Canon EF 200-400mm f/4L IS USM Extender 1.4x

EF 200-400mm f/4L IS USM Extender 1.4x

Profesionalų lygmens 200–400 mm f/4 objektyvas su įtaisytuoju 1,4 k. ilgintuvu, padidinančiu židinio nuotolį iki 280–560 mm. Keturių padalų vaizdo stabilizatorius maksimaliai padidina ryškumą. Intuityvūs valdikliai supaprastina valdymą.

Pranašumai

  • Profesionalų 200–400 mm f/4 artinantis objektyvas
  • Įtaisytasis 1,4 k. ilgintuvas
  • Iki keturių padalų vaizdo stabilizatorius
  • Oro sąlygoms atspari magnio lydinio konstrukcija
  • Spartus ultragarsinis automatinis fokusavimas „Power Focus“ režimu „EOS Movies“
  • Valdymą supaprastina intuityvūs fokusavimo valdikliai

Ypatybės išsamiai

Pažvelkite įdėmiau į Canon EF 200-400mm f/4L IS USM Extender 1.4x

Galima pailginti ir naudoti kaip superteleobjektyvą


Profesionalų lygmens 200–400 mm artinimas su fiksuota f/4 maksimalia diafragma. Įtaisytasis ilgintuvas 1,4 k. daugikliu padidina židinio nuotolį iki 280–560 mm.

Maksimalus ryškumas bet kokiomis aplinkybėmis


Vaizdo stabilizatoriaus (IS) technologija leidžia nesibaiminant fotoaparato drebėjimo naudoti iki keturiomis padalomis ilgesnį išlaikymą nei įprasta. Galima rinktis iš trijų IS režimų, kurie užtikrina puikius rezultatus fotografuojant panoraminį vaizdą ir momentinį stabilizavimą vien tik ekspozicijos metu.

Tvirta, lengva konstrukcija


Dėl konstrukcijai naudojamo magnio lydinio objektyvas stipresnis ir patvaresnis, bet ne sunkesnis. Objektyvas užsandarintas nuo dulkių ir drėgmės, o dėl fluorido dangos paprasta valyti jo elementus.

Greitas, išmanus fokusavimas


Dėl žiedinio ultragarsinio AF variklio galite mėgautis sparčiu, beveik begarsiu automatiniu fokusavimu. Išlaikykite valdymą naudodami visiškai rankinio fokusavimo perjungimo funkciją bei fokusavimo stabdymo ir fokusavimo išankstinio nustatymo valdiklius, esančius ant objektyvo cilindro. „EOS Movies“ režimu taip pat galima naudoti funkciją „Power Focus“.

Apdovanojimai

Gaminio specifikacijos

Sužinokite daugiau apie „Canon EF 200-400mm f/4L IS USM Extender 1.4x“, jo funkcijas ir pajėgumus.

Related Products

Teleobjektyvai

Šie objektyvai pasižymi didesniu židinio nuotoliu, todėl galite labiau priartėti prie objekto nesutrikdydami jo aplinkos.