EOS 5DS

Raiškos revoliucija

Naudokite spartų, instinktyvų DSLR valdymą kartu su 50,6 megapikselio raiška ir užfiksuokite įspūdingas kiekvienos akimirkos detales. „EOS 5DS R“ pakeis jūsų požiūrį į pasaulį.

Įžvelkite daugiau detalių ir pasiekite naują atvaizdų kokybės lygį

Fiksuokite nepakartojamai detalius vaizdus

50,6 megapikselio raiškos viso kadro CMOS jutiklis yra pajėgus fiksuoti nepakartojamai detalų vaizdą. Itin didelė raiška leidžia kurti įvairiam karpymui tinkamus atvaizdus ir vis tiek užtikrina stulbinančią jų kokybę. Net ir įtaisytieji 1,3 k. ir 1,6 k. apkarpyto fotografavimo režimai leidžia kurti atitinkamai 30,5 ir 19,6 megapikselio raiškos failus.

0%

  Padidinkite slankikliu

  Spausdinkite meninius atvaizdus

  Spausdinkite meninės kokybės atvaizdus A0 ir didesniais formatais

  Aukštos kokybės dvigubi DIGIC 6 procesoriai leidžia spausdinti didelio, A0 ar dar didesnio formato itin didelės raiškos atvaizdus su mažu triukšmu, tikroviškais odos atspalviais ir stulbinančiomis, tiksliai atkurtomis spalvomis.

  kraštovaizdis

  Sumažinta veidrodėlio vibracija maksimaliai padidina atvaizdų ryškumą

  „EOS 5DS“ naudoja „Canon“ veidrodėlio vibracijos kontrolės sistemą, kuri sumažina judesių fotoaparato viduje sukeliamą vibraciją, galinčią pakenkti atvaizdų ryškumui ar sumažinti jų raišką. Veidrodėlis perkeliamas aukštyn ir žemyn naudojant kumštelius, taip geriau jį kontroliuojant ir išvengiant staigių sustojimų bei sušvelninant užrakto atleidimo sukeliamą garsą.

  Žiūrėti vaizdo įrašą

  Būkite pastabūs ir reaguokite užbėgdami veiksmui už akių

  5fps.jpg

  Dvigubi DIGIC 6 procesoriai leidžia mėgautis sparčiu vaizdo apdorojimu ir dideliu fotoaparato jautrumu net ir turint omenyje tuos didelius duomenų kiekius, kuriuos fiksuoja 50,6 MP raiškos jutiklis. Nepralenkiamas gebėjimas fiksuoti 50,6 raiškos atvaizdus 5 k./s sparta padės neatsilikti nuo veiksmo, o USB 3.0 jungtis leidžia sparčiai ir kokybiškai fotografuoti per sąsają ir valdyti fotoaparatą nuotoliniu būdu.

  Itin didelis ryškumas tada, kai jo išties reikia

  Pažangus_objekto_sekimas

  Pažangus objektų sekimas ir atpažinimas

  EOS išmanaus sekimo ir atpažinimo („iTR“) automatinio fokusavimo technologija naudoja spalvų ir veidų informaciją atpažinti ir sekti kadre judantiems objektams. AF jautrumą galima tinkinti paprastu įrankiu, kuris reguliuoja fokusuojančio sekimo nuostatas pagal aplinkos ir objekto pobūdį, kad trumpam priešais fotografuojamą objektą pasirodę kiti objektai nesutrikdytų fokusavimo eigos.

  AF_taškų_pasirinkimas

  61 taško plačios apimties automatinis fokusavimas

  Naudodami 61 taško automatinio fokusavimo sistemą galite fokusuoti sparčiai ir tiksliai net ir prietemoje. 41 kryžminio tipo fokusavimo taškas, tarp kurių yra penki padidinto jautrumo dvigubo kryžminio tipo taškai, suteikia daugiau tikslumo.

  AF taškų pasirinkimas

  Galite naudoti visus 61 AF taškus kartu arba grupuoti juos į keičiamos padėties zonas, dengiančias ne centre esančius objektus. Taip pat galite pasirinkti vos vieną AF tašką ir tiksliai fokusuoti tam tikrą vaizdo vietą.

  AF_taškų_pasirinkimas

  Sukurtas jūsų darbo įpročiams

  Apsauga_nuo_oro_sąlygų

  Lauko sąlygoms skirtas uždoris

  Vandeniui ir dulkėms atsparių sandarių valdiklių ir tvirtos magnio lydinio konstrukcijos dėka galite nesijaudindami fotografuoti bet kokiomis sąlygomis.

  Dvigubi atminties kortelių lizdai

  „CompactFlash“ ir SD atminties kortelių lizdai leidžia fotografuojant automatiškai kurti atsargines failų kopijas, taigi palengvina failų bendrinimą su klientais ir padidina saugojimo talpą.

  Dvigubas_koretlių_lizdas

  Rekomenduojami objektyvai

  Užfiksuokite gyvenimą nauju kampu naudodami mūsų rekomenduojamus fiksuoto židinio nuotolio priartinančius objektyvus. Tarp jų rasite itin plataus kampo objektyvų, skirtų fotografuoti stulbinančius kraštovaizdžius, ir ilgų teleobjektyvų, kurie aukščiausia kokybe priartins jus prie veiksmo sporto renginiuose ar laukinėje gamtoje. Daugelis jų turi plačias diafragmas fotografavimui prietemoje ir palenkimo bei perstūmimo mechanizmus, įgalinančius išskirtinį lauko gylio valdymą.

  Fotoaparate įtaisytos funkcijos suteiks jums priemonių išreikšti savo kūrybiškumą

  Didelio dinaminio diapazono apdorojimas

  Išsaugokite detales apšviestose ir šešėliuotuose vietose naudodami didelio dinaminio diapazono vaizdo apdorojimą. Jis puikiai tinka daryti kraštovaizdžių ir natiurmortines nuotraukas, nes sujungia tris skirtingų ekspozicijų atvaizdus: standartinį, per mažos ekspozicijos ir per didelės ekspozicijos.

  Dauginė_ekspozicija

  Dauginė ekspozicija

  Kurkite stulbinančius sudėtinius atvaizdus fotoaparate naudodami dauginės ekspozicijos režimą, kuris užkloja atvaizdus vieną ant kito ir leidžia pasirinkti įvairias automatinio dauginės ekspozicijos valdymo parinktis.

  Full_HD_vaizdo įrašas

  „Full HD“ EOS filmai

  Darykite „Full HD“ raiškos EOS filmus, rankiniu režimu kūrybiškai valdydami atvaizdo ir garso parametrus.

  Fotografavimo su laikmačiu funkcijos

  Kurkite puikius sulėtinto vaizdo vaizdo įrašus naudodami įtaisytąjį iš anksto užprogramuojamą intervalų laikmatį. Jei norite užsiimti fotografija su itin ilga ekspozicija, užraktą nustatytam laikui galima užfiksuoti lemputės režime.

  Laikmatis Leisti vaizdo įrašą
  Itin_detalu.jpgt

  Itin detalus atvaizdo stilius

  Naudodami itin detalaus atvaizdo „Picture Style“ nuostatą galite suteikti pirmenybę didelės raiškos jutiklio užfiksuotoms gradacijoms bei detalėms; ši nuostata taip pat leidžia naudoti tokius fotoaparate nustatomus reguliuojamus ryškumą didinančius parametrus kaip JPEG failų slenkstis ir kokybės lygis, tad galėsite pateikti paveikius atvaizdus tiesiai iš fotoaparato.

  Žemų dažnių filtras

  Įprastiniuose DSLR įrenginiuose prieš fotoaparato jutiklį naudojamas žemų dažnių filtras, apsaugantis nuo tokių skaitmeninių liekamųjų darinių kaip muaro efektas ir netikros spalvos. Tokie filtrai šiek tiek sužvelnina atvaizdus, todėl „EOS 5DS R“ įrenginiuose, siekiant ryškiausio galimo atvaizdo, žemų dažnių filtravimo efektas panaikinamas. Tai sukelia nedidelę liekamųjų darinių riziką, todėl „EOS 5DS R“ yra geras pasirinkimas fotografuojant lauke arba valdomomis sąlygomis studijoje, o kitiems tikslams galbūt geriau tinka „EOS 5DS“.

  Geriausių gaminių apdovanojimai

  TIPA Awards 2016

  EISA 2015-2016

  Techniniai duomenys

  50,6 megapikselio APS-C dydžio CMOS jutiklis

  50,6 MP CMOS

  Dvigubas DIGIC 6

  Dvigubas DIGIC 6

  150 tūkst. pikselių RGB+IR matavimo jutiklis

  150 tūkst. pikselių RGB+IR matavimo jutiklis

  Iki 5,0 kadrų per sekundę

  Iki 5,0 kadrų per sekundę

  Spec-61AF

  61 taško automatinis fokusavimas

  Apkarpytas fotografavimas

  Apkarpytas fotografavimas

  USB 3.0

  USB 3.0

  Veidrodėlio vibracijos valdymo sistema

  Veidrodėlio vibracijos valdymo sistema

  Fotografavimas naudojant intervalų laikmatį

  Fotografavimas naudojant intervalų laikmatį

  Žiūrėti visas specifikacijas

  Atsisiųskite tvarkyklių, programinės įrangos, programinės aparatinės įrangos ir vadovų.

  Gaminių palaikymas

  Rekomenduojame jums

  Objektyvai ir blykstės

  Priedai