurią sukelia nuo fotoaparato jutiklio atspindima šviesa.

Gaminio specifikacijos

Sužinokite daugiau apie „Canon EF 75-300mm f/4-5.6 III“, jo funkcijas ir pajėgumus.

Pavyzdžių galerija

Peržiūrėti galeriją

Related Products

Ar galime jums padėti išsirinkti naują objektyvą?

Mūsų objektyvų parinkimo priemonė apžvelgs mūsų siūlomus objektyvus ir padės jums rasti tą, kuris tobulai tinka jums ir jūsų EOS fotoaparatui.

Teleobjektyvai

Šie objektyvai pasižymi didesniu židinio nuotoliu, todėl galite labiau priartėti prie objekto nesutrikdydami jo aplinkos.