VAIZDŲ KŪRIMO SPRENDIMAI

Programinės įrangos kūrimo rinkinys (SDK)

Prisijunkite prie „Canon“ kūrėjų programos ir naudodami mūsų pažangiausias technologijas patobulinkite bei pritaikykite savo vaizdų kūrimo darbą naujiems verslo užmojams.

Programinės įrangos kūrimo rinkinys (SDK)

„Canon“ SDK sistemos nauda

„Canon“ daug investavo į tai, kad galėtų pasiūlyti klientams ekonomiškiausią ir lanksčiausią kelią į aukštos kokybės fotografiją. „EOS“ skaitmeninės fotografijos programinės įrangos kūrimo rinkinys (EDSDK) yra naudingas tuo, kad suteikia galimybę naudotojams valdyti „Canon“ fotoaparatus nuotoliniu būdu per „Windows“ ir „Mac“ kompiuterius bei naudoti tą patį kodą visiems suderinamiems „Canon“ fotoaparatams. Siekiant pasinaudoti tam tikruose modeliuose integruoto kelių platformų palaikymo privalumu greitam programų kūrimui, naujoji „Camera Control“ API (CCAPI) sąsaja apima kelias platformas ir leidžia belaidžiu ryšiu naudotis bet kurioje aplinkoje, pvz., „Windows“, „Mac“, „Android“, „iOS“ ar „Linux“.

 • alt text

  PRANAŠUMAI

  Nuotolinis fotografavimas

  Fotoaparato aptikimas, prijungimas ir paleidiklio aktyvinimas

 • alt text

  PRANAŠUMAI

  Tiesioginis vaizdo stebėjimas

  Objekto ekspozicijos ir kompozicijos tikrinimas

 • alt text

  PRANAŠUMAI

  Vaizdų perdavimas

  Vaizdų atsisiuntimas ir ištrynimas bei kortelių formatavimas

 • alt text

  PRANAŠUMAI

  Fotoaparato nustatymai

  Fotoaparato nustatymų, įskaitant užrakto greitį, diafragmą ir ISO, tikrinimas ir keitimas

Kaip jis veikia

EDSDK ir CCAPI geriausia apibūdinti kaip taikomųjų programų programavimo sąsajas (API), kurios programinės įrangos autoriams atveria fotoaparato funkcijų valdymo galimybes, teikiančias sprendimus įmonėms, kurioms jie dirba ar kurios jiems priklauso. Galimybė integruoti fotoaparato valdymą į savo programinę įrangą reiškia, kad norint kurti vaizdus ir nedelsiant perduoti duomenis, fotoaparatą galima valdyti automatiškai. Toks visa apimančių procedūrų supaprastinimas mažina išlaidas ir taupo laiką.

Prisijunkite prie mūsų programuotojų portalo

„Canon“ programuotojų programa suteikia galimybę trečiųjų šalių įmonėms ir įvairiems programuotojams atsisiųsti SDK ir prisijungti prie „Canon“ gaminių ir technologijų bei gauti vertingos pagalbos ir patarimų.

Bendradarbiaukite su mumis

Registruotieji programuotojai gali pasiekti ir atsisiųsti išsamią dokumentaciją, API informaciją ir naudoti specialią programinės įrangos biblioteką, taip pat bendrauti su kitais naudotojais. Šie techniniai ištekliai yra skirti programinės įrangos inžinieriams, kad jie galėtų kurti su mūsų gaminiais susijusias, daug funkcijų turinčias programas.

alt text

APIE „CANON“

Kodėl rinktis „Canon“?

Jau daugiau nei 80 metų „Canon“ pavadinimas pirmauja vaizdo technologijų srityje. Esame lyderiai vartotojams, verslui ir pramonei skirtų skaitmeninių vaizdo sprendimų srityje. Vaizdų kūrimas yra mūsų verslo esmė, tad stengiamės padėti žmonėms iš naujo atrasti aukštos kokybės fotografijos ir videografijos galimybes.

In a studio, a man adjusts a studio light pointing at a handbag while a colleague seated at a desk views the image of the handbag in software on a monitor.

REIKIA PAGALBOS?

Norite apie šį gaminį sužinoti daugiau?

Related articles