Canon EF 28-300mm f/3.5-5.6L IS USM

EF 28-300mm f/3.5-5.6L IS USM

Nuo plačiakampio iki teleobjektyvo galimybių – viskas su vienu objektyvu. 11 k. artinimo diapazonas ir kokybiškas „Canon“ L serijos stiklas paverčia šį fotoaparatą nepamainomu keliaujantiems fotografams.

Pranašumai

  • 11 k. artinimas
  • L serijos kokybė
  • Vaizdo stabilizatorius
  • Mažiausias fokusavimo atstumas – 0,7 m
  • Nuolatinio rankinio fokusavimo funkcija
  • Atspari dulkėms ir tiškalams konstrukcija
  • Žiedinė diafragma
  • E-TTL II atstumo matavimo sistema
  • Skaitmeniniams fotoaparatams pritaikyta objektyvų danga

Ypatybės išsamiai

Pažvelkite įdėmiau į Canon EF 28-300mm f/3.5-5.6L IS USM

Išties universalus objektyvas


Su nuo plačiakampio iki „super“ teleobjektyvo siekiančiu artinimo diapazonu, naujausia profesionalams skirta „Canon“ serija yra sukurta fotografijos specialistams, norintiems kuo rečiau keisti objektyvus ir sumažinti bendrą savo įrangos svorį. Tobulas sprendimas fotožurnalistams ir fotografuojantiems vaizdą judesyje.

Trijų žingsnių vaizdo stabilizatorius


Į objektyvą „EF 28–300 mm f/3.5-5.6L IS USM“ integruota IS technologija suteikia trijų sustojimų pranašumą prietemoje. Todėl galima pasirinkti ilgesnį išlaikymą ir nebijoti, kad dėl sujudėjusio fotoaparato išsilies vaizdas. Tai naudinga tais atvejais, kai neįmanoma naudoti trikojo arba blykstės. Jei objektyvas aptinka, kad fotografas judina fotoaparatą sekdamas judantį objektą, jis perjungia IS atitinkama kryptimi.

Ultragarsinis fokusavimas


Žiedinio tipo ultragarsinis variklis itin sparčiai ir beveik be garso valdo automatinį fokusavimą. Puikūs sukamieji reguliavimo žiedai užtikrina, kad fokusuotės taškas bus pasiektas tiksliai, nepereksponuojant. Be to, dėl nuolatinio rankinio valdymo pirmumo fokusuotę galima reguliuoti neišėjus iš AF režimo.

Tobulas pasirinkimas skaitmeniniam variantui


Objektyvo dydis ir danga pritaikyta šešėliniams vaizdams ir blyksniams slopinti, todėl „EF 28–300 mm“ idealiai tinka skaitmeniniams fotoaparatams. Prijungtas prie DSLR fotoaparato su APS-C dydžio jutikliu, objektyvas turi 45–480 mm židinio nuotoliui prilygstantį diapazoną.

Tiksli optika užtikrina aukštą vaizdo kokybę


Gražus kontrastas, maži iškraipymai ir gera viso kadro raiška yra akivaizdžiai pastebimi visame artinimo diapazone. EMD (elektromagnetinė diafragma) užtikrina greitą, tylų ir itin tikslų diafragmos valdymą. Žiedinė diafragma suteikia galimybę maloniai sulieti foną.

Gaminio specifikacijos

Sužinokite daugiau apie „Canon EF 28-300mm f/3.5-5.6L IS USM“, jo funkcijas ir pajėgumus.

Pavyzdžių galerija

Peržiūrėti galeriją

Related Products