Canon EF-S 10-22mm f/3.5-4.5 USM

EF-S 10-22mm f/3.5-4.5 USM

Visiems EF-S apsodą naudojantiems EOS fotoaparatams skirtas ypač plataus kampo artinantis objektyvas su dinaminės raiškos funkcijomis; mažas ir lengvas, todėl labai patogus nešiotis.

Pranašumai

  • Ypač plataus kampo artinimo funkcija, tinkama visiems korpusams su EF-S apsodu
  • Aukščiausia vaizdo kokybė
  • Lengvas ir kompaktiškas
  • Vos 24 cm fokusavimo atstumas
  • Spartus beveik negirdimas ultragarsinis automatinis fokusavimas
  • „Super Spectra“ danga
  • Žiedinė diafragma
  • Pasirinktinai įsigyjamas aukščiausios klasės objektyvo gaubtas

Ypatybės išsamiai

Pažvelkite įdėmiau į Canon EF-S 10-22mm f/3.5-4.5 USM

Ypač platus kampas APS-C dydžio jutikliams


EF-S 10–22 mm f/3,5–4,5 USM pasižymi apie 16–35 mm veiksmingu židinio nuotolio diapazonu dirbant 35 mm juostos formatu, todėl yra puikus, išskirtinę vaizdo kokybę užtikrinantis objektyvas, atversiantis naujus jaudinančius matavimus ir horizontus.

Anapus žmogiškosios perspektyvos


Ypač plataus kampo artinimo funkcija ne tik suteikia laisvę į kadrą sutalpinti viską, ką norite, bet ir, smarkiai keisdama perspektyvą, leidžia sukurti dinaminę raišką. Šis objektyvas teikia galimybę atsidurti labai arti objektų ir išryškinti šalia esančio objekto dydį visame fone. Kūrybingi fotografai šį efektą gali įspūdingai išnaudoti, pvz., gali objektą išskirti iš fono ir sukurti stiprų buvimo čia pat įspūdį arba sukurti bendros fokusuotės efektą, kai aiškiai sufokusuojama viskas nuo pirmojo plano iki fono.

Mažas, lengvas ir visada šalia


EF-S 10–22 mm f/3,5–4,5 USM – išskirtinai lengvas ir kompaktiškas objektyvas, ypač atsižvelgus į jo židinio nuotolio diapazoną, taip pat pasižymi neįtikėtinai mažu, vos 24 cm minimaliu fokusavimo atstumu.

Spartus fokusavimas


Žiedinio tipo ultragarsinis variklis veikia kartu su fotoaparatu ir užtikrina ypač spartų ir tikslų automatinį fokusavimą bei judesius numatantį sekimą; be to, bet kada galima įjungti visiškai rankinio valdymo režimą.

Sukurtas skaitmeniniam pasauliui


Objektyvas sukurtas būtent skaitmeninei fotografijai, todėl jo elementai yra specialios formos, o „Super Spectra“ danga slopina šešėlius ir blyksnius, kuriuos gali sukelti atspindžiai nuo fotoaparato jutiklių. Pasirinktinai įsigyjamas aukščiausios klasės objektyvo gaubtas gali dar labiau sumažinti blyksnių skaičių.

Fono suliejimas


Kai fotografuojama naudojant plačią diafragmą, žiedinė diafragma sukuria akiai malonų fono suliejimą; tai puikiai tinka norint sukurti gylio pojūtį ir išskirti fotografuojamą objektą ar modelį iš bendro fono.

Gaminio specifikacijos

Sužinokite daugiau apie „Canon EF-S 10-22mm f/3.5-4.5 USM“, jo funkcijas ir pajėgumus.

Pavyzdžių galerija

Peržiūrėti galeriją

Related Products

Ar galime jums padėti išsirinkti naują objektyvą?

Mūsų objektyvų parinkimo priemonė apžvelgs mūsų siūlomus objektyvus ir padės jums rasti tą, kuris tobulai tinka jums ir jūsų EOS fotoaparatui.

Plačiakampiai objektyvai

Mūsų siūlomi plačiakampiai objektyvai suteikia galimybę fotografuoti platesniu regos lauku ir daugiau sutalpinti kadre.