How to use your Canon camera as webcam!

„CANON“ VAIZDO TRANSLIACIJOS RINKINIAI

Kaip panaudoti savo „Canon“ fotoaparatą kaip internetinę kamerą!

Naudodami mūsų vaizdo konferencijų ir tiesioginės transliacijos rinkinį, galėsite lengviau palaikyti ryšį su šeima, draugais ir bendradarbiais. Tiek rengiantiems aukštos kokybės vaizdo posėdžius su klientais, tiek transliuojantiems žaidimų seansus su savo draugais, mūsų aukščiausios klasės USB vaizdo konferencijų rinkiniai suteiks viską, ko reikia.

USB vaizdo transliacijos rinkiniai

Mūsų USB vaizdo konferencijų rinkiniai veikia su tam tikrais mūsų rinktiniais EOS ir „PowerShot“ fotoaparatais, bet kad būtų lengviau, sukūrėme jums vaizdo konferencijų rinkinius, kuriuose yra viskas, ko reikia.

Jums tereikia perskaityti žemiau pateiktą išsamų vadovą, kuriame nurodoma, kaip nustatyti savo USB vaizdo transliacijos rinkinius. Ir svarbu paminėti, kad šie „Canon“ fotoaparatų vaizdo transliacijos rinkiniai tobulai veikia su populiariausiomis vaizdo konferencijų ir tiesioginės vaizdo transliacijos platformomis.

USB rinkinio sąranka

„EOS M50“, „EOS M6 Mark II“ ir „PowerShot G7 X Mark III“ bei jų rinkinio priedai yra skirti raiškesnėms spalvoms, aukštesnei vaizdo kokybei ir reguliuojamam židinio nuotoliui. Iš namų dirbantiems verslo specialistams, draugų pokalbiams ir virtualiems šeimos susitikimams tereikia paversti EOS arba „PowerShot“ fotoaparatą vaizdo konferencijų internetine kamera.

USB rinkinio sąranka žingsnis po žingsnio. Pirmas žingsnis.

Atsisiųskite EOS internetinės kameros paslaugų programinę įrangą. Šią programinę įrangą galite atsisiųsti spustelėdami žemiau pateiktas nuorodas.
Atsisiųsti sistemai „Windows“
Atsisiųsti sistemai „Mac“

Setting up your USB kits step by step – Step one:

Antras žingsnis.

Dabar prijunkite fotoaparatą prie maitinimo tinklo. Įkiškite KS šakotuvą ir prijunkite KS adapterį, tada prijunkite fotoaparatą prie maitinimo tinklo. Dauguma mūsų fotoaparatų yra suderinami su elektros tinklo adapteriais, kurie naudojami vietoje baterijos. Tam tikrų fotoaparatų, pvz., „PowerShot G7 X Mark III“, vaizdo konferencijų rinkiniuose pridedamos dvi baterijos. Kiekviena baterija suteikia 100 minučių energijos, todėl visada galite likti prisijungę – bet kuriame pasaulio kampelyje.

Step two:

Trečias veiksmas.

Įjunkite fotoaparatą.

Step three:

Ketvirtas veiksmas.

Įjunkite fotoaparate filmo režimą ir perjunkite automatinį filmavimą. Taip visada bus nustatyta tinkama ekspozicija.

Step four:

Penktas veiksmas.

Prijunkite USB laidą prie fotoaparato, o kitą jo galą – prie kompiuterio USB prievado.

Step five:

Šeštas veiksmas.

Pastatykite fotoaparatą ant trikojo ir pakreipkite į save.

Step six:

Septintas veiksmas.

Atidarykite mėgstamiausio vaizdo konferencijų paslaugos teikėjo programą ir atidarykite vaizdo nustatymus. Vaizdo nustatymuose spustelėkite „EOS Webcam Utility“ ir viskas bus paruošta. EOS internetinės kameros paslaugų programinė įranga neleidžia naudoti fotoaparate integruoto mikrofono, tačiau garsui galite naudoti nešiojamojo kompiuterio mikrofoną arba prie kompiuterio prijungtas ausines su mikrofonu.

Step seven:

„Canon“ vaizdo transliacijos rinkiniai

Patobulinkite savo dabartinę internetinę kamerą naujais „Canon“ vaizdo transliacijos rinkiniais, kad pagerintumėte vaizdo kokybę.

Reikia pagalbos?

USB sprendimai veikia su įvairiais rinktiniais EOS ir „PowerShot“ fotoaparatais, bet, kad būtų lengviau, mes parengėme pirkimo vadovą, padėsiantį rasti jums tinkamiausią „Canon“ fotoaparatą.

Pirkimo vadovas

eos-m6-mark-ii-kit-lifestyle_800x533
SUSIJĘS PRODUKTAS

„Canon PowerShot G7 X Mark III“

Idealus pasirinkimas vaizdo tinklaraščių kūrėjams, vaizdo konferencijoms ir tinklaraštininkams. Ryšį su tinklu palaikantis fotoaparatas, kuriuo galėsite kurti jūsų sekėjams patiksiančius vaizdo įrašus ir nuotraukas.

Žiūrėti išsamesnius duomenis

G7X MK III Vlogging

Jūsų žiūrovams patiksiantys vaizdo įrašai

Įamžinkite kraštovaizdį 4K raiška. Filmuokite sulėtintai sportą su iki 120 k./s. kadrų dažniu. Prijunkite išorinį mikrofoną, kad galėtumėte tobulai aiškiai įrašyti savo kelionių vaizdo tinklaraščių garsą. Tiesiogiai transliuokite pribloškiamos kokybės vaizdą žaisdami ir patobulinkite savo žiniatinklio kamerą verslo vaizdo konferencijų skambučiams. Galimybės su „PowerShot G7 X Mark III“ yra beribės.

Visą straipsnį skaitykite čia

G7X MK III Vlogging live streaming and video conferences

Jus taip pat gali dominti...

Susipažinkite su „Canon“ fotoaparatų ir programinės įrangos asortimentu – jie padės jums palaikyti ryšį iš bet kurio pasaulio kampelio.