STRAIPSNIS

„Canon EOS-1D X Mark III“: tarsi jūsų dalis

Canon EOS-1D X Mark III

Vos paėmus „Canon EOS-1D X Mark III“ į rankas, iškart supranti, kad tai šis tas ypatingo. Jo dizainas tobulintas ir plėtotas ilgus metus, tačiau jame įdiegtos ir naujos technologijos, kurios pakeis jūsų darbo metodus.

Išmanus valdymas po jūsų pirštais

Įdiegėme „Canon EOS-1D X Mark III“ porą išmaniųjų valdiklių – vieną fotografavimui horizontaliai, kitą fotografavimui vertikaliai. Šie naujoviški įrenginiai, integruoti į fotoaparato mygtuką AF-ON, yra tradicinės svirtelės formos, bet veikia panašiau į miniatiūrinį jutiklinį kilimėlį, kurį naudojant galima ekrane slinkti per AF taškus.

Kiekvienas valdiklis yra pritaikytas jautrumui ir greičiui, jie intuityviai reaguoja net mūvint pirštines. Fotoaparatas automatiškai išjungia vertikalųjį valdiklį, kai fotografuojama horizontaliai, kad nebūtų atsitiktinių judesių.

Canon EOS-1D X Mark III

Jūsų langas į pasaulį

„Canon EOS-1D X Mark III“ optinis vaizdo ieškiklis (OVF) – tikras džiaugsmas. Didelis, šviesus ir aiškus – jį naudodami galite komponuoti ir fotografuoti instinktyviai ir sekdami savo intuicija. Jį kur kas patogiau naudoti ilgą laiką, nei EVF, ir jame galima realiuoju laiku stebėti įvykius be elektroninio vėlavimo.

Canon EOS-1D X Mark III

Pažangiame „Canon EOS-1D X Mark III“ vaizdo ieškiklio viršutiniame rodinyje informacija pateikiama tiksliai ten, kur reikia, kad turėtumėte informaciją, bet ji jūsų netrikdytų. Žinoma, jį galima pritaikyti pagal save, kad būtų rodomi tik tie duomenys, kuriuos norite matyti. Atsižvelgus į profesionalių sporto fotografų atsiliepimus, dabar čia yra ir laikrodis, kad visada galėtumėte būti reikiamoje vietoje ir reikiamu metu.

Fokusavimo taškai rodomi naudojant raudoną taškinę matricą, kuri yra plonesnė ir detalesnė, nei atitinkami kitų EOS-1D serijos fotoaparatų rodiniai, todėl yra geriau matoma tamsoje.

Kai tampa sudėtinga…

„Canon EOS-1D X Mark III“ sukurtas atlaikyti profesionalių fotografų vargus – nuo smūgių ir įbrėžimų žurnalisto krepšyje iki šaltų orų ir lietaus dirbant laukinėje gamtoje. Fotoaparato užraktas yra sukurtas veikti 500 000 ciklų, o jo magnio lydinio korpusui naudojami vandeniui atsparūs sandarikliai, apsaugantys jį nuo dulkių ir drėgmės, kad galėtumėte fotografuoti ir prastu oru. Keli „Canon EOS-1D X Mark III“ mygtukai dabar yra apšviesti, kad juos aiškiai matytumėte tamsoje.

Canon EOS-1D X Mark III

Ilgesnė baterijų eksploatavimo trukmė

„Canon EOS-1D X Mark III“ širdyje plakantis naujasis procesorius „DIGIC X“ yra ne tik galingas, bet ir efektyvus. Tiesą sakant, su pridedama LP-E19 baterija fotoaparatas gali fotografuoti dvigubai ilgiau nei ankstesnis „EOS-1D X Mark II“, su viena įkrova padarydamas maždaug 2850 kadrų.

„EOS-1D X Mark III“ taip pat veikia su senesnėmis LP-E4N baterijomis, nors didžiausias kadrų dažnis bus apribotas iki 14 k./s.


< Atgal į „Canon EOS-1D X Mark III“ apžvalgą

Susiję straipsniai