Canon EF 180mm f/3.5L Macro USM

EF 180mm f/3.5L Macro USM

Dėl teleobjektyvo specifikacijų stambiu planu galima fotografuoti iš toliau, priartinus tikrojo dydžio vaizdą – nekils pavojaus sutrikdyti objektą. Puikiai tinka fotografuojant laukinę gamtą.

Pranašumai

  • „Canon“ L serijos aukštos kokybės makroobjektyvas
  • Teleobjektyvo židinio nuotolis
  • Tikrojo dydžio vaizdo atkūrimas (1:1)
  • 3 UD objektyvo elementai
  • 2 padėčių atstumo ribotuvas
  • Žiedinio tipo ultragarsinis automatinio fokusavimo variklis
  • Pridedamas trikojo žiedas

Ypatybės išsamiai

Pažvelkite įdėmiau į Canon EF 180mm f/3.5L Macro USM

Makroteleobjektyvas


„EF 180 mm f/3,5L Macro USM“ – tai makroteleobjektyvas, leidžiantis padidinti tikrojo dydžio vaizdą iki 1,0 x. Galima iš toliau priartinti tikrojo dydžio vaizdą nerizikuojant sutrikdyti fotografuojamą objektą (puikiai tinka fotografuojant vabzdžius ir kitus laukinius gyvūnus). Vidinė slankiojo fokusavimo sistema sumažina svyravimus ir iškraipymus, atsirandančius dėl fokusavimo atstumo pokyčių. Todėl objektyvas veikia aštriai tarsi skustuvas diapazone nuo 1,0 x iki begalybės.

L serijos kokybė


Tai aukščiausi „Canon“ standartai, taikomi tiksliajai inžinerijai ir optikos kokybei. L seriją sudaro geriausi „Canon“ profesionalams skirti objektyvai, išskirtinę vaizdo raišką ir aukščiausią kokybę derinantys su bet kokioms oro sąlygoms tinkama konstrukcija, apsaugančia nuo dulkių ir drėgmės.

Žiedinio tipo ultragarsinis automatinis fokusavimas su visiškai rankinio valdymo funkcija


„Canon“ žiedinio tipo ultragarsinio automatinio fokusavimo sistema naudoja ultragarsinio dažnio virpesius ir užtikrina spartų, tikslų ir praktiškai negirdimą veikimą. Visiškai rankinio fokusavimo valdymo funkcija, valdoma naudojant didelį žiedą, nejudantį automatinio fokusavimo metu, leidžia fotografams bet kada pakoreguoti fokusavimo nuostatas.

„Super Spectra“ danga


„Super Spectra“ danga padeda išlaikyti tikslų spalvų balansą ir didelį kontrastą, taip pat slopina blyksnius ir šešėlius, nes sugeria šviesą, kurią gali atspindėti vidiniai objektyvo elementai ir vaizdo jutiklis.

Priedai


Prie objektyvo pridedamas gaubtas ir minkštas dėklas.

Gaminio specifikacijos

Sužinokite daugiau apie „Canon EF 180mm f/3.5L Macro USM“, jo funkcijas ir pajėgumus.

Related Products

Plačiakampiai objektyvai

Mūsų siūlomi plačiakampiai objektyvai suteikia galimybę fotografuoti platesniu regos lauku ir daugiau sutalpinti kadre.