VAIZDŲ KŪRIMO SPRENDIMAI

PROGRAMINĖS ĮRANGOS KŪRIMO RINKINYS (SDK)

Prisijunkite prie „Canon Developer Programme“ ir naudodami pažangiausias mūsų technologijas patobulinkite bei pritaikykite savo vaizdų kūrimo procesus naujiems verslo užmojams.
KAIP REGISTRUOTIS SUŽINOKITE DAUGIAU
SDK

„Canon“ SDK sistemos nauda

„Canon“ daug investavo į tai, kad galėtų pasiūlyti klientams ekonomiškiausią ir lanksčiausią kelią į aukštos kokybės fotografiją. Valdykite fotoaparatus nuotoliniu būdu iš „Windows“, „Mac“, „Raspberry Pi OS“ ar „Ubuntu“ su EOS skaitmeniniu programinės įrangos kūrimo rinkiniu (EDSDK) ir naudokite tą patį kodą visuose suderinamuose „Canon“ fotoaparatuose. Siekiant išnaudoti tam tikruose modeliuose integruotą kelių platformų palaikymą ir greitai kurti programas, naujoji „Camera Control API“ (CCAPI) sąsaja apima kelias platformas ir leidžia naudotis belaidžiu ryšiu bet kokioje aplinkoje, įskaitant „Windows“, „Mac“, „Android“, „iOS“ ar „Linux“.

 • PRANAŠUMAI

  Nuotolinis fotografavimas

  Fotoaparato aptikimas, prijungimas ir paleidiklio aktyvinimas

 • PRANAŠUMAI

  Tiesioginis vaizdo stebėjimas

  Patikrinkite objekto ekspoziciją ir kompoziciją.

 • PRANAŠUMAI

  Vaizdų perdavimas

  Atsisiųskite ir ištrinkite vaizdus, formatuokite korteles.

 • PRANAŠUMAI

  Fotoaparato nustatymai

  Patikrinkite ir pakeiskite fotoaparato nuostatas, įskaitant išlaikymą, diafragmą ir ISO.

Sužinokite, kaip „Canon“ SDK gali padėti jūsų verslui

Peržiūrėkite mūsų vaizdo įrašą ir sužinokite daugiau apie svarbiausias technologijas ir funkcijas, kuo jos gali būti naudingos ir kaip jos gali pagerinti jūsų darbo procesus.
PAŽIŪRĖKITE >
SDK

Kaip jis veikia

EDSDK ir CCAPI geriausia apibūdinti kaip taikomųjų programų programavimo sąsajas (API), kurios programinės įrangos autoriams atveria fotoaparato funkcijų valdymo galimybes, teikiančias sprendimus įmonėms, kurioms jie dirba ar kurios jiems priklauso. Galimybė integruoti fotoaparato valdymą į savo programinę įrangą reiškia, kad norint kurti vaizdus ir nedelsiant perduoti duomenis, fotoaparatą galima valdyti automatiškai. Toks visa apimančių procedūrų supaprastinimas mažina išlaidas ir taupo laiką.

Prisijunkite prie mūsų programuotojų portalo

„Canon“ programuotojų programa suteikia galimybę trečiųjų šalių įmonėms ir įvairiems programuotojams atsisiųsti SDK ir prisijungti prie „Canon“ gaminių ir technologijų bei gauti vertingos pagalbos ir patarimų.

Bendradarbiaukite su mumis

Registruotieji programuotojai gali pasiekti ir atsisiųsti išsamią dokumentaciją, API informaciją ir naudoti specialią programinės įrangos biblioteką, taip pat bendrauti su kitais naudotojais. Šie techniniai ištekliai yra skirti programinės įrangos inžinieriams, kad jie galėtų kurti su mūsų gaminiais susijusias, daug funkcijų turinčias programas.

SDK

Kodėl rinktis „Canon“?

Jau daugiau nei 80 metų „Canon“ pavadinimas pirmauja vaizdo technologijų srityje. Esame lyderiai vartotojams, verslui ir pramonei skirtų skaitmeninių vaizdo sprendimų srityje. Vaizdų kūrimas yra mūsų verslo pagrindas, todėl stengiamės padėti žmonėms iš naujo atrasti aukštos kokybės fotografijos ir videografijos galimybes.
SDK

Funkcijos

Puikaus turinio fiksavimas yra tik pirmoji sklandaus darbo proceso dalis – dalijimasis juo yra toks pat svarbus, būtent todėl mūsų SDK sprendimai „Canon“ fotoaparatams užtikrina puikų ryšį su programėlėmis ir specialiai sukurta programine įranga, kad galėtumėte pateikti daugiau turinio visose platformose.

 • Įvairūs fotoaparatai ir objektyvai kiekvienam biudžetui ir visiems poreikiams
 • „Wi-Fi“ ir USB visuose mūsų EOS asortimento įrenginiuose
 • Lengvai formatuojamos ir ištrinamos atminties kortelės

Suderinamumas ir nuoseklumas

„Canon“ fotoaparatai užtikrina nuoseklų veikimą, intuityvų valdymą ir išskirtinius rezultatus. Bendrinkite savo darbą su pasauliu naudodami pažangias įrašymo ir transliavimo galimybes.

 • Hibridinis sprendimas nuotraukoms ir vaizdo įrašams
 • Nuoseklios spalvos ir ryškumas nuo įvesties iki išvesties
 • Paprasta naudoti, nes galima puikiai pritaikyti visiems naudotojams

SDK
SDK

Saugumas ir patikimumas

Suprantame, kad prastovos kainuoja pinigus. Patikimi „Canon“ fotoaparatai veiks net ir sudėtingomis sąlygomis. Tiekite fotoaparatams maitinimą per kintamosios srovės adapterį arba iš akumuliatoriaus ir mėgaukitės ilgu tarnavimo laiku, kurį užtikrina legendinis „Canon“ patvarumas.

 • EOS ir EOS R sistema užtikrina didžiausią patikimumą
 • Originalios „Canon“ baterijos pasirūpina ilgu įrenginio veikimu
 • Speciali techninio palaikymo komanda ir išskirtinis garantinis aptarnavimas

Dažniausiai užduodami klausimai apie SDK

Turite klausimą ir nerandate atsakymo? Pagalbos rasite mūsų skiltyje „Dažniausiai užduodami klausimai“.
 • EDSDK

  Profesionalų įranga
  EOS-1 D X Mark III, EOS-1D X Mark II, EOS-1D X, EOS-1D C, EOS-1DS Mark III, EOS-1D Mark IV, EOS-1D Mark III

  Patyrusiam mėgėjui
  EOS R3, EOS R5, EOS R6, EOS R, EOS Ra, EOS R6 Mark II, EOS 5D Mark IV, EOS 5DS R, EOS 5DS, EOS 5D Mark III, EOS 5D Mark II

  Vidutinės klasės įranga
  EOS RP, EOS R8, EOS R7, EOS R10, EOS 6D Mark II, EOS 6D, EOS 7D Mark II, EOS 7D, EOS 90D, EOS 80D, EOS 70D, EOS 60D, EOS 50D, EOS 40D

  Pradedantiesiems
  EOS R50, EOS M6 Mark II, EOS M50 Mark II, EOS M50, EOS M200, EOS M6, EOS M5, EOS M3, EOS M2, EOS M, EOS M100, EOS M10, EOS 77D, EOS 760D, EOS 850D, EOS 250D, EOS 800D, EOS 200D, EOS 750D, EOS 700D, EOS 100D, EOS 650D, EOS 2000D, EOS 1300D, EOS 1200D, EOS 1100D, EOS 600D, EOS 550D, EOS 500D, EOS 450D, EOS 1000D, EOS 4000D

  Kompaktiškumas
  PowerShot G5X Mark II, PowerShot G7X Mark III, PowerShot SX70 HS

  CCAPI

  Profesionalų įranga
  „EOS-1D X Mark III“

  Patyrusiam mėgėjui
  EOS R3, EOS R5, EOS R6, EOS R6 Mark II

  Vidutinės klasės įranga
  EOS RP, EOS R8, EOS R7, EOS 90D

  Pradedantiesiems
  EOS R50, EOS R10, EOS M50 Mark II, EOS R100, EOS 850D, EOS M200, EOS M6 Mark II, EOS 250D

  Kompaktiškumas
  PowerShot G5 X Mark II, PowerShot G7 X Mark III, PowerShot SX70 HS

 • Tinkamos OS
  EDSDK: „Windows“, „Mac“, „Raspberry Pi OS“ arba „Ubuntu“ (skirta „Arm“)
  CCAPI: nepriklauso nuo OS

 • Palaikomos sąsajos
  EDSDK: USB
  CCAPI: „Wi-Fi“

Norite sužinoti daugiau?

Spustelėkite nuorodą ir su jumis susisieks mūsų specialios B2B segmento vaizdo technologijų produktų profesionalams komandos narys.

Jus taip pat gali dominti...