EOS 6D

Kompaktiško dizaino 20,2 megapikselio skaitmeninis veidrodinis fotoaparatas su viso kadro jutikliu. Puikiai tinka portretinei fotografijai ir kelionėms, įgalina smulkiai valdyti lauko gylį ir suteikia daug galimybių renkantis plačiakampius EF objektyvus.

Pranašumai

  • Viso kadro 20,2 megapikselio jutiklis
  • Tvirta, lengva konstrukcija
  • Maks. ISO 25 600 (išplečiamas iki ISO 102 400)
  • 11 taškų AF veikia iki pat –3 eksponavimo trukmės vienetų
  • GPS* įrašo jūsų buvimo vietą
  • Failų persiuntimas ir nuotolinis valdymas per „Wi-Fi“ prieigą**
  • „Full-HD“ vaizdo įrašai

Ypatybės išsamiai

Pažvelkite įdėmiau į Canon EOS 6D

20,2 megapikselio viso kadro CMOS jutiklis


EOS 6D šerdis – 20 megapikselių viso kadro CMOS jutiklis ir galingas DIGIC 5+ vaizdo procesorius. Kartu jie sukuria itin detalius ir aiškius vaizdus. Spalvos atkuriamos tiksliai, tonų gradacija subtili ir natūrali.

Viso kadro jutiklio pranašumai


Galite džiaugtis plačiakampiais EF objektyvais ir atrasti naujų būdų fotografuoti peizažus, patalpų vidų ar gatvės gyvenimą. Viso kadro jutiklio teikiama galimybė smulkiau valdyti lauko gylį padės daryti paveikesnius portretus.

Sukurtas keliauti


Fotoaparatas pakankamai lengvas vežtis bet kur ir pakankamai tvirtas, kad pakeltų atšiaurias kelionių fotografijos sąlygas. Dėl paprastų valdiklių ir intuityvių ergonominių priemonių EOS 6D veikia sparčiai ir yra paprastas naudoti.

Puikiai veikia prietemoje


Sumažėjus apšvietimui, EOS 6D ir toliau daro puikias nuotraukas. ISO jautrumas išplečiamas nuo ISO 100 iki ISO 25 600 (išplečiamas iki L:50, H1: 51 200, H2: 102 400), o 11 taškų automatinio fokusavimo sistema veikia iki –3 eksponavimo trukmės vienetų. Tokio jautrumo pakanka fotografuoti mėnesienoje.

Paprastas nuotraukų komponavimas


Naudodami EOS 6D šviesų viso kadro vaizdo ieškiklį galite dirbti sekdami savo nuojauta. Dėl 1 040 000 taškų 7,6 cm (3,0 col.) „Clear View II“ LCD ekrano daryti nuotraukas ir „Full-HD“ vaizdo įrašus režimu „Live View“ yra vienas malonumas.

Jums sukurtos kūrybiškos funkcijos


Naudodami EOS 6D didelio dinaminio diapazono (HDR) fotografavimo režimą išsaugosite detalumą tiek apšviestose vietose, tiek šešėliuose, o naudodami universalią eksponavimo funkciją galėsite kurti sudėtinius vaizdus. ±5 žingsnių ekspozicijos kompensavimas ir ±3 žingsnių automatinis ekspozicijos sulyginimas įgalina įvairiapusiškai naudoti ir derinti ekspoziciją.

GPS seka kiekvieną jūsų judesį


Įtaisytasis GPS nustato tikslią jūsų buvimo vietą ir geografine žyma prideda šią informaciją prie visų nuotraukų. Kai judate, režimu „GPS Logger“ įrašomas jūsų maršrutas, net jei fotoaparatas išjungtas.

Prisijungimo per „Wi-Fi“ galimybės neturi sau lygių


Galite nuotoliniu būdu fotografuoti iš skirtingų taškų: prijunkite ir valdykite savo EOS 6D per PC ar „Mac“ kompiuterį arba išmanųjį telefoną. Bevieliu ryšiu galima persiųsti vaizdus ir bendrinti juos su šeima bei draugais.

„Full-HD“ vaizdo įrašai


Darykite „Full-HD“ vaizdo įrašus 1080 p raiška, pasinaudodami sparčios diafragmos objektyvais ir visiškai rankiniu valdymu kinematografiniams efektams gauti.

* Kai kuriose šalyse ar regionuose GPS naudojimas gali būti ribojamas. GPS naudojimas turėtų atitikti šalies ar teritorijos, kurioje naudojami fotoaparatai, įstatymus ir reglamentus, įskaitant bet kokį elektronikos prietaisų naudojimo apribojimą.
** Galimybė naudotis „Wi-Fi“ priklauso nuo įrenginio ir regiono.

Gaminio specifikacijos

Sužinokite daugiau apie „Canon EOS 6D“, jo funkcijas ir pajėgumus.

„iOS“ / „Android“ įrenginiams skirta programa „EOS Remote“

Naudaodami naująją programą „Canon EOS Remote“, skirtą „iOS“ ir „Android“ išmaniesiems telefonams ir planšetiniams kompiuteriams, galite per bevielį ryšį nuotoliniu būdu tvarkyti ir peržiūrėti savo fotoaparate „EOS 6D“ laikomas nuotraukas.

EOS Remote