STRAIPSNIS

„Canon EOS-1D X Mark III“: profesionalų lygio filmavimas

Canon EOS-1D X Mark III

Kūrybiški filmų kūrėjai ir vaizdo istorijų pasakotojai naudodamiesi „Canon EOS-1D X Mark III“ gali filmuoti viso kadro 4K vaizdo įrašus 60 kadrų per sekundę sparta ir įrašyti juos fotoaparate, naudodami 10 bitų HEVC/H.265 kodeką su „Canon Log“ arba 12 bitų RAW formatą platesniam dinaminiam diapazonui ir lengvam spalvų gradavimui redagavimo metu.

4K filmavimas ir 5,5K RAW

Nesvarbu, koks yra jūsų redagavimo procesas, „Canon EOS-1D X Mark III“ nufilmuotas įrašas jame puikiai tiks ir praturtins jį nauju vaizdo kokybės ir kūrybiškumo lygiu.

Įrašykite perteklinės diskretizacijos DCI 4K/60p vaizdo įrašą fotoaparate naudodami visą jutiklio plotį*, kad jūsų objektyvas regėtų tą patį, kas matoma fotografuojant. „Canon EOS-1D X Mark III“ gali filmuoti 17:9 DCI arba 16:9 UHD vaizdo proporcijomis ir įrašyti rezultatus naudodamas H.264 kodeką arba kaip 10 bitų H.265 kodeką naudojant „Canon Log“. Tokiu būdu nufilmuotas įrašas yra tyčia mažo kontrasto, todėl lengviau graduoti jo spalvas jį apdorojant kompiuteriu.

Canon EOS-1D X Mark III

„Canon EOS-1D X Mark III“ taip pat gali įrašyti 5,5K RAW vaizdo įrašą į savo „CFexpress“ korteles, kad suteiktų filmų kūrėjams neprilygstamą vaizdo kokybę. Tikėkitės natūralesnės spalvų gradacijos ir dinamiškesnio diapazono, kuriame galėsite matyti per 12 padalų atskirtus ryškius akcentus ir šešėlius.

Šiuos 5472 x 2886 pikselių, 12 bitų CRM failus galima įrašyti standartiniu arba suglaudintu formatu ir apdoroti naudojant pridedamą programinę įrangą „Digital Photo Pro“ ar dauguma kitų pirmaujančių nelinijinio redagavimo programinės įrangos sprendimų. „Canon EOS-1D X Mark III“ taip pat gali vienu metu įrašyti 4K tarpinį failą, kurį galima panaudoti redagavimo procesams paspartinti.

Taip pat galima naudoti „Full HD“ filmavimą su „Dual Pixel AF“ iki 120 k./s kadrų dažniu. Idealus pasirinkimas ketvirtadaliu sulėtinto vaizdo efektams.

* UHD 4K nenaudojamas visas kameros jutiklio plotis

Dvigubų pikselių CMOS AF

Filmuojant vaizdo įrašus „Dual Pixel AF“ užtikrina sklandų fokusavimą į objektus, kurie pasirenkami bakstelint fotoaparato ekraną (arba išmaniojo įrenginio, kuriame veikia programėlė „Canon Camera Connect“, ekraną).* Veidai ir kiti objektai gali būti sekami kadre, o fotoaparatas automatiškai sufokusuos juos iš naujo, kad jie visada būtų ryškūs. Galite netgi pasirinkti, kokiai akių fokusavimo sistemai teikti pirmenybę, arba palikti, kad fotoaparatas pasirinktų arčiausiai esančias akis.

* „Dual Pixel AF“ veikia visais režimais, išskyrus neapkarpomą 4K arba RAW įrašant 60p/50p režimu.

Fokusavimo pikas

Kai fokusuojama neautomatiškai, fokusavimo pikas nustato, kokios siužeto sritys yra sufokusuotos, pažymėdamas jas spalvotu kontūru. Jis taip pat parodo lauko gylį, pažymėdamas sritis, kurios atrodys ryškios su pasirinkta diafragma.

Vaizdo stabilizavimas filmams

„Movie Digital IS“ užtikrina veiksmingą penkių ašių vaizdo stabilizavimą, kai filmuojama laikant fotoaparatą rankose – jis sulygina drebėjimą dėl fotoaparato judėjimo. Šiuo patobulintu režimu aptinkamas ir pakoreguojamas judėjimas, kuris įvyksta einant su fotoaparatu – pavyzdžiui, kai sekamas judantis objektas.

Rezultatai tiesiog nuostabūs – lygus, stabilus ir profesionaliai atrodantis įrašas, kuris puikiai atrodo šalia specialiomis aukštos klasės vaizdo kameromis nufilmuotų vaizdų.

Didelės skiriamosios gebos kadrų išgavimas

4K vaizdo įrašą galima panaudoti 8,8 megapikselio nuotraukoms gauti. Tiesiog paleiskite atitinkamą įrašą sulėtintai fotoaparate ir naudodami užrakto mygtuką išgaukite nuotraukos kadrą. Tai puikus būdas greitai judantiems objektams, kuriuos galima nufilmuoti 4K 60p režimu ir vėliau išgauti nuotraukas.


< Atgal į „Canon EOS-1D X Mark III“ apžvalgą

Susiję straipsniai