Canon EF 24-70mm f/4L IS USM

EF 24-70mm f/4L IS USM

Universalus 24–70 mm f/4 L serijos objektyvas su makrofotografijos režimu, kuriuo galima padidinti vaizdą iki 0,7 k. Dėl ultragarsinio AF variklio fokusuojama sparčiai ir beveik be garso. Ypač mažos dispersijos (UD) lęšiai ir asferiniai elementai užtikrina aukščiausią vaizdų kokybę.

Pranašumai

  • Įvairiai pritaikomas priartinimas fotografuojant įvairiausius objektus
  • Makrofotografijos režimas, kuriuo galima padidinti vaizdą iki 0,7 k.
  • Iki keturių padalų vaizdo stabilizatorius
  • Du asferiniai ir du UD objektyvo elementai
  • Spartus ultragarsinis AF
  • Užsandarintas nuo dulkių ir drėgmės
  • Devynių ašmenų diafragma leidžia švelniai išblukinti foną

Ypatybės išsamiai

Pažvelkite įdėmiau į Canon EF 24-70mm f/4L IS USM

Įvairiai pritaikomas priartinimo diapazonas


Galite fotografuoti įvairiausius objektus, nuo kraštovaizdžių iki portretų ar dokumentinių kadrų. EF 24–70 mm f/4L IS USM yra tobulas standartinis objektyvas, skirtas viso kadro „Canon“ skaitmeniniam veidrodiniam fotoaparatui; jis naudoja plačiakampį, standartinį ir teleobjektyvo židinio nuotolį bei pastovią f/4 maksimalią diafragmą, kuri priartinus vaizdą nesikeičia.

Makrofotografijos režimas


Naudojant ant priartinimo žiedo esančią atskirą makrofotografijos padėtį galima pasirinkus bet kokį priartinimą iš arti fokusuoti iki vos 0,38 m atstumu; makrofotografijos režimas taip pat leidžia naudoti 0,7 k. tikro dydžio maksimalų atkūrimo koeficientą.

Vaizdo stabilizatoriaus technologija


Fotografuoti nuo rankų prietemoje galite naudodami iki keturių padalų ilgesnį nei paprastai rekomenduojama išlaikymą. Vaizdo stabilizatoriaus (IS) technologija automatiškai nustato, kada fotografas, sekdamas judančius objektus, pereina į panoraminį vaizdą ir išjungia ta kryptimi nukreiptą stabilizatorių. Makrofotografijos režimu hibridinis IS aptinka ir sukimo, ir perkėlimo judesius.

Veiksmingas optikos dizainas


Visame priartinimo diapazone galite daryti išskirtinės kokybės nuotraukas. Siekiant veiksmingai pašalinti optinius nuokrypius, naudojami dviejų tipų asferiniai objektyvo elementai ir ypač mažos dispersijos (UD) lęšiai. „Super spectra“ danga pašalina blizgesį ir leidžia išgauti maksimalų kontrastingumą.

Pažangus automatinis fokusavimas


Dėl žiedinio ultragarsinio AF variklio galite mėgautis sparčiu, beveik begarsiu automatiniu fokusavimu. Įjunkite rankinio fokusavimo režimą ir patys kontroliuokite padėtį.

Sukurtas būti tvirtas


Nenutraukite darbo net ir sudėtingomis sąlygomis. Objektyvas užsandarintas nuo dulkių ir drėgmės, o dėl fluorido dangos paprasta valyti jo elementus.

Ištobulintas veikimas


Apvali devynių ašmenų diafragma padeda tolygiai perteikti nesufokusuotas vaizdo vietas ir aiškiai išryškinti pagrindinius objektus.

Gaminio specifikacijos

Sužinokite daugiau apie „Canon EF 24-70mm f/4L IS USM“, jo funkcijas ir pajėgumus.

Related Products

Plačiakampiai objektyvai

Mūsų siūlomi plačiakampiai objektyvai suteikia galimybę fotografuoti platesniu regos lauku ir daugiau sutalpinti kadre.