RF objektyvai

Canon RF 1200mm F8L IS USM

Užfiksuokite tolumoje esančius objektus pasitelkę RF 1200mm F8L IS USM suteikiamą puikų ir kūrybiškumo neribojantį valdymą; itin lengvas 1200 mm superteleobjektyvas su didžiausia F8 diafragma ir 4 žingsnių vaizdo stabilizatoriumi. Tai bekompromisis objektyvas, sukurtas nepakartojamoms fotografijoms fiksuoti.

„Canon RF 1200mm F8L“ tinkamiausias

Canon Camera

Didžiausias atstumas, aukščiausia kokybė

RF 1200mm F8L IS USM užtikrina nepakartojamas teleobjektyvus užfiksuotas nuotraukas ir suteikia didžiausią židinio nuotolį beveidrodiniams fotoaparatams. Dėl naudingos F8 diafragmos ir 4 žingsnių vaizdo stabilizatoriaus1 gaunami išskirtiniai rezultatai prasto apšvietimo sąlygomis. Tai pranoksta bet kokius lūkesčius.

Neįtikėtinai praktiškas ir suteikiantis pribloškiančius rezultatus

„Canon“ galingiausias teleobjektyvas taip pat suteikia neįtikėtiną universalumą. Optimizuotas svorio pasiskirstymas teikia pasitikėjimą, o fluoritas, UD ir „Super UD“ objektyvo elementai, padengti pažangia danga, užtikrina neįtikėtinai ryškias nuotraukas.

Canon Camera
Canon Camera

Tvirtas ir jautrus, todėl tinka bet kokios užduotims

RF 1200mm F8L IS USM L serijos konstrukcija yra orientuota į naudojamumą, o minimalus 4,3 m fokusavimo atstumas suteikia tikrą pranašumą. Šilumą izoliuojantys dažai saugo viduje esančius optinius elementus, o dulkes ir drėgmę nuo išorinių elementų atstumia fluoras.

Skirtas EOS R-serijai

RF 1200mm F8L IS USM užima vietą tarp pačių geriausių „Canon“ objektyvų. Diafragmos mechanizmas leidžia diagfragmą keisti1/8 žingsneliu, puikiai tinkančius filmuojant, o vaizdo stabilizavimo sistema veikia kartu su fotoaparato stabilizavimo sistema, taip užtikrinant didžiausią galimą stabilumą.

Canon Camera
Canon Camera

Pritaikomi valdikliais, skirtis realiam panaudojimui

RF 1200mm F8L IS USM turi įvairiausių pasirinktinių funkcijų, įskaitant dvi iš anksto nustatomas fokusavimo nuostatas ir pritaikomą AF stabdymo mygtuką. Jis visiškai suderinamas su RF ilgintuvais, o fokusavimo kryptį galima net apkeisti, jei prieš pasirinkdami „Canon“, naudojote kitą sistemą!

Techniniai duomenys

 • 1200 mm židinio nuotolis

 • F/8 maksimali diafragma

 • 4 žingsnių vaizdo stabilizatorius1

 • 9 menčių diafragma

 • Tinkinami valdikliai

 • RF tvirtinimo įtvaras

REGISTRUOTIS DABAR

Pasisemkite įkvėpimo, užsisakykite jau dabar

Niekada nepraleiskite naujausių „Canon“ pasiūlymų, patarimų ir praktinių vadovų, naujienų ir kvietimų į vietos renginius.

Pakuotės turinys

Viskas, ko reikia išskirtiniams toli esančių objektų vaizdams

 • RF 1200mm F8L IS USM

 • Objektyvo dangtelis E-185C

 • Objektyvo gaubtas ET-160 (WIII)

 • Minkštas objektyvo dėklas LS1200

 • Platus objektyvo dirželis

Priedai

Susiję gaminiai

Jus taip pat gali dominti