STRAIPSNIS

„Canon EOS-1D X Mark III“: greičiau nei greitai...

Canon EOS-1D X Mark III
© Marina Cano – „Canon“ ambasadorė

Tam tikros akimirkos išnyksta vos mirktelėjus: sprinteris kerta finišo liniją arba erelis žuvininkas ištraukia iš vandens žuvį. Tokiais momentais klysti nėra kada. Dalelė sekundės per anksti ar per vėlai ir akimirka bus praleista – dažnai visam laikui. Būtent todėl mes ir sukūrėme „Canon EOS-1D X Mark III“.

Nepertraukiamas fotografavimas iki 20 k./s sparta

„Canon EOS-1D X Mark III“ gali nufotografuoti iki 20 viso kadro 20,1 megapikselio vaizdų kiekvieną sekundę fotografuojant režimu „Live View“ ir naudojant mechaninį užraktą patikimam judesio fiksavimui arba elektroninį užraktą visiškai negirdimam tyliajam fotografavimui.

Naudojant fotoaparato optinį vaizdo ieškiklį nepertraukiamo fotografavimo sparta yra 16 k./s – tai įspūdingas pasiekimas DSLR fotoaparatui, įmanomas tik dėl „Canon“ patirties mechaninės inžinerijos srityje. Tiesioginės pavaros varikliai naudojami atspindžio veidrodžiui pakelti, nuleisti ir skubiai bei tiksliai grąžinti į ramybės padėtį, užtikrinant minimalų veidrodžio atšokimą.

„Canon EOS-1D X Mark III“ užraktas įvertintas veikti 500 000 kadrų, jis užtikrina naują greičio ir patikimumo lygį, kad galėtumėte ramiai fotografuoti įtemptomis sąlygomis.

Dvigubi „CFexpress“ kortelių lizdai

„Canon EOS-1D X Mark III“ naudojamos „CFexpress“ – naujos kartos atmintinės, kurias gamina „Compact Flash Association“. Šios kortelės pasižymi gerokai didesne įrašymo sparta, kad būtų galima fotografuoti 20 k./s sparta RAW ir JPEG režimu ir įrašyti įspūdingus 1000 kadrų be buferio, taip pat sutalpinti fotoaparate 5,5 K RAW vaizdo įrašų.

Atsižvelgus į profesionalių fotografų atsiliepimus, dabar įmanoma įrašyti nuotraukas į vieną kortelę, o vaizdo įrašus – į kitą kortelę.

Canon EOS-1D X Mark III
Canon EOS-1D X Mark III

Pamatykite realiuoju laiku

Įgykite konkurencinį pranašumą su „Canon EOS-1D X Mark III“ puikiu nevėluojančiu optiniu vaizdo ieškikliu. Stebėkite įvykius realiuoju laiku, tobulinkite savo reakcijos laiką ir fiksuokite akimirkas greičiau už greičiausius elektroninius vaizdo ieškiklius.

„DIGIC X“ galia

„Canon EOS-1D X Mark III“ širdyje yra vienas vaizdo procesorius „DIGIC X“ – įrenginys, kuris yra daug galingesnis už ankstesnius DIGIC procesorius ir kuris suteikia fotoaparatui galios veikti neįtikėtinu greičiu. Procesorius „DIGIC X“ ne tik užtikrina puikią vaizdo kokybę net pačiomis sudėtingiausiomis sąlygomis, bet ir suteikia galimybę nepertraukiamai fotografuoti 20 k/s sparta su visiškai automatiniu fokusavimu, automatine ekspozicija ir DLO apdorojimu fotoaparate.


< Atgal į „Canon EOS-1D X Mark III“ apžvalgą

Susiję straipsniai